Pôrod v januári/lednu 2011

miyya
30. apr 2010

Krásne vítam nové tehulky, s ktorými do Nového roku prinesieme krásne bábätká. 😵 😵

lucie.krajcarova
30. apr 2010

ahojky, připojuji se. dnes jsem našla dvě čárky! a jelikož jsem vlastně neměla menstruaci, tak vůbec nevím, který jsem týden 😀
Miyya, gratuluji, termín porodu máš skoro na moje narozky 5.1. takže naše miminko bude asi dárek pro mě 😉

lasicka_
30. apr 2010

ahojte mamicky 🙂 tiez som iba dnes nasla dve ciarky. tesim sa 😵

lucie.krajcarova
1. máj 2010

čau Lasička, vidím, že máme podobně staré děti, to je prima. druhé je taky plánované jo?

zucana
1. máj 2010

jeej baby ze januar 2011 moja sa narodila 19.1.2010 aj ked sa mala zaciatkom februara a preto som vo februarovkach ....
prajem vela zdravicka a krasne tehulkovanie...my by sme tiez chceli druhe tak skorej tak potom sa budem informovat ako to zvladate 😉

darjena
1. máj 2010

ahojteee, ja som našla čiaročky v stredu, už som to tušila dlhšie. trochu nás to prekvapilo, ale v podstate sme druhé bábeno chceli, takže sa tešíme, hlavne nech je všetko v poriadku a ako má byť 😵

miyya
autor
1. máj 2010

No som rada, už sa nám to tu rozbieha. Ja som vedela,že som tehu už po 3 dnoch po otehnotnení. 😀 😀 😀 😀 Po prvom miminku som to už rýchlo spoznala,ale zatial mi to ukázal len testík. k lekárovi ešte nechcem isť, asi až v 7 tt. 😵 😵

lucie.krajcarova
1. máj 2010

Tak to je sranda, že jsme tu tři a pro všechny to bude už druhé dítě. prima 🙂

mariadaniela
1. máj 2010

ahojte, pridavam sa k vam nesmelo, opatrne. Termin by som mala mat 1.1.2011, presne na narodeniny mojho manzela, zatial som nebola este u lekara rada by som az o tyzden dva, ked bude uz iste srdiecko. Zatial nemam ziadne priznaky, len som unavena. 😝

bubush
1. máj 2010

ahojte baby asi sa pridavam aj ja len kym to nemam potvrdene dr. tak neverim aj ked ciarocky vysli v pondelok aj dnes 😉 zatial som opatrna
maria termin vychadza aj mne taky 😵 a este mame nieco spolocne ze este nemame deti
tesim sa na zvysok, nech mame o com kecat 🙂

bubush
1. máj 2010

no a ja som uz volala k dokymu ale mna objednali pekne neskoro 31.5. tak dovtedy sa asi zblaznim 😝

verunka62
1. máj 2010

Hezký sváteční večer,může se k Vám přidat?
i nám vychází termín porodu v lednu 2011,první testík jsem si dělala už před týdnem a čárka sílí,tak doufám,že tu spolu všechny vydržíme alespoň do Vánoc 😉
k mudr jsem obj na 11.5. a to by mohlo být vidět bít i srdíčko-doufám
dobrou těhulky

darjena
2. máj 2010

tak to vyzera, ze pojdem k dokimu prva. volala som a chce ma vidiet uz koncom tohto tyzdna asi mu chybam 😝 tieto prve tyzdne sa ani neviem tak uplne vytesovat, stale mam v zadu nejaku kontrolku neistoty. ale opakujem si dokola, ze to je isto poriadne akcna fazulka a poriadne sa drzi a nic s nou len tak nezatrasie. 😎

mariadaniela
2. máj 2010

darjena aj ja sa bojim, ma zle sksuenosti, tak trpezlivo cakam na prve sono, ktore bude neviem kedy 😠 , v pondelok volam lekarovi, ten ma objedna , zvykne tak do 2 tyzdnov , rada by som uz videla srdiecko to by ma potesilo. Inac cakame stvrte babatko 😀

bubush
2. máj 2010

darjena super - aspon budes vediet na com si 😉 a spokojne si budes moct vychutnavat
maria tak som sa pekne splietla ze nemas deti 😀 😀 pekne pekne 4.na ceste a zvysok mate co? a ake stare??
je vam nieco baby? citite sa ako?

darjena
2. máj 2010

waw, tiez pozeram ze stvrte. maria ved ty si matka hrdinka. ja niekedy nezvladam tu svoju jednu amazonku 😕 velka rodina je super vec, ale na to som ja asi straaaasne leniva. myslim ze dve my vystacia na doooooost dlho 😀
bubush uvidim uvidime. ale som rada ze nemusim cakat velmi dlho, asi by som si vsetky nechty ohryzla...
inak zatial mi velmi nic nie je. ale ani pri malej som nemala ziadne nevolnosti, ani zmenene chute. akurat ma bolia prsia a brucho mi nejako velmi skoro vyskocilo. to ma stve, lebo teraz vyzeram ako ze mi trci slanina. obtiahnute tricka nehrozia 🙄

mariadaniela
2. máj 2010

po prvom sone si napisem do pasu deti, ale zatial nechcem aby ma tu vymakla rodinka, 😉 deti mam 11 rocnu, 8 a dvojrocneho, 😎 Momentalne ma maly obdobie vzdoru, takze trosku bojujeme, velke deti pomahaju, obcas hnevaju, nik este nevie , ze cakame babo, ani deti. Pri vsetkych 3 detoch mi byvalo zle, varcala som dokonca pri prostrednej aj pocas porodu a teraz nic 😕 , je mi to uplne zvlastne, asi babatko je take ohladuplne, ze nechce maminku trapit 😉 ,citim sa vyborne, len som viac unavena. Preto som aj neista, napriek tomu, ze su testy pozitivne, tak uvidme co povie lekar

lucie.krajcarova
2. máj 2010

taky se připojuji k těm, co se cítí dobře. žádné zvracení atd 🙂 jen větší únava, při kýchnutí to cítím až v břichu 🙂 jo to jsou příznaky, kvůli kterým vím, že si test nemusím opakovat 🙂
tak jsem si říkala, že to nevyšlo moc dobře, na zimu mít obr břicho ☹ snad se vejdu do lyžařské bundy 😝 pamatuji si, že mi mamka říkala, že když jsem se narodila já (5.1.), tak se mnou 14 dní nemohla jít ven, protože byly mrazy 😢 tak budeme asi zavření doma..

bubush
2. máj 2010

nebojte sa este tie nevolnosti pridu, zatial si vychutnavajme ze sa nam nic nie je...vzdy ked som sledovala ine pribehy tak sa to tak okolo 7tt rozjelo 😀 samozrejme ze kazda sme ina 😉
no aj mne by sa pacilo jarne babatko ale kedze si nas vybrali teraz tak musim najst nieco pozitivne aj na zime-bude po vianociach, vsetci nas budu obskakovat a na jar uz vylezieme s vacsimi babatkami 😉 ktore uz budu vnimat okolie

lucie.krajcarova
2. máj 2010

Bubush, nestraš 🙂 v naší rodině je nenměla žádná ženská, já u prvního taky ne. takže se snad nemusím obávat 😎 jo a u prvního těhu jsem to zjistila až v 7tt, nic mi nebylo jen únava 🙂 máš pravdu, ti tříměsíční broučci budou mít z jara více než novorozenátka 🙂

lucie.krajcarova
2. máj 2010

už máte vybraná jména?

lasicka_
2. máj 2010

mne termin porodu lieta okolo datumu narodenia nasho prveho babatka 🙂 a zimne babatko ma svoje vyhody i nevyhody...najhorsie je, ze teraz v zaciatkoch, ked byva niektorym mamickam zle a slabo budu aj veeelke teploty a to zimne obliekanie 😒 ale zas jar, leto sme si uz uzili... meno? pre dievcatko asi Zuzana, chlapca nevieme. a vy? a je tu niekto z BA? koho mate gynekologa? potrebujem si vybrat nejakeho dobreho

bubush
2. máj 2010

ono to mate tak s tym obdobim - vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, ci tehotestvo v takom alebo onakom pocasi ci dietatko...je to uplne jedno ved to nebude jedina zima co spolu zazijeme takze to obliekanie caka rovnako nas ako aj narodenym v auguste 😉 takze sa treba tesit 🙂 a hlavne ked sa dvaja snazia dlhsiu dobu uz neriesia ci je to jar,leto...alebo chlapec,dievca ale ze je to tu 😵 😵 😵
ako dlho ste sa baby snazili vy? vidim ze vsetky co su tu zatial uz mate dietatko ...tak napiste ze ako ste sa pri prvych snazili/nesnazili a pri dalsom/dalsich 😉
my sme 9 mesiacov
luci ale s tou nevolnostou to nemusi byt jasne ze nie u vsetkych ak si teda nemala problemy tak to nemusi byt ani teraz len vzdy ked zakladali baby nove temy tak som si citala tie zaciatky lebo sa mi to pacilo ake boli reakcie a skoro kazda najprv neverila lebo jej nic nebolo a potom buuum ale...kazda sme ina 🙂 hlavne nech to prezijeme vsetci v zdravi 😀

mariadaniela
2. máj 2010

Mne zacalo byt vzdy zle hned po vynechani mentruacie, najviac mi bolo zle pri prostrednej dcerke najmenej pri poslednom syncekovi, zaujmave ze pri vsetkyc h3 tehotenstvach som nemohla jest parky a udeniny a pit kavu a starsne ma napinalo mlieko, vela veci mi smrdelo a teraz sa citim vyborne. Aj preto sa trosku bojim ci HCg stupa, ci je vsetko v poriadku. kazde dieta mam v inom rocnom obdobi, je to sranda 😀 ale nic sme si neplanovali tak to vyslo, mam jarne, letne a jesenne dieta. Vsteky tehotenstva boli krasne, nejako som nevnimala ze je kazdy v inom obdobi, pre mna ale bolo najhorsie leto, lebo som bola dost opuchnuta a naliata vodu a boli horucavy, takze teraz s a tesim na to, ze v lete nebudem mat take velke brusenko a uzijem si s detmi leto, len nech vsetko krasne prebieha, nech su babatka zdravucke aj my maminky 😵

petra123
2. máj 2010

holky jak vám zavidím kéž bych konečně už patřila tady čekam už více jak dva roky na těhu a nasledovně na mimiska tak doufám že už konečně zadaří a budu patřit v vám tak držte palečky, tak těhulkam hlavně super těhu bez problémů 🙂

bubush
2. máj 2010

peti tak drzime palce a myslis ze by to mohlo teraz vyjst?

rozalenka
2. máj 2010

Ahojte holky, jakpak se mate, doufam ze me veznete mezi sebe....byla jsem na kontrole v patek a dr rekl ze je to asi 5tt...tak snad bude vsechno nadale dobre a mimi bude hezky rust...

lucie.krajcarova
2. máj 2010

Petro, moc a moc na tebe myslím!!
u prvního dítěte nám to trvalo 3 měsíce, než jsme otěhotněli, zrovna jsme stavěli barák, tak jsme to tak brzy nečekali 🙂 Teď jsme se snažili asi od prosince, i když jsem měla jedinou menstruaci a to v lednu, tak se to těžko počítá...

Rozalenko, máš vybrané hezké jméno - Deniska. to je moje ségra. my bychom asi chtěli Adélku, i když jich je hodně.. je to dilema. ale měli jsme to jméno vybráno už pro první dítě, nevyšlo to 😀

jinak cítím, že mám jiné chutě než u prvního dítěte, maso mi vůbec nevadí, mám teď nějaké větší chutě 🙂)) mimi asi bude mít jinou krev 😉

miyya
autor
2. máj 2010

áhojte, chcelá dom dneská áj já prispievát,ále áko vidíte pokázilá sá mi klávesnicá ná NB 😒 😒 😒

já sá strásne bojím,lebo som máleho este neodstávilá á teráz je choručký,ták sá to nedá. bez cicíku nevie spinkát ☹ ☹ ále dúfám,že to zvládneme á v brušku mám bojovníčká.

miyya
autor
2. máj 2010

Vítám nové tehulký 😵 😵 á sorrý zá to písánie.

komisakpd
2. máj 2010

miyya nemusis odstavovat maleho..pokojne mozes do 5 mesiaca aj kojit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre