♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
2. feb 2009

aha tak to ma nenapadlo ja to nekukam MM pozera kobru. mrne uz spi a ja rozmyslam ako schudnem videla som u mamy pekne sacko ale chcelo by to desat kilo dole. 😠 😝 😀

elise
2. feb 2009

ahojte tak dnes lukasko krásne buvinkal zajtra budú skúšať dať mu aj olovrant, uvidíme. ale pozorujem aj doma že správa ako by rozumnejšie takže jasličky mu prospievajú. 😵

mimusbe
2. feb 2009

elise...to je super 😉

peti...o tom chudnuti ani nehovor 😀 ja bysom tiez takych 10kg chcela dat dolu....ale nemam nato vobec cas...ked tak teraz vecer...ale to sa mi nechce brutal a myslim ze by to ani nemalo ziadny ucinok....🙂

elise
2. feb 2009

mimus kašli na diety ked kojíš aj tak máš veľa práce doma takže by si bola dietou ešte viac oslabená 😉 my sme skúšali s lukaskom trošku svičiť ked bol babenko napríklad som li lahla na chrbát skrčila nohy a malého položila bruškom na predkolenie a robila som takú hupačku a malý sa smial. aj tu fitloptu sme použili spoločne teraz sa sním veľa nedá lebo sa zmorím pri jeho behu 😉

adag
2. feb 2009

Ďakujem aj ja dúfam že jej to skoro prejde, ale pre istotu na ju celý február odhlásim zo škôlky.
Doktorky som sa spýtala či nej nespravý nejaké výtery keď je stále chorá a tak, no povedala že ma radšej odporučí imunologičke 😅

elise
2. feb 2009

adi sarah skoré uzdravenie 😵 😉 máš ip 😉

milhaus
2. feb 2009

elise sak ti nie si moc pribrata

elise
2. feb 2009

mili myslíš tie slaninky na bokoch by boli fajn dať dole uvidíme, hádam doleta 😀

adag
2. feb 2009

ja by som potrebovala minimálne 20kg ☹

mimusbe
2. feb 2009

adag 😕 😕 to hadam nie.... 😅

mne sa zapacilo to spinning centrum v piestanoch...ale v marci som ostala tehotna to sa nedalo 😀 ateraz sa tiez neda kedze mala casto papa a kojim ju...

ja by som asi ani nejak extra schudnut nechcela ...len to trosku ,,upravit,, 😀

elise
2. feb 2009

taká kalanetika alebo pilates by sa mi páčil ale chýba mi spolutrpiteľ 😀 😀

nika2
2. feb 2009

luci a tvoj M je polda? a nevies co sa stalo? mala by som to z prvej ruky a nie jedna babka povedala 🙂

milhaus
2. feb 2009

ja nepotrebujem chudnut

nika2
2. feb 2009

inak ja sa pochvalim. ja som v tehotenstve pribrala iba 11kg a to islo dole po porode. dnes mam tolko co pred tehotenstvom. len asi panvu mam sirsiu lebo niektore nohavice neoblecem.

mimusbe
2. feb 2009

nika....ved ty si stihla jak prutik...ked som pozerala fotky z vianoc....🙂

lucinda7
autor
3. feb 2009

dobré ránko....
Nika,hej,zistím ti 😎 mna to ani nenapadlo sa pýtať 😝 rutina 😀 😀 😀 😀 😀
dnes išiel služobne do BB....to počko je otras.....tam asi aj snehu bude 😒

Ada,to robí klasika každá dr.pošle automaticky imunologičke 😠

zuzidr
3. feb 2009

Ahojte,včera som mala návštevu dve kamošky,tak sme sedeli do jedenástej 😅 😀

dnes prídem domov a musím už upratovať lebo furt sú návštevy a ja nemám čas na to,na čo potrebujem....už som z toho nejaká unavená 😅 😠 😒

a v sobotu zase odznova,oslava v nedelu krst 😒

velká rodina velké oslavy 😅 😕 🙂

lucinda7
autor
3. feb 2009

jáj,Zuzi,ty sa veru nenudíš.... 😀 😀 😀 😀 😀
by si mala polovicu povinností preniesť na Emily.....tá sa furt nudí 😒

zuzidr
3. feb 2009

veru by som jej doprailala tak tri dni v týždi prežiť v mojej koži a nenudila by sa z toho ešte mesiac 😅 😀 😀

elise
3. feb 2009

dobré ránko babulky 😉
zuzi ty si to teda rozšupla stále oslavujete 😀 u nás sa oslavy začnú od mája ale aspon sa bude dať grilovať 😀
ja nemám topánky na ples a možno zmením aj šaty z vlaňajška uvidíme čo bude dostupné.

milhaus
3. feb 2009

elise sak aku mas nohu, ja ti topanky požičiam

zuzidr
3. feb 2009

no myslím že elis má takú šž mex.šý-šá a ty mili asi väčšiu podla tvojej výšky,nie? 😅

milhaus
3. feb 2009

ja mam č. 5

milhaus
3. feb 2009

mam biele lodičky, čierne sandale na podpätku s uzavretou spickou a jedny s otvorenou

nika2
3. feb 2009

ahojte,
teda sa ale vonku mraci.
ja som bola uz z malou na poliklinike. isla som autom lebo prsalo. zastavila som tam tak blizsie co je to parkovisko. vedla bolo dost volneho a ked sme isli domov tak taky blb parkoval tak blizko primne, ze keby somnou nebola mama tak neviem kde malu odlozim aby som cuvla a dala ju do sedacky. clovek aby sa furt rozculoval.
vcera boli u nas svokrovci. idu prerabat jadro a aj kuchynu.tu im ma robyt moj bratranec co aj mne tak boli pozret co a ako.
inak nepoznate nejaku dobru firmu co preraba jadra?

milhaus
3. feb 2009

nie, mi by sme chceli prerabat v lete kurenie

elise
3. feb 2009

mili ďakujem ale ja mám 36-tky takže asi by mi tvoje boli veľké 😒

miruss
3. feb 2009

Ahojte.
Počasie je fakt otras. 🙄
Ja som doobeda upratovala a uvarila ryžu k obedu, mäso sme mali od včera. 🙂
Dúfam, že keď sa drobci zobudia nebude pršať, aby sme mohli ísť vonku. 😝
V piatok idem do Popradu na 2 týťždne sa teším. 🙂

danca.b
3. feb 2009

ahojte dievcence...
co vy dnes v tomto pocasi vsetky spite? 😔 😔

andy.a
3. feb 2009

ahojte 🙂 😎 😎

veru,opakujem tiež otázky Dance 🙂 😕 😕

Zuzi,no máte sa teda veselo 😀 😀 😝 i keď mne by toľko návštev liezlo na nervy 😀 😝 😕

Mili,mohla by si sa aj so mnou vymeniť,ak by si chcela zmeniť tú nudu 😝 😀 resp.možno so všetkými,čo sme tu 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre