Pôrod v apríli 2012. Máte rovnaký termín?

katkarv
9. aug 2011

tak zakladam tuto temu aby vsetky tehulky co maju termin na april 2012 boli pokope 🙂

majlienka69
9. aug 2011

1.april 2012 🙂

evulilik
9. aug 2011

no aj mene to asi vychadza na apríľ.. 😀

katkarv
autor
9. aug 2011

@evulilik tak super,uz sme dve 🙂 Je to tvoje prve tehu?

dadak
9. aug 2011

@majlienka69 to je asi zart, ze? 😀

katkarv
autor
9. aug 2011

@majlienka69 ooo pekny datum 🙂 Vitaj 🙂

evulilik
9. aug 2011

@katkarv no ano prvé... 😀 Ono sa to aj tu rozrastie neboj 😉

katkarv
autor
9. aug 2011

mne to vychadza na 17.4.2012 co by bolo super,kedze to bude nase vyrocie svadby a zaroven aj rok pred svadbou sme sa v ten den zoznamili 🙂

katkarv
autor
9. aug 2011

@evulilik slavnostne zelam nam vsetkym aby ani jedna z nas neopustila tuto temu predcasne a aby sme sa stastne dogulali do aprila 😀 😀 😀

ava11
9. aug 2011

6.4.2012 moje prvé mimi 🙂

katkarv
autor
9. aug 2011

@ava11 moja dcera sa narodila tiez 6.4. a uz ma 13r 🙂

dadak
9. aug 2011

Inac dievcataaaa...gratulujem vam a prajem kludne tehotenstvo...ja mam inac mojich oboch chlapcoch aprilovych...a su to uzasne deticky...takze drzim vam palce...

atreyu
9. aug 2011

11.apríl :-P

certica22
9. aug 2011

12 april 🙂

dida84
9. aug 2011

Ahojte,
aj mne to vychádza na apríl... zatiaľ mi dr. nedala termín... v piatok mám ísť na prvé testy... 🙂
Bude to naše druhé dieťatko... Máme trojročného chlapčeka Samka... 🙂

akrima
9. aug 2011

naša maličká sa mala narodiť 7.4., ale cisárskym to bolo 4.4. a teraz už má 3 roky - na izbe v pôrodnici som bola s maminou, ktorej sa chlapček Jakubko narodil 1.4. - držím Vám palce, aby Vám to všetko super dopadlo ;)

katkarv
autor
9. aug 2011

@dida84 ja sa nikam neponahlam,moj doktor ma dovcu ale aj tak by som nesla,mala som 2xMA a pomali zacinam verit tomu ze to bolo z tych skorych USG.Dufam ze sa mi porari vydrzat do 10tt az potom pojdem.

ava11
9. aug 2011

babulky, boli ste už u lekára? ja ešte zatiaľ nie, všetci mi povedali, že teraz je ešte príliš skoro (začiatok 6tt), že stačí o týždeň, dva.

katkarv
autor
9. aug 2011

@ava11 je to skoro,ja som bola tiez tak a nebolo vidno len malu dutinku,v 7-3 uz bolo srdiecko ale v 9-3 uz nebolo nic a vacok vyzeral na 7-3 ☹

dida84
9. aug 2011

@katkarv držím palce... 😉
ja som bola aj so Samkom hneď ako som nedostala menzes...

takitak
9. aug 2011

ahojte, ja mám terním 4.4, bola som u lekára a celý príbeh Vám porozprávam až ke´d to bude "istejšie". Ja som drobca videla aj na sono, už sme mali srdiečko. najbližšie idem bud.týždeň koncom a už sa neviem dočkať ...

maxara
9. aug 2011

Ahojte babulky, my by sme mali mat terminik 3.4., uz sme boli aj u dr, bolo aj srdiecko, tak verim, ze vsetko bude ok 😵

lypka
9. aug 2011

@katkarv aj my sme mali termín na 17.4. a nakoniec sa bubuľka narodila 4.4. a už máme 4 mesiace. všetkým držím palčeky aby sa vám aprílovčiatka narodili v poriadku 😉

maria30
9. aug 2011

@katkarv ahoj.. nepatrím do tejto témy, ale viac krát som videla Tvoje príspevky.. viem, že máš tiež nedobré skúsenosti s tehu... veľmi ma potešilo, keď som zbadala aprílovú tému a tam Tvoje príspevky... 😉 veeeeeeeeeeeeľmi Ti držím palce, aby Ti to konečne vyšlo a v apríli sa tešila z krásneho, zdravého bábätka.. 🙂 Maja

janie80
9. aug 2011

@katkarv tiez tu nepatrim (a ani nebudem, lebo dnes dosla mrcha 😢 ), ale stretli sme sa v teme Kyretaz... velmi som sa potesila, ked som si precitala, ze si tehu... 😉 velmi, velmi drzim palce, nech to dotiahnete do uspesneho konca... 😉

nelicefo
9. aug 2011

Wow,to už je tu apríl 2011? 😕 Gratulujem všetkým,prajem hladký priebe tehotenstva a krásnych zdravích drobčekov 😵

katkarv
autor
9. aug 2011

dakujem vam vsetkym 🙂

liliandax
9. aug 2011

ahojte kočky, môžem sa pridať? 🙂
tiež patrím do klubu apríloviek 😵

katkarv
autor
10. aug 2011

@liliandax jasne,vitaj 🙂

nelika666
10. aug 2011

@katkarv Katka, to naozaj? supeeer 😉 drzim palce nech to dotiahnete do uspesneho konca 😉

maxara
10. aug 2011

Dobre ranko, ako sa dari? 🙂 mate uz niektora aj nevolnosti? Lebo ja osobne grciam uplne strasne, kazde rano ☹ ale to som aj pri prvom tak .. takze predpokladam, ze to bude opat rovnake

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre