Pôrod Kramáre verzus Antolská

subulik
10. jan 2017

Ahojte,
neviem sa rozhodnúť kam ísť rodiť. Či na Kramáre alebo Antolskú.
Píšte skúsenosti najlepšie za posledný rok čo ste tam rodili. Diki

dmband
10. jan 2017

Ahoj! Ja som rodila na Kramároch vlani, na Antolskej pred 4 rokmi, a ak by som rodila ešte raz, idem na Kramáre. Výhody z môjho pohľadu: veľmi milý personál od upratovačiek až po primárov, bonding aj po cisárskom (prvý som mala neplánovaný, druhý plánovaný, ale obidva pri vedomí, na Antolskej mi malého len ukázali, na Kramároch mi dali malú na telo a nechali ju pomerne dlho cuckať), oveľa vyššia šanca dostať sa po pôrode na nadštandard a prežiť tak prvé dni s bábätkom v relatívnom pokoji a pohodlí... Ešte doplním, že v obidvoch prípadoch som mala zazmluvneného lekára a v obidvoch nemocniciach som absolvovala aj prípravu na prirodzený pôrod. Na Antolskej mi zadupali sebavedomie pod čiernu zem, na Kramároch mi ho p. Jandová ako-tak pozliepala, takže som neprišla rodiť s trasúcimi sa kolenami, za čo jej aj touto cestou ďakujem, hoci nakoniec z toho bola zase sekcia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre