♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

kluara
21. jan 2010

ja budem takto stresovať o pár mesiacov 😀 a hlavne, keď zostane teplo a ja to už budem chcieť mať rýchlo za sebou 😝

granado
21. jan 2010

no hlavne ak ti budú tak puchnúť nohy ako mne ☹ Ale ty budeš mocť isť von v šlapkách ja by som asi teraz bola na posmech 😀 no ale asi až k tomu dospejem

milhaus
22. jan 2010

kluara ti mas stastie na chalanov, ja keby som mala druhe tak to bude určite naschval baba lebo rado ma dvoch bratov a ani jednu sestru
ale ja i tak si vôbec netrufam na dalšie, keby ho mal kto porodit

kluara
22. jan 2010

milhaus,myslíš si, že to je šťastie? môj muž má 2 bratov, obaja majú iba dcéry a prečo zrovna my musíme mať 2 chlapcov? 😕 keď sme si tak strašne priali dievčatko 😝 ..... ale sme vďační aj za Maťka, keď sme sa už na neho tak dlho načakali, a hlavne nech je zdravučký 😵 😵 😵 😵
takže vôbec nie je u vás zaručené, že aj to druhé by ste mali dievčatko 😉

lucinda7
autor
22. jan 2010

jáááj...tak toto je tema na dlhšie....

ja mám 4 starších bratov 😀 😀 😀 😀 tiež sme túžili po dievčatku....ale Maximka by sme už nedali za nč na svete 😵
ono človeku po čase príde že to nie je o pohlaví....lubiš ho rovnako či je chlapec alebo dievča..... 😵

kluara
22. jan 2010

lucka, správne...... tiež by som Maťka nedala za nič na svete 😵 😵 😵 😵

milhaus
22. jan 2010

sak to je jasne len tak som to napisala aby reč nestala, ja viem že sa to vybrat neda
inak keby malo byt druhe tak by v niečom bola i vyhoda keby to bola dievča kôli oblečeniu po Lucke

elise
22. jan 2010

ahojte tak ja som dnes kecala so šefom po mesiaci 😀 samozrejme že ma "zdžubal" on si ulavil a mne to nič nerobilo mám svoje plány takže už tak neriešim. 😀 😀 predstavovala som si ho v spodnom prádle aké má mr bean 😀

inak nám je to jedno čo by bolo druhé, len aby bolo a nečakali naň ako na lukyho 6 rokov. chceli by sme ešte aj tretie tak sa nechme prekvapiť ale dievčatko by som si viacej vychutnávala tie hry s bábikami na kaderníčky, .......a podobné dievčenské tajomstvá 😉

granado
22. jan 2010

Ahojte babule, ako sa mávate? No k tomu dievčatku, ak bude po mne tak žiadne bábiky a podobné veci sa nekonajú, my vodnárky sme neaké take divné v tomto 😀 😀 😀 😀 😀 No hlavne že oblečko už teraz mám pre ňu iba v ružovom. Ja si tie bábikydoženiem teraz na Nelke 😉

milhaus
23. jan 2010

aj ja som vodnárka, rozrábala som autíčka a barbie ma bavili až dost neskoro

zuzidr
23. jan 2010

Ahojte,ja mám toho teda dosť v robote,v škole a ešte aj doma.... 😠 😀 😀 😀

dnes upratujem,navarené máme zo včera zeleninovú polievku a perklet s kolienkami 🙂 tatino je v robote ale za chvílu príde,upečiem niečo slané,asi pizzové koliečka pojdeme von,dnes je krásne,ale zima 😀

pekný víkend 🙂

andy.a
23. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=124947

čauteeeee 😎 😎 😎 😎 😎

ten link,čo som dala,pozerám,že aké krásne vecičky Disney s Minnie a pod...a kuknem lepšie a že pre "4-nohých miláčikov" 😕 😀 😀 😀 😝

neviete,kde v PN je najväčší výber tých DVD,čo predávajú v stánkoch ??nedá sa nám jedno zohnať 😕 😕 😖

a mama robila huspeninu,tak mi poslala 😝 😝 😝 😀 😀

Dadka,to na MMB je predávajúca Viera S./terok/ 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄

a máš na MMB tričko také zelené alebo tyrkysové Disney s Minnie,nemohla by si mi ho rezervovať?? my už teraz nosíme č.104,tak tá 110 bude do leta OK 😝 😝 😅 😉

Granado,mne pri druhom tehot.tiež tak veľmi puchli nohy,ale iba som si ich natierala Liotonom 😕 😉 a chodila som v šľapkách,dalo sa,keďže to bolo júnovča 😀 😀 😅 😝

lucinda7
autor
23. jan 2010

Andy ja dvd ktoré inde nezoženiem vždy zoženiem v trafike na Winterovej/kde býva vianočný stromček/.... 😝

andy.a
23. jan 2010

Luci,díky,len tam sa ja nedostanem,,akurát len po okolí 😝 😝 😝
pošlem MM...v nedeľu ale asi určite majú zavreté,takže v pondelok 😉

milhaus
23. jan 2010

ja už v pondelok budem zasa slamena vdova

elise
23. jan 2010

ahojte, my sme sa vrátili zo sánkovačky, zajtra oslavujeme v tt maminych 55 rokov, doobeda ideme pre tortičku 😉
andy a aké dvd zháňate?

dadulka19
23. jan 2010

ahojte 🙂

andy,to tričko tam mám už asi rok a momentálne je na ukcii ☹ ☹ ☹ ,no už je potvrdená 😖 ,je mi ľúto ☹ ...
....tú Vieru som pozrela,fakt kopec kladných hodnotení,ja by som jej kľudne šupla negatko za také tričko 😝 ..ono,niektoré maminy,keď vidia veľa kladných,tak sa boja(alebo neviem čo) dať negatívne,keď nie sú spokojné.Ja som jednej dala negatko na MMA,vyhrala a furt ma naťahovala,že peniaze posiela,nech jej to podržím a pod.Mala tiež samé kladné hodnotenia,ale tak ma dožrala a ešte aj po tom negatku mi písala,že nech sa nehnevám,že si to zoberie a skutek utek.A ďalšie hodnotká jej zase pribúdali kladné 😎

granado
23. jan 2010

no andy ha ha 😠 že šlapky ale neuveríš včera som bola nútená večer vybehnúť v šlapkách a strašne mi to robilo dobre. Teraz mám strašnú chuť vybehnúť k nám pred barák bosá, hrozne ma to láka. A tu huspeninu ani nekomentuj lebo zasa budem blázniť 😠 😝

andy.a
23. jan 2010

Dada,škoda toho trička,ja som po ňom už dlho pokukovala 😝 😝 😝

k tej Viere som všetko napísala na MMB v "Nespoľahlivých predávajúcich" 😝 😝 😝 🙄 🙄
dnes zasa veselo nahadzovala,všetko "málo nosené,ako nové,super zachovalé" 😀 😀 😀 😀 😀 asi menej diferencovaná slovná zásoba 😕 😅 😀 😝 😝 😝 😝

dadulka19
23. jan 2010

andy,nestačí len pokukovať 😀 ...no mala som aj dve podobné,ale to jedno išlo hneď preč.Teraz mi napadlo,aj Lucka mala ešte do nedávna červené tričko s Minnie.Musím pohľadať,či ho ešte niekde mám,alebo či som ho aj nedala niekomu 😖

dadulka19
23. jan 2010

andy,tak prečítala som si,takže nie len tebe poslala humus 😠 😠 😠

milhaus
24. jan 2010

dobre rano
zajtra idem na myjavu tak sem neaku dobu nebudem prispievat
rado pojde do tej prahy a čo tu budeme s luckou sami

zuzanocka
25. jan 2010

dobre predpoludnie prajeem 😎

hnusna zima... 😠 😠 ja chcem +24 a morsky vzduch 😎

dadaga
25. jan 2010

ahojte... Zuzi nie si narocna? xixi...
zuzidr sme vas vcera videli...len sme stali na opacnej strane...

dadaga
25. jan 2010

Mati veru tym opuchnutim noham sa nevyhnes...pamatas si na mna ako som vyzerala a tisko som vam zavidela vsetky ako jarabice a ja ako velryba ked sme sa stretli u ciernej pani... uf....

dadaga
25. jan 2010

no nic LUcik spinka dosti bolo nostalgie.. a frcim robit palacinky....
tatik isiel do opravy s telkou...snad nebude treba novu... inak mame maroda...takze sa tatik bude kurirovat snad to LUcik od neho nechyti?

zuzanocka
25. jan 2010

jeeej, dani, co si ma neokrikla? boli sme sa prejst trochu, alôe taky vetrisko zo severu zafucal, ze nam tieklo z oci, nosa, pomaly aj usi :-P
tak kuriruj tatika 🙂 zivocisne teplo je najlepsie 😉

lu sa rozhodol, ze chcem v kuchyni televizor, lebo sme nemali kam dat stary... tak zmajstroval majsterko policu do rohu (paradnu 😀) a televizor hodil hore... akurat, ze na nom antena blbne, tak aj tak nekukam... aj keby som chcela 😝
v obyvacke mame novy http://www.samsung.com/us/consumer/tv-video/tel... 😵 😵

mne sa tiez zdalo, akoby mala byt mala chora, ale hadam to prejde... volala som na obed opatrovatelke, ze ci je mrne ok, vraj ano 😉

kluara
25. jan 2010

Dani, no ja som pri prvom tehu nepoznala, čo je to mať opuchnuté nohy..... ale čo nebolo, môže byť teraz, keď budem finišovať s tehu v lete 😖

Zuzi, fajný televízor 🙂

maródom skoré uzdravenie

zuzanocka
26. jan 2010

caute, caute!

baby, kde ste vsetky??????????????????? 😢

lucinda7
autor
26. jan 2010

čaute....

ja som práve dorobila obedík 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre