Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

zuzana17
8. jan 2009

dicinka neboj, ak bude niečo vidieť, tak dr.ti určite povie čo čakáš. Ja som nechodila na žiadnu predpôrodnú prípravu ani na cvičenia.Ani neviem či u nás niečo také je. Čo je v tých papieroch čo ti dal dr.? Je tam niečo o cvičení, ja som nič nedostala. Tak len pekne študuj a drž sa 😉 papa

lasenka
8. jan 2009

dici - ano, v podstate je to skoro, to aj dr. Klacik povedal, no moj maly bol dost akcny, tak sa len obracal a obracal, a vtedy si doky vsimol, ze to bude chlapcek 😉
ani ja som nebola na ziadnu predporodnu pripravu ani cvicenia... vtedy som mala skusky na vyske, nemala som cas 🙂

dicinka1
8. jan 2009

aha..dakujem vam...snad mate pravdu...

v tom paperi je priprava na porod..psychicka a ta fyzicka...a ze sedenia su v stredu a v piatok...aj cvicenie pre tehulky....to mi dal ten papier,.lebo som vela vyzvedala.. 😀

lasenka
8. jan 2009

ahoj dici 😉
ked pridem ku Kubalikovi, nikdy nejdem dnu bez najmenej 3 otazok 😀 uz je zo mna niekedy chory 😀
kedy ides na poradnu najblizsie? robila si uz tripple testy?

zuzana17
8. jan 2009

a kde sa dici konajú tie sedenia a cvičenia? A kto ich robí? Budeš tam chodiť? To musí byť nejaká novinka, lebo takmer pred rokom čo som bola tehu nič také nebolo 😢
Myslím si, že to môže byť celkom fajn také sedenie, možno sa niečo nové dozvieš.

dicinka1
8. jan 2009

zuzana..kamoska bola na tych sedeniach..cvici sa na fitlopte....a tie rozhovory co a ako o porode...sa kona sa to v fyziatricko-rehabilitacnom oddeleni....

dicinka1
8. jan 2009

ja si otazky pisem na papierik ..a tak nenapadne ich citam 😀

dicinka1
8. jan 2009

asi tam budem chodit,ale neviem kedy zacnem...moj manzel chce byt pri porode...tak musi ist aspon na par sedeni so mnou....aby vedel,co bude na sale robit,.... 😵

lucinka21
8. jan 2009

Ahojte kočky....
ja som rodila v Sninskej porodnici v marci 2008, presne na Velkú noc 😉 je to celkom v pohode, žiaden strach... a Maggyn je fakt super 😵 😵
Mala som nadštand.izbu..takze malinká nebola pri mne , len mi ju doniesli na kojenie.. cely čas mohol byt pri mne manzel, mohol príst aj na izbu, pomahal mi do sprchy..... atd... Niektoré sestričky sú milé, maju radi svoju prácu a malinké bábatka, ale sú tam aj "kozy" (sory za výraz)
ak mate otázočky kludne mi napíšte, aj IP

lasenka - jeeeeeeeeeeej, čakáte dalšie bábo????????!!!! Gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

lasenka
9. jan 2009

dici - ked pojdes, potom sa budem pytat ja 🙂 moj muzik o tom, aby bol pri porode, nechce ani pocut... stale sa len usmeje a povie, ze by mi tam len hanbu spravil 😅 hmmm, babovka 😵

luci - 😵 😵 😵 dakujem moja, predsa sa nam podarilo 😵 😵 😵 a su na oddeleni fakt aj "kozy"??? ked som bola ja, boli vsetky mile, hmm 😉

zuzana17
9. jan 2009

lasenka sestričky sú dobré a milé, niektoré viac niektoré menej, ale sú dobré, ja som rodila vo februári a ležala som v nemocnici počas tehu 3krát

lasenka
9. jan 2009

zuzi - tak to dufam, sestricky na takom oddeleni maju byt len dobre a mile... ved zena si po porode svoje uzije, nie? 😵

zuzana17
9. jan 2009

dicinka, ak pôjdeš na to sedenie alebo cvičenie, tak potom daj vedieť ako bolo, aby sme vedeli do budúcnosti či sa oplatí chodiť 😵 a aké to je 😅

zuzana17
9. jan 2009

veď to lasenka, ak ich poprosíš tak aj pomôžu a poradia 😉

lasenka
9. jan 2009

zuzka - ja si pamätam tiez len dobre sestricky, boli naozaj ustretove a mile, len sa mi nepacilo, ked o pol jednej v noci nam priniesli babätka na kojenie a ten sposob ich nosenia - ako nejake batozky ich niesli, uz som svojho videla na zemi 😉 ale bol pevne zabaleny, takze v pohode...

zuzana17
9. jan 2009

no to áno, najhoršie aspoň zo začiatku je keď prinesú bábo v noci a ty nevieš kde si, čo sa deje taká si ešte unavená, no a to nosenie 😨 no oni vedia čo si múžu dovoliť - aspoň myslím 😅

dicinka1
9. jan 2009

no ja som tiez videla ako ich nosia..chytia za perinku jednou rukou..ako ked chlapa chytis za golier..no otras.. 😔

no,ale ja som taka,ze ked sa mi nieco nepaci,tak to poviem... 😉

lasenka a ostatne..dam vediet ked pojdem,dobre?planujem tam ist ,ked moj mangel pride domov...lebo pracuje v BA...mangel by chcel byt pri porode..asi chce vidiet ako sa pipina roztiahne ked budem tlacit.. 😀

zuzana17
9. jan 2009

ahoj dicinka, myslím si že ti to nepimôže keď povieš nejakej sestričke, že sa Ti nepáči ako nosí bábätká, oni to robia roky a majú s tým skúsenosti, veď sú vyškolené, myslím si, že sa nemáš čoho báť.

yravas
autor
9. jan 2009

dicinka, ja som mala manžela tiež pri pôrode, toho prosiť netrebalo, on chcel ísť sám - chcel vidieť, že čo a ako 😵 , ale keď už malý išiel von a sestričky s doktorkou urobili nábeh, tak manžel mi stál pri hlave a ani som nevedela, že tam je - toľko som mala "roboty" a on ostal "sklamaný", že dokopy nič nevidel 😎.

Ja som rodila v BA, tam sme si mohli vybrať, že či deti chceme mať pri sebe, ale nám ich budú nosiť! Prvú noc boli pri sestričkách, ale potom sme ich mali stále pri sebe - aj v noci 😉 Boli sme dve na izbe, takže v pohodke 😀
Nič si z toho nerob, že deti nosia ako batôžky - aj v BA to tak robili, keď ich brali na odber a naukladali ako "zemiačiky" na vozík jedno vedľa druhého 😉
... a keď sme odchádzali z pôrodnice domov, tak mi malého ešte okupkali - ale mala som dosť, keď som videla ako ho kúpali, som sa bála že im spadne a tak .... minútka a malý bol už okupaný, naolejovaný a zabalený 🙂

.... na predpôrodnú prípravu som tiež nechodila, nejako nevyšiel čas - keďže som chodila do práce a bol sa tam problém dostať - tá dotyčná, nikdy nedvíhala telefón a keď som sa nakoniec objednala, tak mali dovolenku 😢 ale žiadnu prípravu ani netrebalo, sestričky hovorili čo treba robiť, kedy tlačiť a kedy počkať - takže v poho - veď to robia denne 😉

dicinka1
9. jan 2009

zuzana,ja viem,ze nic nezmozem..ale trosku mi to pripada surove... ☹ ze ich tam dvihaju v perinkach...

yravas...velmi chcem ist na tu pred. pripravu..chcem vediet ako tlacit..atd..nie ze by som to netusila...ale cosi si zapamatam a budem to vediet vtedy ked mi to bude treba..

velmi sa tesim,ze cakame babo..len mam hokej s tych kocikov 😒 mam jeden vybraty...ale tolko je tych kocikov na vyber ze az... 😖

yravas
autor
9. jan 2009

dicinka, ja mám v poradí už tretí kočiar pri malom 😉 najprv sme mali tú klasiku, ako máš aj ty v albume 😀 ale odišiel nám 😔 potom manžel kúpil trojkolesový, ale ten sa mi nepáčil, lebo bábo mohlo sedieť iba v jednom smere jazdy a nemohlo byť otočené ku mne 😖 a teraz máme s prednými otočnými kolieskami a sme všetci spokojní 😀
... ale ak budeme mať ďalšie bábo, tak už mám vyhliadnutý jeden kočiar, ktorý sa mi veeeeeľmi páči - manželík síce o tom ešte nevie, ale hádam nejak ukecám 😀 😀 😀

dicinka1
9. jan 2009

yravas..prezrad aky? 😵

yravas
autor
9. jan 2009

niečo v takom štýle http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2437708 ale nie táto značka!!! Chcem taký, čo sa dá vanička niesť v ruke ... ak manžel urobí dievčatko, tak jednoznačne červený 😀

yravas
autor
9. jan 2009

tu je vidieť tú "úchytku", aby sa vanička mohla niesť v ruke http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3289327 😕

dicinka1
10. jan 2009

aha..no dnes som podobne kociky videla v humennom..co sa v drzi vanicka v ruke... 😉

yravas
autor
10. jan 2009

dobré vedieť 😉 v SV ho určite kočiať kupovať nebudem, aj tento, čo máme teraz, sme kupovali v KE .... kuk sme na nete a tam sme si ho vyzdvihli - super sa nám to hodilo, lebo manžel mal vtedy školenie v KE, tak sme to mali jednou cestou 😵

dicinka ....už vieš, čo to bude??? chlapček či dievčatko??? .... my by sme už chceli tento rok "popracovať" 😀 na malej princezničke, tak dúfam, že sa podarí 😎

dicinka1
11. jan 2009

yravas..podari sa nebojaj 😉

este nevieme co to bude...skoda....lebo velmi tuzim po tom,aby mi to povedal 😉

yravas
autor
12. jan 2009

dufam, že podarí ...... syn sa nám podaril na prvý šup 😀

a čo by ste chceli??? okrem toho, aby bolo zdravé ......... princa či princezničku????? ja som straaaaašne chcela prvého chlapčeka a NIEKTO mi to splnil - asi som bola veeeľmi dobrá 😎

dicinka1
14. jan 2009

si stastna zena,ak ti to vyslo na prvy sup... 😉

yravas
autor
14. jan 2009

.... ja som bola šťastná, ale manželík 😉 poznáš chlapov, nie??? tí keby mohli, tak by stále s....... naplno 😀
ale nie .... obaja sme boli veeeľmi radi - a keď nám dr. povedala, že to bude chlapček - tak sme sa radovali ešte viac 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre