Poplatky v Trenčíne

arozaja
18. nov 2013

Ahojte mamičky čakateľky aj mamičky s praxou 🙂. Onedlho ma to čaká, aby som prekročila tú tenkú hranicu medzi týmito dvoma pojmami Budem rodit v Trenčíne a zaujímalo by ma či a aké vysoké poplatky sú v TN a či ste boli celkovo spokojné.
Ďakujem babuľky 🙂

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussi2
18. nov 2013

nadštardadr izba stoji 20€ na den, aspon minuly rok stala...

hori
18. nov 2013

a porodnik sa v TN vybrat neda... teda pokial sa to medzicasom nezmenilo...

aduliak
19. nov 2013

@hori zmenilo...da sa...250E

marika232
23. jan 2014

@arozaja ahoj,vidim,ze uz to mas pred sebou za uplne malu chvylocku,alebo uz za sebou? 🙂 poprosila by som ta potom o tvoju skusenost v TN,kedze sa tam prave chystas rodit,mohla by si mi potom napisat ako je to tam aktualne teraz ,aky je personal atd...lebo nemozem sa stale rozhodnut kam ist rodit ,dakujem vopred a prajem lahky porod a zdrave dietatko 🙂

arozaja
autor
26. jan 2014

@marika232 Ahojcek 🙂 uz som maminka rodila som 31.12. o 20:03.... ja si nemozem vynachvalit TN porodnicu a aj novorodenecke kedze tam drobciatko lezkalo lebo mal slabunku zltacku .... personal... no to je takto ja som bola spokojna najviac na svete, sestricky mi prisli strasne milunke aj na porodnici aj na novorod. ale stretla som sa s nazormi ze boli nemozne no myslim ze to je tak, ze kto sa ku komu ako chova to iste sa mu vrati.... ja som bola pokakana a vylakana a tak boli ku mne milucke 🙂 :D.... porod prebiehal uplne skvelo pokial vychytas Lintnera alebo Meciarovu tak si za vodou. Ja som mala taky narocnejsi porod malinkemu sa na konci omotala pupocna snura kolo hlavinky a preto mi useli dost pomahat a potom sa mi ani placenta neoddelila tak aj pri tom mi pomahali a dost krvy som stratila tak mi hned infuzku pichli. Ale tak to oni ovplyvnit nemohli to bol moj "defekt" ;) Bola som sice dost nervozna pocas kontrakcii ze ma tam nechavali samu ale uz tam mohol byt manzel len som nestihla povedat nech ho vyzdvihnu tak po neho sli az ked som zacinala rodit... Bolo to skvele 🙂 aj ked som si hnedp o porode povedala ze uz nikdy nechcem rodit tak po troch dnoch som si povedala ze kludne aj po roku. Mala som vyvolavany porod. Este to moze byt taka infoska. Stale mi ochotne pomahali ked mi bolo najhorsie aj merali odozvy a tak. Ja by som druhy krat urcite sla rodit do TN na Povazsku som nepocula dobre ohlasy ale tak vela zlych som citala aj na TN. Ale ja som bola na 100000000000000000000% spokojna 🙂 Drzim ti palceky a aby si mala z toho taktiez skvely pocit 🙂 a aby bolo miminko zdravucke

mickey2014
26. mar 2014

Ahojte babebenky,poradte my kam mam íst rodid ci do Pov.Bystrice,alebo do Trencina.Termin mam 22.4.

arozaja
autor
31. mar 2014

Urcite TN.... ja som tam bola spokojna najviac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre