Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

zuzana17
2. apr 2009

Ahoj, máme sa fajn a vy? Malý počúva? 😉

zuzana17
2. apr 2009

lilien, poslala som Ti IP 😉

zuzana17
20. apr 2009

obnovujem 🙂

dicinka1
21. apr 2009

aj ja obnovujem..ale asi nikto nic 😕 😅

zuzana17
21. apr 2009

ahoj dicinka 🙂
ako sa máte? už sa ti to pomaličky blíži čo? 😉

dicinka1
21. apr 2009

ajoj zuzi..no uz konecne..ale stale to ide hroooooooozne pomaly..teraz co by to malo ist rychlo... ☹

a ty co?ako sa mame?hm?

zuzana17
22. apr 2009

my sa máme celkom fajn, konečne je teplo 🙂 , malý rastie, chodíme na prechádzky a k deťom do MC 😀

lucia32
23. apr 2009

Ahojte tehuľky a maminky, tak som objavila sninskú nemocnicu 😀
ja tu koňujem už od novembra...
Dicinka, teba som zaregistrovala už na začiatku v júnovkách a občas ťa tajne špehujem ako sa ti darí...
Lenand a lasenku som objavila minule, ked som pozerala tabuľky májoviek...
Ja mám za sebou 2 pôrody v sninskej nemocnici. Prvýkrát som rodila pri Kubalíkovi a druhýkrát pri Magdoliničovi, oba pôrody v pohode, lekári a prístup dobrý, ja som bola spokojná...
A na izbe som ležala vždy na tej bábätkovskej, je väčšia sranda, máš s kým porozprávať a dieťatko pri sebe...

lasenka
23. apr 2009

lucia - ahoj 😉
lenand to uz ma za sebou - ma chlapceka 😉
tiez som rodila v Snine a nestazujem si, bolo to pri Kubalikovi 😉 a tiez som lezala na babätkovskej izbe a bolo to fajn...
blahozelam ti k dievcatku 😉 mas to super - 2 dievcatka a 1 chlapcek... nam sa mozno snad niekedy podari este mala slecna 😵

lucia32
23. apr 2009

Lasenka: ahoj, strašne mi pripomínaš jednu kolegynku, tiež Sninčanku aspoň podľa fotky, ale ona má dievča 🙂
A ďakujem ku gratulácii, veru budeme mať princezničku, bude detí ako smeti...
Lenand blahoželám k chlapčekovi...
A neboj, možno raz bude aj slečna...

dicinka1
23. apr 2009

no ale pri BUHAJOVI by som rodit teda nechcela..som si ho uzila prednedavnom na pohotovosti 😠

a inac ahojte..chcela by som rodit pri mojom fesakovi magdolinicovi..moj gynekolog 😉 je strasne mily...a aj manzel povedal,ze fakt.,..pred nim klobuk dole 😉

lenand zo srdiecka gratulujem 😉

a fakt mozem mat v nemocnici babo pri sebe?celych 24 hodin? 😵

j1110
23. apr 2009

ahoj mne buhaj robil sekciu a bol ok aj ked som na neho kricala ze to boli 😀 ☹ . no babatko na noc beru prec aby si sa mohla vyspat 😀 😀 ale nosia kojit kazde tri hodiny ale hned rano po vizitach ho mozes mat pri sebe cely den az do kupania, len ja som rodila koncom jula a na tej izbe bolo jak v saune straaasne horuco 😖

lucia32
23. apr 2009

j1110...ahoj...aj ja som rodila koncom júla, ale pred 9 rokmi...a tiež bolo horúco a zdá sa, že v sninskej pôrodke sa odvtedy nič nezmenilo, či hej? Máš asi čerstvejšie info ako ja 😀

lasenka
24. apr 2009

ahojte 😉
dici - ja som naopak pocula same dobre reci o Buhajovi, este som sa s nim sice nestretla, no ako pisem - zatial same chvaly , tak teraz neviem... 😉 ale je to jedno, nie? ked to na nas pride, bude nam to jedno 😉

pokial si pamätam, maleho som mala pri sebe hned rano po vizite do vecera, kym sme nesli spinkat... potom niekedy po pol noci sa rozsvietili tie hrozne biele nemocnicne svetla a kojili sme... a nase deturence nam potom vzali spät 😉 neviem, ci to funguje tak stale...

zuzana17
24. apr 2009

Ahojte 🙂
lenand blahoželám k bábu 😉
dicinka, Buhaj je ok 😵 , nič sa neboj 😉
bábätká môžu byť na izbe aj celý deň, ale večer ich už berú 😉

lara86
24. apr 2009

Ahoj Zuzi,ako sa máte?

zuzana17
24. apr 2009

Ahoj Renáta 🙂 zdravím Ťa 🙂 , máme sa dobre, dnes sme boli v MC 😀
A čo vy? Ako? Prídete nás niekedy pozrieť? 😀

lara86
24. apr 2009

Zuzi,veľmi radi,ale dopoludnia nám to veľmi nevyhovuje,tak Ada navrhla v utorok o 15,30.
Ak budete mať čas,tak príďte 😉

zuzana17
24. apr 2009

Ok, tešíme sa 😀 , pekný víkend 😉

lucia32
30. apr 2009

Chcem sa opýtať čerstvých mamičiek, ako je to teraz v Snine s výbavičkou pre bábo. Môžte si priniesť vlastné veci? Dupačky, košielku alebo body?
A ako je to pri odchode? Nosí sa ešte klasika-košielka, svetrík,perinka? Či môžem bodynko, polodupky, svetrík a letnú zavinovačku do autovajíčka?

zuzana17
1. máj 2009

Ahoj Lucia, pri odchode z pôrodnice si môžeš doniesť podľa mňa čo chceš 😉 , je to len na Tebe 🙂 , ale vlastné veci neviem, oni používajú svoje, skús sa informovať v nemocnici.

lasenka
2. máj 2009

lucia - no, ja mam porod o par dni, a tiez stale neviem, do coho obleciem maleho, ked pojdem domov 😔

zuzana17
2. máj 2009

Ahoj Lasenka 🙂 , tak už sa to blíži čo? 😉 Držte sa 🙂

lasenka
3. máj 2009

zuzka - joooj moja, uz aby to prislo 😔 😵

zuzana17
3. máj 2009

Lasenka neboj, držím prsty aby všetko bolo ok 😉

j1110
3. máj 2009

ahojte tak sa vam uz to blizi, drzim palce 🙂

lucia babetka obliekaju do kosielok, kazdy den inu 😅 a su v nich straaasne zlaty taky na zchrumanie 😀 a klasika v perinke. na domov ciapocka, kosielka , perinka a plus 2 normalne plienky. 😀

lucia32
4. máj 2009

Vďaka dievčatá, ved nejak bolo, nejak bude, Lasenka nám o pár dní podá čerstvé info. Tak im s Natálkou obidvom držíme palce 😉

lasenka
4. máj 2009

lucia - ja mam nachystane pampersky, vraj tie tam etraz treba a stare latkove len pre seba, ked budes kojit a tak... a teraz v tom teple vezmem asi zavinovacku... hmm, stale neviem, uvidim podla pocasia 😉
ale najnovsie info ti urcite poskytnem 😉 byvam hned pri nemocke, tak keby nieco nemam, muzik bude kmitat 🙂

zuzana17
4. máj 2009

Ahojte Lucia, Lasenka 😉 , pampersky al. iné plienky treba - 1 balík a látkové Vám stačia 3, aj to až keď pôjdete domov 🙂 , na kojenie ak Vám bude treba, tak Vám sestričky požičajú 😵

lucia32
4. máj 2009

1 balík pampersiek? a to je kolko? Musí byť značka pampers, alebo aj iná?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre