Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

kormelia11
18. júl 2017

@monika1293 az teraz som si vsimla prispevok 😂 mam to samozrejme uz za sebou a bola som maximalne spokojna mam krasny zazitok z porodu prve som rodila v He a nebola som spokojna

janka1102
10. aug 2017

Ahojte,nemate nahodou niekto aktualne skusenosti so Sninou a s dr.Klacikom?Som v polovici tehu a tak pomaly rozmyslam kam ist potom rodit... ?Klacik je moj dr.,ale mam z neho take zmiesane pocity,tak neviem...Dakujem za odpovede.Jana

dzejdzej4988
14. aug 2017

@janka1102 ahoj aj ja k nemu chodim a rodit mam o mesiac a tiez mi pripada neaky cudny jak by bral vsetko na lahku vahu a rodit budem v sv

janka1102
15. aug 2017

@dzejdzej4988
Ahoj,daj mi prosim potom vediet ako si s nim bola spokojna... tiez sa mi zda,ze niektore veci "flaka".a na nemocnicu co hovoris?bojim sa toho,ze je to tam cele zastarane,a teda ake maju moznosti v pripade nejakej komplikacie...Jana

kormelia11
15. aug 2017

@dzejdzej4988 neboj sa nicoho ja som rodila koncom marca a bola som maximalne spokojna sla som rodit z He do Sniny a nelutujem velmi mily personal porodne sestry doktori aj sestricky na novorod. odd.

dzejdzej4988
15. aug 2017

Oki dam. Mne napr ani moc niikdy nekontroluje a krv bral len raz a pytam sa ho ci netreba a on nie vyzerate zdravo tak to ma dost dojal... no zajtra idem na poradnu ta uvidim ako bude zas prebiehat ci zas bude len hr hr a na vsetko sa budem musiet sama pytat

dzejdzej4988
15. aug 2017

A nemocnica v sv je ovela krajsia jak v mi 🙂

harvanovasimona
22. sep 2017

Baby ako to je teraz na porodnici ...a tiezz ked chcem nadstandart..

janka1102
16. okt 2017

Ahojte dievcata,neviete nieco nove o nemocnici v Snine?Ako ste boli spokojne?A rodili ste niektora aj pri dr.Klacikovi?Boli ste spokojne?Prepacte,vela otazok... ale blizi sa termin a obavy rastu... 🙂Dakujem Jana

harvanovasimona
16. okt 2017

@janka1102 ja som rodila esye 3 r dozaduteraz je to tu pomenene dr z humenneho prisli tu primar je pavlovcin a este jedna dr tiez z humenneho...teraz som bola hosp. A zeny z medzilaboriec humenneho chodia rodit tu ...taze ako co sa tyka lekarov okk rodit by som mala koncom oktobra ..tiez sa trocha bojim ..ale kto by nie..

janka1102
17. okt 2017

@harvanovasimona Dakujem za info,az budes mat po porode a malinke ti dovoli na chvilu sadnut k mobilu,napis prosim ako si bola spokojna... Dakujem

kormelia11
17. okt 2017

@janka1102 ahoj ja som rodila koncom marca ak by si mala otázky môžeš mi napísať aj počas tehotenstva som tam 3x ležala

harvanovasimona
19. okt 2017

@janka1102 ja som zas v nemocke taze ..tak ..porodit by som mala do tyzdna ...teraz tu mam sice 40tt ale podla sona ..urcite sa ozvem a najdem si cas ..bud tu v nemocke alebo az doma ..

janka1102
19. okt 2017

@harvanovasimona ako si spokojna so starostlivostou v nemocnici?konkretne ma zaujima dr.klacik,z ambulancie mam take zmiesane pocity,stale ponahla,napr.este ma ani raz nepozeral ci sa nahodou neotvaram a to som v 31 tyzdni... v nemocnici to bude snad lepsie... asi ma toho vela... ty si spokojna?

harvanovasimona
19. okt 2017

@janka1102 to faakt ..neviem tu je primar fajn ..ako klacik je vraj pripad sam o sebe ale vrajj tu v nemocke ho kazda chce aby rodil on ...ja chodim k magdolinicovy a som spokojna od 20 tt ci ako ma stale kontroluje ..aj primar ked si nova ta berie hned do vysetrovny ..proste i pristup pohoda ...az na niektore sestricky ...ale to ty zistis ktora je aka...

tatanika
25. nov 2017

@janka1102 ahoj ja som rodila V juni V Snine A som Z Michaloviec A môj gyndos je Klacik prave kvoli nemu som tam isla a vobec nelutujem mala som sekciu a vsetko dopadlo super je to profik super ma pozasival bol velmi fajn a ústretový aj cely kolektiv na sale srandovali(mala som spinal) bolo vidno ze su dobrý kolektív,Dr Klacik siel S manzelom na novorodenecke A ukazal mu dcerku uplne super zlatí bol este potom ma prisiel 2x skontrolovat, aj sestričky na novorodeneckom A gynekologickom boli celkom milé samozrejme že sa stále niekde niekto nájde kto,, nereze"ale ja som bola max spokojná od primára až po upratovačky A to som šla úplne Do neznáma kde som vôbec nikoho nepoznala...aj ja som mala niekedy zmiešané pocity po poradni tu V Mi ale snažila som sa mu veriť že vie čo robí A myslím že je celkom profík ..... určite aj druhé bábätko chcem Klacika+Sninu,aj keď už tu máme modernú luxusnú nemocnicu nebude mi ľúto tých km A ísť opäť do Sniny..

tatanika
25. nov 2017

@janka1102 ak máš ešte nejaké otázky kľudne napíš ip rada ti odpoviem čo A ako rodila som koncom júna takže to mám ešte celkom,, čerstvé "V hlave

harvanovasimona
27. nov 2017

@janka1102 janka taze som po porode rodil ma hornak som bez nastrihu a co som sa dotrhala tak mi umrtvil tak ze som nic necitila a co este je novinkou pre mna tak na sale mi sestricka prilozila malu k prsniku .. co pri malom pred 3r sa to neudialo ...takze i tak je pokrok v nemocnici...a na sale tiez sestricky zo mnou srandovali...sice som porodila rychlo ale tak som rada ze takto ...a este bola som na nadstandarte mali mi brali nemala som ju vobec pri sebe cize mi ju sestricky prebalovali ..ale tak chapem kedze na nadstandarte neni postielka ani pult...

dzejdzej4988
27. nov 2017

No ja zas na klacika nemozem povedat pekne slovko celu poradnu rovil hr hr nikdy mi ani moc nezobral vysledky z krvi mi u mojej dr vysli ze mam strasne malo zeleza od klacika som pytala lieky a on nati ze nie netreba ti niesi bleda. Potom sme sa dohodli ze ma odrodi ako nie len tak e za nieco ....no a v den porodu som mu napisala ze idem rodit a on mi odpi ze je mino aj to by som brala ze este v pohode ale to ze v nemocnici ani za mnou neprisiel a spytal sa ako porod a podobne ale on nic ani sa ospravedlnit tak to uz je u mna uplnee hooo.. ale na inych dr nemozem povedat pol slovo od primara po upratovacky vsetci top

tatanika
27. nov 2017

@dzejdzej4988 vážne??? Fuuuuu tak to som teraz dosť zaskočená Z toho že aký bol ku tebe.... Ku mne ozaj fakt A to nepreháňam bol milý, ústretový,všetko vybavil prišiel V dohodnutú hodinu A vôbec som nič dopredu nedávala ani nič nepýtal A ako sme sa dohodli tak aj bolo.... Tak asi ako ku komu ja neviem už.... nemala som pocit že som nejaká protekcna A naozaj som mu nikdy nič nedala..
Ste sa dohodli že ideš rodiť do Sniny A on fakt neprišiel???

tatanika
27. nov 2017

A kedy si rodila? Ja koncom júna ty asi teraz niekedy či?

marion09
27. nov 2017

@janka1102 veruze tie moznosti nemaju😠

dzejdzej4988
27. nov 2017

Ja som rodila 14.9. Ja som zo sniny a vydala som sa do mi tak hovorim si nebudem sa trepat kazdy mesuac do sv ked mozem mat tu klacika poznala som ho zvidenia med som mala prvu tak ma xobral ako on bol normalny aj mili ae vzdy vsetko odflakol uplne na rychlo dvakrat ma pozrel zdola a ci mala uplne naliehala dole zato som aj dva tyzdne skvor porodila a on vzdy ze nebojtr sa neprehanajte a co ja niesom ziadna lrehanacka ale vzdy som malu citila dole neskutocne ma bolelo a on debil ma ani nepozrel tak som mu dala vsimne tak vtedy uz pozrel aj trosku viac a sme sa dohodli ze ak budem skvor rodit mam sa ozvat ako chapem mozno nemohol ale ked ma stretol sa ma mohol aspon spytat ci vsetko ok a on len dobry den povedal a ani na vizitu neprisiel sral nato u mna uplne hovadooo.ale cobuz chvalabohu ma odrodil primar cisarak a mala je zdravucka to je hlavne 🙂)

tatanika
27. nov 2017

@dzejdzej4988 hmmmm zvláštne že niekto takú skúsenosť A niekto inú...A No ako píšeš nebolo to od neho pekne že sa ani nezastavil opýtať ako sa máš...A už si ho vymenila? Tak tak ako píšeš hlavne že dcérka je zdravucka to je prvoradé 💝...aj ja som Z Mi... Aj ja mám dcérku možno sa niekedy niekde stretneme (veľa kocikujem) síce nemáš foto tak ja ťa nespoznam ale ak ty ma spoznáš kľudne domna tukni 😉prajem všetko dobré

dzejdzej4988
27. nov 2017

@tatanika este nie ale chystam sa ale neviem ku ktoremu gynekologovi ☹ kocikujem stale 🙂poslem do spravy foto 🙂

tatanika
27. nov 2017

@janka1102 som zvedavá aké recenzie A skúsenosť budeš mať ty....potom daj vedieť.... Neviem kedy máš termín ale držím palce nech máš dobre skúsenosť A si spokojná

marion09
28. nov 2017

moje dieta tam pre nevyspelost zariadeni a lahostajnost personalu/cest jednej vynimke/ takmer prislo o zivot takze tak.

janka1102
9. feb 2018

@tatanika ahoj,dlho som tu nebola,ale uz mam krasneho chlapceka,tak mam menej casu.Ja som nakoniec nerodila v snine,lebo maly sa vypytal na svet 5 tyzdnov skor.Rodila som v HE,a mozem len odporucit.Porodnica - lekari aj sestricky na 1*.Mozno aj dobre,ze to tak dopadlo,chcela som rodit pri Klacikovi,ale ktovie ako by to bolo...poradne boli hrr hrr...

tatanika
11. feb 2018

@janka1102 ako píšeš hlavne že je všetko V poriadku A synček je zdravý a robí Ti radosť 😉 ja sa zase opakujem U mňa Klacik veľká spokojnosť ale koľko ľudí toľko chutí

kovalovapetra
6. okt 2020

Ja som rodila v októbri 2017, pri Klacikovi.
Na prvý pohľad zvláštny človek, ale asi po 5min som mu prišla na chuť.
Týždeň som bola v nemocnici, a nik nevedel co robiť, vyvolavačky nezabrali, až piatok večer prišiel on. Vyšetrenie, hneď ma poslal na predoperacne. Dal mi svoje číslo, že v nedeľu má službu a sa o mňa postará, že ak by mi bolo veľmi zle v sobotu, kedykoľvek príde.
V nedeľu ráno už bol o 5 v nemocnici, všetko zariadil o 8 sekcia. Počas celej sekcie ma držal za nohu že všetko bude v poriadku.
Po sekcii išiel skontrolovať malého, chodil ku mne. Vybavil mi lieky na silné bolesti. Ja som bola veľmi spokojná 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre