Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

dicinka1
14. jan 2009

kedy idete na to?kedy sa zacnete snazit?ci uz sa snazite? 😵

yravas
autor
14. jan 2009

ešte sa nesnažíme ..... začala som 90-dnovu dietu 😉 ale keď sa náhodou podarí 😎
... dohodli sme sa, že sa posnažilkujeme v apríli, aby bolo januárové 😀 nechcem rodiť v decembri - sú tam Vianoce a Silvester a neviem si predstaviť, že budem v nemocnici 😒

dicinka ... nevieš náhodou, že mi Miki chodí k pôrodom??? myslím tým, že či sa dá zazmluviť, aby mi bol pri pôrode??? 😵

dicinka1
14. jan 2009

to ti neviem povedat,ale vie povedat babam,ze dojdi pondelok..porod vyvolame..a utorok ho odrodim 😉

lasenka
14. jan 2009

yravas - podla mna sa mozete dohodnut, ja som to tak urobila s Kubalikom... mala som akysi strach z porodu pri malom, tak som sa ho opytala, ci by neprisiel, ked to na mna pride... a v pohode prisiel 😉

yravas
autor
14. jan 2009

viem, že sa dá dohodnúť - a on je v poho doktor 😎 ja len tak zisťujem, aby som vedela 😀 určite mi k pôrodu príde - robil s manželom na FALCK-u a so svokrou robí doteraz 😵 len som sa chcela uistiť, že či vôbec chodí svoje pacientky odrodiť 😕

zuzana17
14. jan 2009

yravas, ak sa s Dr. dohodneš, tak bude pri pôrode, stačí sa len dohodnúť 🙂

yravas
autor
14. jan 2009

zuzanka ... viem, všetko je iba o dohode .... ale čo som bola tehotná - to sme boli v BA a moja doktorka k pôrodom nechodila, tiež mala svoju súkromnú ambulanciu 😒 preto sa pýtam 😎

zuzana17
14. jan 2009

yravas ja som to chcela napísať tak, že ak sa s ním dohodneš že chceš aby bol pri pôrode, tak to zariadí tak, aby ťa odrodil, zavoláš mu ak budeš rodiť a príde ak bude môcť alebo si ťa objedná ako písala dicinka

yravas
autor
14. jan 2009

... ty si pri ňom rodila??? 😵

zuzana17
14. jan 2009

nie, ale chcela som ale nejako to navyšlo, rodila som pri Klacikovi 🙂

yravas
autor
14. jan 2009

aj Klacika vychvaľujú 😎 že je tiež dobrý doktor ..... si priamo zo Sniny - aj tu bývaš???

zuzana17
14. jan 2009

áno som zo Sniny a bývam tu, Ty si tiež priamo alebo z BA?

yravas
autor
14. jan 2009

tiež som z SV a aj tu zatiaľ bývame 😀 do BA sme odišli na návštevu k bratovi a nakoniec sme tam ostali 😕 trafil sa nám byt v dobre lokalite za super cenu, našli sme si prácu ..... 😀 zobrali sme sa, mali nášho chrobáčika - ale pani, ktorá nám byt prenajímala, začala mať nezhody - začalo medzi jej rodinou dedičské konanie a ona o byt prišla, takže sme museli sa odsťahovať - a za takú super cenu sme nezohnali byt - robil iba manžel, a keďže ja som bola doma s malým -nedalo sa - financie !!!! tak sme sa vrátili späť 😀 ..... ale plánujeme sa vrátiť - nakoľko tu v SV je to čím ďalej o ničom ☹
... možno sa aj z videnia poznáme 😉

zuzana17
14. jan 2009

no to je pravda v SV je to čím ďalej tým horšie, ide to tu dolu vodoou ☹
neviem možno sa poznáme z videnia 😉

yravas
autor
14. jan 2009

možno 😉 trebalo by vidieť foto z "civilu", že??? 😵

zuzana17
14. jan 2009

no to áno 😉
chcela som si urobiť album a zmeniť fotku, ale nechcelo mi uložiť fotky, že vraj presahuje 700 MB?

yravas
autor
14. jan 2009

ja práve idem nahadzovať foto - dnes sme malého ostrihali, tak sme sa aj fotili - až sa bojím pozrieť na tie xichtíky - hlavne môj - nefotogenický 😀

... urob si album, chcem vidieť malého fešáčika 😵

zuzana17
14. jan 2009

a ako? nechce mi uložiť fotky z digi foťáku, treba fotiť mobilom?

yravas
autor
14. jan 2009

ja mám program IrfanView - dajú sa tam zmenšovať fotky 😉 ... tiež fotím foťákom 😀

zuzana17
14. jan 2009

aha, takže stačí fotky zmenčiť, no ja neviem ako ☹

zuzana17
14. jan 2009

prečo si myslíš, že je tvoj maličký nefotogenický? 🙂
môj malý sa chce strááášne fotiť 😀

yravas
autor
14. jan 2009

v tom programe je to jednoduché ..... skús si ho stiahnuť z netu - ja čo mám ikonku toho programu na ploche - je to medvedík - panda tuším 😒

...k zajtra ti napisem postup - je to straaasne jednoduche 😀 .. teraz uz idem spat - uz ma caka manzelik v posteli 😀

... ked si foto zmensis, zmensia sa aj tie byty - bajty 😵

zatiaľ pa 😉

dicinka1
14. jan 2009

ej baby,nejako ste sa mi tu rozkecali 😀 😀 😀 😀

zuzana17
14. jan 2009

tak dobrú noc a ďakujem za radu 😉

zuzana17
14. jan 2009

ahoj dicimka, tak ako sa máte? Malinké poslúcha 🙂 nekope? 😉

yravas
autor
15. jan 2009

zuzana .. nemáš za čo 😀

yravas
autor
17. jan 2009

zuzana .... myslela som tým, že môj xichtík je sem-tam nefotogenický 😉 malý sa vždy vyškerí 😀 keď vidí, že ho niekto fotí 😉

tak ako, máš ten program???

zuzana17
17. jan 2009

ahoj yravas
áno program som si už stiahla, ale neviem ako sa zmenšujú tie fotky, skúšala som niečo ale nevyšlo to. Treba ich potom niekde uložiť? 😵

yravas
autor
17. jan 2009

... normalka otvoris program, najdes si tu foto, co chces zmensit - dva krat kliknes, stlacis CTRL+R, naskoci tabulka, oznacis 640x480 pixels (das tam bodku) 😀 potvrdis ..... potom CTRL+S a das si to ulozit, kam chces 😵 ....

.... program je super, nakolko si tam mozes zmenit typ foto - z gif. na jpeg. napr. 😀

daj vediet ako by dopadla 😎 pripadne nahod foto do albumu ........ nech kuknem 😀

... krásny víkendík všetkým ....

zuzana17
17. jan 2009

ďakujem yravas, skúsim sa s tým dnes pohrať a uvidíme ako to dopadne
aj ja prajem všetkým pokný víkend, pa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre