♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
3. mar 2009

je aspon mladý a pekný??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
3. mar 2009

Mrázik?...Mladý,sympatický a veľmi milý 🙂 🙂 🙂

lucinda7
autor
3. mar 2009

😝 😝 😝 😝

keti
3. mar 2009

ale babenky 😀 😀 😀
tak na také vyšetrenia radosť chodiť 😀 😀 😀 😀

zuzidr
3. mar 2009

dada no to máš pravdu,je milá ale k deťom taká surová 😅 😕 malej robila výter,viem že je to problém udržať také malé dieťa,ja som ju držala na kolenáxch,držala som jej ruky a ona jej tak schmatla hlavu 😠

lucinda7
autor
3. mar 2009

Zuzi,tak to ešte dobré....malému robila výtery aj z nosa,aj z hrdla....
ja som ho držala okolo pása,čelo,sestrička ruky, a Maximko ju/dr./ kopol.........nuž nemala sa k nemu približovať 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

milhaus
3. mar 2009

lucinda dobre jej dal, ved on vedel prečo ju kopol 😉 🙂 😎

miruss
3. mar 2009

Ahojte.
Chorým prajem skoré uzdravenie.
Ja mám dnes celkom fraj. Navarené od včera. Včera večer som požehlila. Takže dnes som len oprala dve várky a bola s deckami vonku. 🙂
O chvíľku pôjdeme zasa. 🙂
Tu je link na fotky, konečne som od pôrodu spracovala. 😀
http://picasaweb.google.com/IvanSicko/ZuzankaAJ...
http://picasaweb.google.com/IvanSicko/JakubkoUz...

danca.b
3. mar 2009

ahojte
akosi nemam na konika cas...chytilo ma tusim predjarne upratovanie 😉 😝
martao aj ja som mala 3x cisarak a uz mam aj maslicky,ale viem ze cisarakov moze byt aj 5 a viac,robia sa bezne vo Francuzku 🙂 som o tom citala clanok
a ja mam opacny problem ako ty...ked kojim tak chudnem 😠 😠
keti malinky ti uz cupka?sikovny je...zaťko nas 😀 😀 😉

milhaus
3. mar 2009

ideme asi von

mimusbe
3. mar 2009

ahojte...

my sme boli s malou na chvilu vonku...este ju dam spat na terasu...a idem povesat druhu pracku 🙂

miruss...zlatucke deticky mas....velmi su podareni...aj zuzka a kubko 😉 🙂 🙂

danca...tak behni aj k nam 😀 😀

ja tiez este kojim....ale zeby som nejak vyrazne pribrala alebo schudla...ani jedno...urcite ze som po porode schudla ale mam teraz taku ustalenu vahu a nechudnem ani nepriberam 🙂 🙂 ale radsej by som bola keby kilecka isli dolu... 🙂

miruss
3. mar 2009

Mimus díky. 🙂
Aj ja kojím a tiež a mi nezdá, žeby som nejako priberala alebo chudla. 😝

milhaus
3. mar 2009

rado mi zo zadu na žiadosť do školky napisal akesi čislo 🙄 🙄 🙄

zuzidr
3. mar 2009

mlil to si máš skovávať takézo veci a nie to položiť tam kde dočiahne Lucka alebo rado....a tiež sa môže pozrieť na aKý papier píše trulo......... 😅 😕 😀

ale myslí že to nevadí,ved to je len v evidencií škôlky,zatri to bielitkom.... 🙂

dadulka19
3. mar 2009

čafte 🙂

mirka,krásne fotečky 🙂 ...podobajú sa na seba deťúrence 🙂 ...a teda aj na teba 😀

lucinda7
autor
3. mar 2009

Mirka,krásne fotečky....a veru,detičky nezaprieš 😝

milhaus
3. mar 2009

bielitko nemame, budeme to muset skopirovat lebo je to na zadnej strane

miruss
3. mar 2009

Ďakujem z pochvaly. 🙂
Dnes som mala odychové popoludnie. Kubka vzali vonku svokrovci a Zuzka búvala v postieľke, tak som si napustila vaňu a relaxovala. 🙂

milhaus
3. mar 2009

lucka rozoberá prútený košík

keti
3. mar 2009

aj nám sa páčili fotečky 😉 😉

Rastík ešte nechodí úplne sám, len sa mu to podarilo. Ale už koľko toľko prejde 🙂 🙂
MM teraz okúpal drobca. Ešte sa trošku pobláznia. Pôjde sa napapať, lebo u svokrovcov stále niečo gniavil. 😀 😀
A ja samozrejme pojdem na ordináciu a panelák 😀 😀

miruss
3. mar 2009

Keti aj tak je Rastík šikovný, Kubko sa pustil sám až presne v deň svojích 1. narodenín. 🙂
Aj ja pôjdem na ordináciu a panelák. 😀

dadulka19
3. mar 2009

tak,my už spinkáme 😎 ..Lindulu som ostrihala,to ale teda bolo 😀 😀 😀 ,stále sa vrtela 😝

dadulka19
3. mar 2009

elis,pekné fotky 🙂 ,zlatý je Lukáško 🙂

elise
3. mar 2009

dakujem babulky 😵 práve som chcela dohodiť linku 😉 je to z posledného snehu 😀

danca.b
3. mar 2009

kocky uz ste kukli serialy? 😀

martao
4. mar 2009

Tie cisárske neboli také hrozné. Prvý porod trval 20 hodín. Malý chcel ísť von a jednoducho to neišlo- mám príliš úzku panvu. Pri druhom sme sa išli pozrieť do Topolčian. Povedali, že u nich je prax taká, keď prvý cisársky, tak aj druhý. Rodila som, tam. Je mi len ľúto, že som nevidela hneď malých. Až tohto posledného. Najhoršie je to vstávanie, ale dá sa to vpohode prežiť.

Deti mám už od babky doma. Chudáci. Babka s dedkom vyzerali po 4 dňoch zničení. Mladší je také živé dieťa, pravidelne im vyhadzuje poistky, alebo niečo rozrobí.

nika2
4. mar 2009

dobre rano.
nejak to tu viazne 🙂

petka015
4. mar 2009

dobre ranko

tak mi sme uz od vcera vecera doma z piestan boli sme u mamy a na poradni. Kubko ma 8900g a 74 cm ludi tam bolo dve hodky sme cakali. 😠

a boli sme kuknut aj na poste danka aj lubka tam boli sme pokecali aj kvetka sa mu najviac pacila sak mala okulky 😀 😀 😀 aj cez okienko preliezal to bolo neskutocne zabavne 😀 😀 😀 😀

no a nakoniec sa nam rozpadli tenisky tak tatinko isiel do kocky kubkovi kupit. 😀 😀 😀 😀

a dokonca na poste robi aj mojho brata byvala frajerka velmi sikovna. teraz pri listoch su velmi sikovne mlade baby. 😝 😀 😀 😀 😀

zuzidr
4. mar 2009

peti ktorá frajerka?erika?už tiež nieje v írsku?

inak ahojte,pekný deň prajem 😀

peti ceny v kocke sú dobré?boli aj zlavy? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre