• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

18. júla 2017 
kedy idete na to?kedy sa zacnete snazit?ci uz sa snazite? :dizzy_face:
14. jan 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte sa nesnažíme ..... začala som 90-dnovu dietu :wink: ale keď sa náhodou podarí :sunglasses:
... dohodli sme sa, že sa posnažilkujeme v apríli, aby bolo januárové :grinning: nechcem rodiť v decembri - sú tam Vianoce a Silvester a neviem si predstaviť, že budem v nemocnici :unamused:

dicinka ... nevieš náhodou, že mi Miki chodí k pôrodom??? myslím tým, že či sa dá zazmluviť, aby mi bol pri pôrode??? :dizzy_face:
14. jan 2009 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti neviem povedat,ale vie povedat babam,ze dojdi pondelok..porod vyvolame..a utorok ho odrodim :wink:
14. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yravas - podla mna sa mozete dohodnut, ja som to tak urobila s Kubalikom... mala som akysi strach z porodu pri malom, tak som sa ho opytala, ci by neprisiel, ked to na mna pride... a v pohode prisiel :wink:
14. jan 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem, že sa dá dohodnúť - a on je v poho doktor :sunglasses: ja len tak zisťujem, aby som vedela :grinning: určite mi k pôrodu príde - robil s manželom na FALCK-u a so svokrou robí doteraz :dizzy_face: len som sa chcela uistiť, že či vôbec chodí svoje pacientky odrodiť :confused:
14. jan 2009 o 17:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yravas, ak sa s Dr. dohodneš, tak bude pri pôrode, stačí sa len dohodnúť :slight_smile:
14. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzanka ... viem, všetko je iba o dohode .... ale čo som bola tehotná - to sme boli v BA a moja doktorka k pôrodom nechodila, tiež mala svoju súkromnú ambulanciu :unamused: preto sa pýtam :sunglasses:
14. jan 2009 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yravas ja som to chcela napísať tak, že ak sa s ním dohodneš že chceš aby bol pri pôrode, tak to zariadí tak, aby ťa odrodil, zavoláš mu ak budeš rodiť a príde ak bude môcť alebo si ťa objedná ako písala dicinka
14. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
... ty si pri ňom rodila??? :dizzy_face:
14. jan 2009 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ale chcela som ale nejako to navyšlo, rodila som pri Klacikovi :slight_smile:
14. jan 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj Klacika vychvaľujú :sunglasses: že je tiež dobrý doktor ..... si priamo zo Sniny - aj tu bývaš???
14. jan 2009 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno som zo Sniny a bývam tu, Ty si tiež priamo alebo z BA?
14. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiež som z SV a aj tu zatiaľ bývame :grinning: do BA sme odišli na návštevu k bratovi a nakoniec sme tam ostali :confused: trafil sa nám byt v dobre lokalite za super cenu, našli sme si prácu ..... :grinning: zobrali sme sa, mali nášho chrobáčika - ale pani, ktorá nám byt prenajímala, začala mať nezhody - začalo medzi jej rodinou dedičské konanie a ona o byt prišla, takže sme museli sa odsťahovať - a za takú super cenu sme nezohnali byt - robil iba manžel, a keďže ja som bola doma s malým -nedalo sa - financie !!!! tak sme sa vrátili späť :grinning: ..... ale plánujeme sa vrátiť - nakoľko tu v SV je to čím ďalej o ničom :frowning2:
... možno sa aj z videnia poznáme :wink:
14. jan 2009 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je pravda v SV je to čím ďalej tým horšie, ide to tu dolu vodoou :frowning2:
neviem možno sa poznáme z videnia :wink:
14. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
možno :wink: trebalo by vidieť foto z "civilu", že??? :dizzy_face:
14. jan 2009 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to áno :wink:
chcela som si urobiť album a zmeniť fotku, ale nechcelo mi uložiť fotky, že vraj presahuje 700 MB?
14. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja práve idem nahadzovať foto - dnes sme malého ostrihali, tak sme sa aj fotili - až sa bojím pozrieť na tie xichtíky - hlavne môj - nefotogenický :grinning:

... urob si album, chcem vidieť malého fešáčika :dizzy_face:
14. jan 2009 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako? nechce mi uložiť fotky z digi foťáku, treba fotiť mobilom?
14. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mám program IrfanView - dajú sa tam zmenšovať fotky :wink: ... tiež fotím foťákom :grinning:
14. jan 2009 o 22:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takže stačí fotky zmenčiť, no ja neviem ako :frowning2:
14. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo si myslíš, že je tvoj maličký nefotogenický? :slight_smile:
môj malý sa chce strááášne fotiť :grinning:
14. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v tom programe je to jednoduché ..... skús si ho stiahnuť z netu - ja čo mám ikonku toho programu na ploche - je to medvedík - panda tuším :unamused:

...k zajtra ti napisem postup - je to straaasne jednoduche :grinning: .. teraz uz idem spat - uz ma caka manzelik v posteli :grinning:

... ked si foto zmensis, zmensia sa aj tie byty - bajty :dizzy_face:

zatiaľ pa :wink:
14. jan 2009 o 22:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej baby,nejako ste sa mi tu rozkecali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc a ďakujem za radu :wink:
14. jan 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicimka, tak ako sa máte? Malinké poslúcha :slight_smile: nekope? :wink:
14. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzana .. nemáš za čo :grinning:
15. jan 2009 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzana .... myslela som tým, že môj xichtík je sem-tam nefotogenický :wink: malý sa vždy vyškerí :grinning: keď vidí, že ho niekto fotí :wink:

tak ako, máš ten program???
17. jan 2009 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj yravas
áno program som si už stiahla, ale neviem ako sa zmenšujú tie fotky, skúšala som niečo ale nevyšlo to. Treba ich potom niekde uložiť? :dizzy_face:
17. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
... normalka otvoris program, najdes si tu foto, co chces zmensit - dva krat kliknes, stlacis CTRL+R, naskoci tabulka, oznacis 640x480 pixels (das tam bodku) :grinning: potvrdis ..... potom CTRL+S a das si to ulozit, kam chces :dizzy_face: ....

.... program je super, nakolko si tam mozes zmenit typ foto - z gif. na jpeg. napr. :grinning:

daj vediet ako by dopadla :sunglasses: pripadne nahod foto do albumu ........ nech kuknem :grinning:

... krásny víkendík všetkým ....
17. jan 2009 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem yravas, skúsim sa s tým dnes pohrať a uvidíme ako to dopadne
aj ja prajem všetkým pokný víkend, pa :wink:
17. jan 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok