Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

dicinka1
6. dec 2008

yravas..aj ja budem rodit v snine..a tiez mam magdolinica dokyho...tiez by som chcela pocut nazor na sninu..ale do HE isto nechod rodit...pocula som na tu nemocnicu dost staznosti..a minule tam zomrelo babo ich vinou..takze HE vynechaj..tu v SV su lepsi doktory 😉

yravas
autor
29. dec 2008

ahojky dicinka1 .... nepozname sa??? 😉 tak to ma predbehnes - pockam teda na tvoje skusenosti 😀 ja este nie som zatial tehotna, ale uz by sme chceli 😉 kamosky, co tu rodili - maju zle skusenosti - ze ich nechali dlho trapit sa a ze aj ten pristup nebol bohvieco 😢 ale co clovek to nazor ...... prijemne tehulkovanie ti prajem 😵

dicinka1
2. jan 2009

yravas ..vazne?och ci pana...ale teraz kde budem rodit..na vyber velmi nemam...dufam,ze schytam magdolinica...moj gyndos...

a vies comozno sa aj pozname..no neviem..ja som pracovala v elmonte...

prepac za chyby.. 😀 😅

yravas
autor
2. jan 2009

awooooj .. Magdolinič je aj môj gyndoš .... v nemocnici robí na 100% v utorok 😀
... ja som v Elmonte nepracovala - byvali sme v BA, tam som aj porodila a potom sme sa vrátili domov - do SV !!!
Skôr možno z videnia - neviem .... ale podľa foto ťa nepoznám :(
... ináč aj my sme chceli dať nášmu synovi meno Tobias - mne sa stráááášne páči, ale nakonie sme spolu vybrali Sebastián - aby mal iniciálky S.S. 😀

za ake chyby 😉 veď sme ľudia 😀
pa

zuzana17
3. jan 2009

Ahojte, ja som na koníkovi už dávno nebola, ale s Tebou dicinka som si už dávnejšie písala. Ja som rodila v Snine, ničoho sa nebojte, bude o Vás výborne postarané.

zuzana17
3. jan 2009

Aj mojím lekárom je Magdilinič, ale všetci lekári sú výborní, ležala som počas tehu niekoľkokrát v nemocnici, tak niečo o tom viem z vlastných skúseností. Majte sa krásne a ničoho sa nebojte.

zuzana17
3. jan 2009

Neviete mi poradiť prečo mi tam píše, že čakáme bábatko? Neviem si to v nastaveniech vymazať, aj to vymažem ale stále mi to tam ukazuje.

zuzana17
3. jan 2009

Už som to konečne opravila, dobrú noc. 🙂

dicinka1
4. jan 2009

ajojte baby..dakujem vam za odpovede 😵 😵 😵 zuzana si ma velmi potesila...

yravas..aj ja som chcela dat meno Sebastian..pred pol rokom...fakt vazne...a este som planovala ze ak budu dvojky tak sa budu volat Sebastian a Tobias.../sebi a tobi/...ale este uvidime mozno sa este meno zmeni...

a Magdolinic je naozaj suprovy..idem kuknut kedy mi vychadza termin..v aky den..dufam,ze v utorok 😀 😵 😵

zuzana17
4. jan 2009

dicinka nestresuj sa zbytočne tým v aký deň Ti vychádza termín pôrodu, lebo môže sa stať /na 99%/ že to nebude ten ďeň ktorý by si chcela.

yravas
autor
5. jan 2009

awooj 😀 aj mňa zuzana veľmi potešila 😉 len aby sa to dovtedy nezmenilo - ale hádam nie 😎

dicinka ... tak to je teda dobrá náhoda, že?? 🙂

... s tým dňom pôrodu - ja som chcela 17. - tak mi to vypočítala na začiatku aj dr., vtedy má manžel narodeniny 😵 ale nakoniec sa malému zachcelo von 18. - beťár jeden 😀

zuzana17
5. jan 2009

neboj yravas verím, že sa to k horšiemu nezmení, všetko bude ok 😵

dicinka1
6. jan 2009

no teda dufajme,ze sa to nezmeni...

viem,ze termin mi nepovie nikto presne..ale to nevadi....hlavne,aby ma tam doktor a sestry nerozculovali takymi blbymi slovami..."tlacte,co chcete aby sa vam dieta zadusilo?"lebo by som im tam urobila vojnu.. 😠 😀 😀 😀 😀

lasenka
7. jan 2009

ahojte 🙂
ja som rodila v SV pred 5 rokmi a bola som spokojna... rodil ma dr. Kubalik, no nemozem sa stazovat, sestricky tiez pomahali, jedna mi dokonca pomohla vytlacit maleho... rukou sa oprela u brusko, myslela som v tej chvili, ze ju zabijem, no maly bol hned vonku a dakovala som jej asi 100-krat 🙂 no veru, keby nie jej, rodim asi doteraz 😅
... potom pocas pobytu v nemocke nam ukazovali, ako sa dieta prebaluje, pomahali s kojenim (obdivujem tu ich trpezllivost!!!!) a dokonca kazdy vecer vzali jedno mimco a pred nami mamickami ho okupkali 😉 bolo to fakt krasne... je tam dokonca jedna sestricka (moja suseda 🙂 ), ktora ked ma sluzbu, v noci spieva detickam uspavanky... naozaj mileeeee 😵 😵 😵 😵

dicinka - kuk do pasu, bola som na sono 😵

dicinka1
7. jan 2009

je tam jedna mladunka sestricka,taka blondinka...ona je hrozne zlatunka... 😉

fakt sa tam tak krasne spravaju k detickam.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

idem kuknut na tvoje sono

dicinka1
7. jan 2009

joj ty ho nemas v albume..ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..vy cakate dalsieho chlapcekaaaaaaaaa?supeeeeeeeeeeeeeeer..

koho mas dokyho?ze ti tak skoro povedal co cakate?sa mi zda ze magdolinic mi to tak skoro nepovie..uvidime zajtra..

lasenka
7. jan 2009

dici - ja si nepamätam tu mladunku blondinku, mozno je tam nova 😉
v pondelok som bola na sono v nemocke, prezeral ma dr. Klacik, pytala som sa ho na pohlavie... mala som stastie, lebo malicky sa otacal, takze sme si ho poriadne prezreli 😉 od toho stastia som zabudla pytat fotku zo sona 😔 ☹

dicinka1
7. jan 2009

LASENKA?TO KEDY SA CHODI DO NEMOCKY NA SONO?TO JE POVINNE?POJDEM AJ JA?tam sa dava aj fotka zo sona?supeeeeeeeeer 😵 😵 😵

lasenka
7. jan 2009

dici: ano, je to povinne, chodi sa okolo 20tt a potom este v 30tt 🙂 na tom sone sa robi morfologia plodu, pozera sa chrbtica a vsetko ostatne... ja som sa vtedy opytala aj na pohlavie 😉 a myslim, ze fotku si mozes opytat, neviem presne, ja som na to zabudla 😢
drzim ti palce 🙂

dicinka1
7. jan 2009

lasenka,to sa robi v nemocke tam dolu?to sa musis objednat?ci mam ist tam sadnut si a cakat?hm?tam je stale kopu ludi,vsak?kopu zien myslim.. 😒

dicinka1
7. jan 2009

a to robi Klacik? 😵 ten taky mlady cierny doky"?

zuzana17
7. jan 2009

ahoj dicinka, ty si samá otázka, ale nečudujem sa Ti, aj ja som bola keď som bola tehu 🙂
Neviem, či je povinné sono v nemocnici, lebo ja chodím k Magdoliničovi (ako ty) a ja som nebola vyslaná, ale je možné že som to mala urobené počas pobytu v nemocnici, lebo som tam ležala pár krát, tak neviem, ale viem že sono v ambulancii vie tiež odčítať všetky údaje čo treba, ale neboj všetko sa včas dozvieš. Ale ak by si bola v nemocnici na sone, tak si pýtaj fotku, tam ju robia, ale iba do určitého týždňa kým sa tam zmestí celý plod.
Sono najčastejšie robí dr.Klacik a Buhaj, obaja sú mladí a sú fakt dobrí. 🙂

yravas
autor
7. jan 2009

ahojte .... dr. Klacika chválila aj moja kámoška - v decembri jej robil cisársky a že vraj bol supeeeééééééér, ochotný, milý ..... taký správny doktor 😵

zuzana17
7. jan 2009

yravas, aj ja som rodila pri Klacikovi, je dobrý ako aj ostatní lekári 😅

yravas
autor
7. jan 2009

zuzana, ja ani neviem, ako vyzerá - zo sninských gynekológov poznám iba Lukáča a Magdoliniča 😕

zuzana17
7. jan 2009

lasenka, kto je tvoj gynekológ?

dicinka1
7. jan 2009

ja poznam vsetkych...buhaj je taky silnejsi ze?klacik taky fesak... 😵 😵 😵

no zajtra idem na poradnu tak sa magdolinica opytam.. 😵

lasenka
8. jan 2009

dici - nie, moja, tvoj doky ta tam pekne objedna, vacsinou je to o 13.00 a ano, je to tam dole v nemocke 😉 robi to lekar, ktory ma prave hore na oddeleni sluzbu, ja som mala stastie na Klacika... ked je tam dr. Lukac, viem, ze nechce povedat pohlavie, ale inac je tiez velmi dobry...
no baby, teraz neviem, ako to ma Magdolinic, ma predsa lepsie vybavenu ambulanciu, mozno svoje pacientky neposiela do nemocky alebo to sam...
zuzka - moj lekar je Kubalik... on ma svoje sono, ale urobil mi ho len do 14tt

zuzana17
8. jan 2009

ahojte, viem že dr. Kubalik posiela na sono do nemocnice, myslím že ho robia okolo 13.00h ako píše lasenka, vtedy berú tehotné
dicinka, magdolinič asi neposiela lebo on robí sám sono stále keď treba, má asi to lepšie vybavenie, len akurát nemôže urobiť fotku 😒

dicinka1
8. jan 2009

zuzna a vsetky ostatne avojte..tak pohlavie som sa nedozvedela ☹ vraj je to este skoro......SKORO?ved zacinam zajtra 20 tt..zaujimave,no to nic..hlavne ze je babo zdrave...

Magdolinic je skvely doktor...ale dnes ma sklamal.. ☹ snad to raz napravi 😉

no na sono on do nemocky neposiela,lebo on ma vraj ten isty utz ako v nemocke..... ☹ chcela som fotku...skoda
tam mi robil ten morfologicky ultrazvuk...

pytala som sa ho na predporodnu pripravu a dal mi papier...chodili ste na nu niekto?alebo na cvicenie? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre