Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

lenand
9. feb 2009

čavte teraz som našla že je tu aj naša nemocnica ja mam zatial len dobre skusenosti aj pri porode a aj ked som bola operovana 🙂

dicinka1
11. feb 2009

ajojte baby... 😉 tak ak mi daco nepride do cesty,dnes absolvujem 1 predp. pripravu o 14-tej...

zuzana17
11. feb 2009

Ahojte 🙂
dicinka no dúfam, že dnes Ti to už vyjde 😉 do tretice 😀

dicinka1
11. feb 2009

tak baby...bola som..cvicila som...asi taku hodku..na fitlopte...trosku sme si pokecali... 😉 a boli sme aj na porodnej sale.. 😵 😵 😵 😵 zistila som ze ta co dava klystir ma pozna..z videnia..taka mila osobka...bol tam akurat Klacik.. 😉

zuzana17
11. feb 2009

no dicinka, takže Ti to teraz vyšlo 🙂 a bol aj Tvoj manžel? Aj nejaké iné tehuľky boli? A kde je to centrum, v nemocnici? Klystír dáva vždy tá sestričky, ktorá má službu. Je to dobré, keď si bola aj na sále, aspoň si to vieš trocha predstaviť a nebude to také tajomné, že čo kde a ako 😀

dicinka1
12. feb 2009

zuzana..je to v pivnici v nasej nemocnici....

manzel mal pracu doma,nemohol prist ☹

ved hej,len dufam,ze tu sestru vychytim ked bude mat sluzbu,je zlata...ked si pamatam ked mi davala klystyr pred laparkou... 😀 😀 😀 hned odisla..ja som sa tak hanbila,ked zo mna vsetko slo 😉

zuzana17
12. feb 2009

dicinka 😀 všetko bude ok 😀 aj sestrička 😀 všetky sú ok 😀
A kto vedie tie cvičenia? Sestrička z pôrodnice? A ideš ešte ne ďalšie cvičenie? 😉

dicinka1
14. feb 2009

pojdem aj na dalsie..ale neviem kedy..mozno buducu stredu..a mozno az neskor 😉 podla toho ako sa mi bude chciet..a ci nieco nebudem mat ine v plane...

dufam,ze bude vsetko ok 😉

dicinka1
16. mar 2009

haloooo..nijaka nova tehulka zo sniny? 😕 😵 😵 😵

lasenka
17. mar 2009

dici - jeeeeeeeeej, blahozelam k dievcatku 😵 tak tehuliek je v SV straaasne vela, no nechodia na MK 😔

dicinka1
17. mar 2009

lasenka avooooj..dakujeeeeem...

skoda,ze nechodia na kona...aspon by som mala s kym pisat... 😉

ako sa mas ty?

lasenka
18. mar 2009

dici - pracujem este do konca mesiaca a potom mam dovolenku par dni... 14.4. je oficialny nastup na MD 😵 uz sa neviem dockat, nic sa mi nechce, uz len taham z poslednych sil... no nechcem tu v robote nechat neporiadok, tak este davam do poriadku nejake veci 😉 ale inac citim sa vyborne, ziadne problemiky - klop klop 😉
ako sa mas ty?

dicinka1
22. mar 2009

lasenka..a pokupene uz veci mas? co treba do sninskej porodnice?na com si davaju zalezat? 😕

jaruskasv
23. mar 2009

ahojte, ja mam termin 15.4, takze sa mi to blizi, chela bz som sa spytat ci ma niekto skusenosti s Lukacom, aky je a tak, a tiez co si treba zobrat do nemocnice 🙂

lenand
23. mar 2009

ahoj ja som pri nom rodila oliverka a bola som velmi spokojna aj ma operoval ja mam s nim len dbre skusenosti 🙂

zuzana17
23. mar 2009

Ahojte 🙂
dicinka, blahoželám k dievčatku 🙂
do pôrodnice treba pre bábätko: plienky, rybaciu masť a vlhčené obrúsky, pre mamičku: hlavne vložky 😀 ( zobrala by som si aj balzam na pery - lebo po sekcii som mala strašne boľavé pery, masť na bradavky, odsavačku mlieka, vložky do podprsenky) treba príbor a pohár. A inak klasické veci podľa potreby 😉

jaruskasv
25. mar 2009

dakujem zuzana17 za radu, mas kradneho maleho, dufam ze aj ja uz coskoro budem mat pri sebe malu 😅

zuzana17
25. mar 2009

Ahoj Jarka, nie je začo 🙂 aj na budúce. Neboj všetko bude dobré 😉 Držím prsty

dicinka1
28. mar 2009

zuzanka..dakujem..cmuky.... 😉

musi byt ta rybacia mast?alebo moze byt krem na zadocek od nivei proti zapareninam? 😕 😉

j1110
29. mar 2009

rybacia mast z lekarne dicinka 🙂 a ja by som pribalila aj zo 2 obycajne plienky, lebo deticky grckaju a niekedy nemaju sestricky co dat. oni vam ich vratia

dicinka1
29. mar 2009

j1110 ta rybacia mast..citit ju za rybami 😕

jaruskasv
30. mar 2009

Ahojte, ja mam zbalenu tiez rybaciu mast, aj sestra ju mala, ze to tam davaju. Chcela by som sa spytat ake mate skusenosti, alebo nazor na nadstandardnu izbu. Ci je to lepsie, a ci tam mlzu navstevy na izbu? 😉

jaruskasv
30. mar 2009

preco mi to tu vyratalo 39 tyz, ked u doktroky mam 38 tyz 😒

lara86
30. mar 2009

Ahojte
ak sa nemýlim, na nadštartandnú izbu návštevy môžu,ale nie sú tam postieľky.Asi druhý deň po pôrode nechávajú detičky cez deň mamám.Nadštandartná izba je vhodnejšia po operácii,ak žena potrebuje pokoj.To je len môj názor 😉
Aj obyčajnej izbe Ti bude určite príjemne,najmä ak sa budeš mať s kým porozprávať,a vymeniť si skúsenosti.

jaruskasv
30. mar 2009

prave na to som myslela ze na obycajnej izbe sa budem mat s kym porozpravat a tak. dik lara 🙂

zuzana17
31. mar 2009

dicinky, zober si radšej rybaciu masť, neboj nesmrdí až tak stašne 😉 a doma budeš používať inú ak ti nebude vyhovovať 🙂
jaruska, súhlasím s larou, na normálne j izbe ti bude veselšie a aj sa niečo dozvieš, nejaké skúsenosti a dobré rady, ny nadštandardnú môžu chodiť návštevy, to je tá výhoda 😉

j1110
1. apr 2009

nadstandart nemozes mat babo so sebou a moste byt aj dve. ja som bola na izbe s postielkami a aspon si pokecas, nieco sa dozvies. a tiez ta tam nikto nerusi a babo mozes odniest sestrickam kedy chces takze mozes kludne oddychovat 😀 ak sa to da povedat 😀 😀

dicinka1
1. apr 2009

dakujem za radu....a vlozky si mam zobrat ake?always?alebo tie poporodne hrube..original zo zdravotnickych potrieb? 😕

zuzana17
1. apr 2009

dicinka, vezmi si hrubé, bez krídelok. Neviem aké majú v zdravotníckych potr., ale ja som mala z DM fialové Jessa vložky a boli super. A viac balíkov si zober. 😉

lilien127
2. apr 2009

Ahoj zuzka, náhodou som ťa našla 🙂 , Boli sme spolu v pôrodnici v Snine. Ako sa máte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre