Pôrod v Ružinove vo februári 2007. Kto ešte?

millenas
5. dec 2006

Ahojte,

rada by som sa zoznamila s buducimi mamickami, ktore budu rodit v Ružinove.
Mozno sa tam stretneme. Je budem rodit podla planu 22.2.2007
Bola som aj na obhliadke v porodnici, celkom sa mi tam pacilo.
Aky mate na to nazor vy?

tweety22
5. dec 2006

millenas ahoj, ja idem tiez rodit do ruzinova, tiez vo february ak nas to nechyti skor 🙂 mne sa ruzinovska nemocnica na obhliadke veeeelmi pacila ale ja tam idem hlavne preto lebo to mam kusok od domu takze ked ma chytia kontrakcie tak tam aj peso zajdem, snaaaad 😀

millenas
autor
6. dec 2006

a kedy si bola na obhliadke?
My s manzelom sme boli 1.12.2006
ci nahodou sme sa tam nestretli? 😅

tweety22
7. dec 2006

millenas, ja som bola na obhliadke asi pred 2-3 tyzdnami, uz si nepamatam kedy to presne bolo 😎

millenas
autor
8. dec 2006

tak sa tam mozno stretneme 😝

zuz11
8. dec 2006

baby este sa tam skuste opytat na obhliadke kolko je tam toaliet a ze ich chcete vidiet 😵 a aj sprchy..... ukazuje sa iba to pekne 🤐 ale aj tak tam budem rodit ale snad uz teraz 😵

tessa
8. dec 2006

zuz, zeby jedno wcko...?? 🙂) a ked je tam viac rodiciek a prave zaberie klystir?? 🙂))

zuz11
8. dec 2006

tessa 😵 trefa, nas tam bolo v stredu 8 a to som nastastie klystzr dostala na 10p a tam som robila aj nalety 😵 🤐

zuz11
8. dec 2006

a dalsia vec je aj ako vyzeraju 🤐 od toho americkeho porodneho boxu maju velmi daleko 🤐

tessa
8. dec 2006

mi hovor, nas bolo 13, ked som "na druhy pokus" rodila a myslela som,ze ma trafi... :(
Ty brdo a som rada, ze si nedopadla ako ja...citala som v decembrovkach, ako si rodila...stejne ako ja, len ty si bola mudrejsia 🙂

zuz11
8. dec 2006

tessa, no ja mam iba hypertenziu a chudokrvnost.... a viac toho Drobaka nasilu nedam tahat nech je tam kde mu je dobre.... mozno toho 13. alebo skor 15 by som sla ale to by som musela byt viac otvorena a to nevyzeralo nadejne vcera lebo od stredy rano ziadna zmena 🤐

tessa
8. dec 2006

no ja som mala este aj opuchy...a presne ako si pisala, ja len na 3 cm otvorena a to trvalo skoro 2 tyzdne..2x vyvolavcka a z toho nadruhy krat, kontrakcie ako s... a otvaranie nula bodov...urgentna sekcia, lebo nepoculi uz ozvy maleho... 😢 Si mudrejsia ako ja...ale ja som to uz chcela mat za sebou...

zuz11
8. dec 2006

tessa aj ja by som to chcela mat uz za sebou, nastastie Drobec dostal vcera za ozvy 8 az 10b... co nechapem co je... a hlavne ako spoznam ze ozvy su slabsie.... a to koli comu sa Ti stracali ozvy maleho? 🤐 zazila som tam inak 4 take tebe podobne veci, jedna bola na 8 a viac uz ani pohnut, jedna sa vobec neotvartala, dalsia mala malu 4.85kg a dalsia uy ani neviem 🤐 tolko porodov co som tam zazila 🤐

tessa
8. dec 2006

zuz,
bol priduseny pupocnou snurou...:((preto sa stracali ozvy...:(( uz som len pocula, ze doktor nieco rychlo zariaduje cez fon...a ako som kracala z vysetrovne, uz pred operackou kricali sestry, tak kde je ta urgentna sekcia?? :((
Presne toto iste zazila moja svokra...ta konala vo veci mojho porodu asi najviac...prisla o syna vdaka nezodpovednosti lekara a sestricky,ktory dali prednost filmu pred porodom... :(((
Tak sa bala, aby som aj tak nedopadla...

husenka
11. dec 2006

tessa: a kde to bolo? 😒

millenas
autor
13. dec 2006

Baby,
tuto temu som otvorila aby som sa zoznamila s rodickami ktore budu v Ruzinove vo februari

tessa
13. dec 2006

husenka, no predsa v Ruzinove 😠

Millenas,
a co ti pomoze, ze spoznas baby, ktore budu prave vo februari v Ruzinove rodit???
Este vo februari pochopim, budete si navzajom cez net radit, ale preco prave v Ruzinove musia rodit??
Ved tam nebudes mat po porode cas na pokec s ostatnymi babami, akurat s tymi, s ktorymi budes na izbe...aj to budes rada, ze mas aspon na 10 min si sancu oddychnut... 🙂

A so ZUZ sme pisali predsa o porodnici v Ruzinove...to len aby ste vedeli, co vas caka...

certica
13. dec 2006

milli, inak kludne sa moze stat, ze ten porod budes mat v marci - zvlast,ked si prvorodicka...

skrecok
3. apr 2007

Ahojte mamičky,
chcela by som sa spýtať ktorého pôrodníka v Ružinove by ste mi doporučili? A vaše názory na lekárov na tomto oddelení. Poznám tam trochu len Dr. Kozolkovú. Ďakujem.

Millenas, nehnevaj sa že píšem tu. Aj tak iste už máš za sebou úspešný pôrod 😉 .

aruska
4. apr 2007

skrecok tak ja idem rodit do Ruzinova k Dr. Janekovi. Je velmi dobry, chodim k nemu uz od zaciatku tehotenstva a velmi si ho chvalim. 🙂

anjika42
22. jún 2016

Ja som rodila v októbri minulý rok u MUDr. menom Matúš Chuda a super 🙂 a nemala som ho zazmluvneného.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre