Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewwe
4. sep 2009

dici cau, hej ja mam pre istotu zbalenych viac kosiel, lebo ako sa ja poznam s mojim stastim, by im asi prave dosli ciste 😀

katarina822
4. sep 2009

ahojte mne dali nocnu koselu tesne pred porodom a potom po porode po sprche som si obliekla svoju nocnu koselu.
ewwe drzim palce pri porode. 😉

zuzana17
21. sep 2009

ewwe blahoželám k bábu 😉

ewwe
29. sep 2009

cauko, zuzi dakujem 🙂

madalah
8. okt 2009

Ahojte kočky....chcem sa opýtať...Bývam na západe, no pochádzam z dediny pri Snine. Prvé dieťa som rodila v PO a bola to skoro 24-hodinová fuška. Mala som čo robiť ja aj lekári. A to nevravím, že bez epidurálky si to ani neviem predstaviť... Tak ma zaujíma..zrejme budem druhé dieťa rodiťv Snine. Dajú mi v Snine epidurál? A ak áno, koľko stojí? A tiež ma zaujíma...mala ste niektorá pri pôrode manžela. Ten môj pri prvom bol a chcel by tam byť aj teraz. Termín máme 3.1.. prosím, poraďte mi...

lara86
9. okt 2009

Ahoj Madalah,epidurálku Ti pichnú aj v Snine,keby aj nie,tak druhý pôrod je vraj ľahší 😝

zuzana17
9. okt 2009

Ahoj madalah, manžela môžeš mať pri pôrode 😉 a o epidurálke sa poraď s Dr. 😎

zuzana0409
9. dec 2009

ahojte som tu prvakrat.nieje tu niekto kto ma termin v maji 2010? 😕

jenny2009
16. dec 2009

mam taky dojem ze epidural stoji 2500 skk, cize cosi 85 euro. inak v snine su dost dobri lekari, vravim z vlastnej skusennosti , budova je sice stara ale mudr stoja zato.
ja som porodila za hodinu od bolesti po porod ubehlo 60 minut, som asi ta stastnejsia.

zuzana0409
23. dec 2009

ahojte chcela by som sa spytat ze kolko stoji na den nadstardantna izba aci tam mou2zem prijimat navstevy kedykolvek......dakujem

yravas
autor
29. dec 2009

zuzana0409 - toto som našla na nete, len ktovie, ako staré sú tie údaje - no aspoň informatívne: http://www.nemocnicasnina.sk/stranky/gynekologi... 😉

ceny sú celkom dole 😀

zuzana0409
30. dec 2009

yravas-dakujem velmi pekne za informacie

yravas
autor
31. dec 2009

nie je začo 😉 ja som to minule pozerala, lebo tiež som chcela vedieť nejaké info, keďže v SV budem rodiť prvýkrát 😎

zuzana17
12. jan 2010

obnovujem 😉

dicinka1
18. jan 2010

posuvam 🙂

zuzana1982
28. jan 2010

ahojte, super, ze existuje taketo forum, tak pridavam otazku aj ja - budem tiez prvykrat rodit, a to v snine niekedy zaciatkom marca. mam z toho trochu stres, ale to asi vsetky, co to este nezazili a chcem poprosit nejaku mamicku, co uz to ma za sebou o nejake prakticke rady: ako prebieha klistir? a kedy ho dostanem? tesne pred porodom alebo ked pridem do porodnice? a ako potom prebiehaju vysetrenia po porode? lekar vas pozera stale na vizite?
jooj, vdaka za kazdu prakticku reakciu 🙂 mozno mam hlupe otazky, ale taketo blbosti ma teraz zamestnavaju. ale sa tesim z toho, co citam o porodnikoch a sestrach. ja totiz nezijem v SV, chcem tu len rodit, tak neviem tak presne, do coho vlastne idem. buduci tyzden sa idem hlasit na poradnu (uz smo raz bola - v decembri a natrafila som na Dr. Buhaja, celkom mily s fain pristupom).
dik este raz a krasny den.

eli26
30. jan 2010

Ahojte. Tiez sa k vam pridavam....som na rizikovom, a tak som sa prestahovala k rodine a budem rodit1 krat a to v SV. Aj lekara som si musela zmenit a vybrala som si Magdolinica. Tiez som zvedava na nazory, ktore sa tykaju Sninskej nemocnice, starostlivosti a samotneho porodu. Budem vdacna za kazdy nazor lebo z nemocnic a porodu mam strach....A tiez budem rada, ak mi napise niekto kto ma toho isteho gyndosa ako ja......Tento tyzden by som mala ist k nemu 1 krat.... 😒 . Dufam, ze som si vybrala dobre a nebudem to lutovat.

ewwe
30. jan 2010

eli ja mam dr. M, ak chces pytaj sa

klistyr ti da sestra hned po uvodnych vysetreniach, po vypisani papierov, ja som sa ho strasne bala, ale nakoniec sa nebolo coho,
vysetrenia robi dr. asi kazdu hodinu, ci je vsetko ok. ja som mala streptokoka, tak som mala aj vyzivu s liekom na jeho vyhubenie

po porode ta iba pri vizite kuknu na posteli, ci moc nekrvacas a aka je jazva, na treti den sa pytaju na stolicu

po porode sa nieje uz coho bat, hlavne ked uz je drobec pri vas

eli26
31. jan 2010

Ahoj ewwe. Mala si aj pri porode dr.M. alebo to je uz jedno, podla toho ktory lekar budem mat sluzbu? A aky su doktory , su v pohode? Maju tam viacej nadstandardnych izieb alebo len jednu a co ak budem rodit a prave bude ta izba obsadena ? Ja by som chcela izbu pre seba ak by sa dalo, ale to asi nie som sama 😕 ?
A este by som rada vedela ci mi urobi v kazdej poradni aj ultrazvuk lebo na to sa vzdy tesim a trosku ma to aj ukludni, ked vidim ze babo je v poriadku... 🙂 Doteraz som ho mala robeny vzdy v kazdej poradni. Mozem ho aj o to poziadat? A plati sa u neho za to? Dakujem velmi pekne za odpovede......

trinity1405
31. jan 2010

Ahojte, ja tiež budem rodiť prvý krát v Snine v nemocnici začiatkom marca. Čo som počula recenzie na nemocnicu tak sú celkom dobré, ale každý bude mať rozdielne názory. Strašne sa tešíme na drobca a ak už bude akokoľvek, hlavne nech je malé v poriadku . Držím palce nastávajúcim mamičkám. 😉

ewwe
31. jan 2010

eli IP

zuzana1982
31. jan 2010

ahojte, chcem poprosit o radu mamicky, co uz rodili v snine... zatial som pocula v podstate dobre recenzie na lekarov, no vyskytol sa aj nazor, ze aby si vas vsimli, treba dat vsimne... je to naozaj tak? mne su uplatky dost proti srsti...

eli26
31. jan 2010

ewwe. Prepac , ale neviem co myslis pod IP...

ewwe
1. feb 2010

eli hore pod listou mas napisane interna posta, svieti ti to na cerveno, tak tam klikni,
znamena to ze som ti napisala a citas si to iba ty

eli26
1. feb 2010

ewwe. 😅 Dakujem 😀

ewwe
1. feb 2010

eli pohoda 😵

yravas
autor
2. feb 2010

trinity1405 - aj ja budem rodiť začiatkom marca 😉

eli26 - vybrala si si dobrého lekára - ja k nemu chodím tiež 😉

janulqa07
4. feb 2010

Ahojte baby , neviete o niekom kto rodil dvojicky v snine? a nemate nahodou niektora skusenosti s nadstandardnou izbou?

zuzana0409
6. feb 2010

janulqa07-ja som lezala minuly tyzden v nemocnici a mala som nadstandartnu izbu...stoji 4,98 eur na noc su tam 2 postele skrina chladnicka sprcha a wc.aj telka a radio je to tam ok a sestricky sa k tebe spravaju lepsie aspoon mne sa tak zdalo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre