Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

j1110
4. máj 2009

ja som mala huggies no a sestricky potrebovali okolo 7 plienok na den tak s ipriblizne prerataj. po sp pustaju na 4 den a pri cs na 6, den porodu sa nepocita. ale si myslim, ze budu vasi okolo vas behat a starat sa 😅

lucia32
4. máj 2009

j1110: ďakujem...prepočítam...za mojej mladosti sme niesli 5 látkoviek a basta 😀

zuzana17
4. máj 2009

Llucia, nemusia byť pampersky 😀 hociaké aké chceš, ja som mala fixies 🙂 , ak Ti bude 1 balík málo, upozornia Ťa a niekto Ti z domu prinesie 😉

dicinka1
5. máj 2009

ajojte baby...vy ste nedostali tu prenatal box?a potom ten po porode?tam su vzorky kremov..atd..letaky...

ja uz mam vsetko zbalene..uz len cakam kedy sa malej uraci 😉

zuzana17
5. máj 2009

Ahoj dicinka 😉
Takže si už zbalená? To je dobré 🙂 keby niečo, tak schmatneš tašky a ideš 😵 Držte sa, papa 😎

nikuska123
6. máj 2009

Ahojte maminky, tak som tu nasla par znamych tvari. zuzana17ako sa mate, co maly?
yravas uzmusime niekedy zajst spolu do toho MC, len este mam 2 skusky a potom budem mat viac casu. A to ako satam chodi, len tak vezmem babo a idem? Ci sa tam zapisuje alebo nieco?

zuzana17
6. máj 2009

Ahoj nikuska (Veronika???) - dúfam, že sa nemýlim 😀 Malý bol teraz chorý, ale je to už lepšie a vy ako? 😉 Aj my chodíme do centra, iba zoberieš malú a ideš 😀 Chodíme do MC Anjelik - v pondelok a v piatok, od 10.00 , vezmi pre malú prezúvky a tiež chodíme do MC Budíček - škôlka pri Jase, v utorok od 9.00 do 11.00, tiež treba, aby si mala pre malú papučky, alebo bude bosá ak jej to vyhovuje 😀

zuzana17
6. máj 2009

Pozrela som foto, ste to vy 😀 😀 😀

nikuska123
6. máj 2009

Ano, my sme nemylis sa 😉

zuzana17
6. máj 2009

😎 😀 😉

zuzana17
9. máj 2009

obnovujem 😀
Dnes je na námestí Míľa pre mamy, od 15.00 do 18.00 h. 😉

dicinka1
12. máj 2009

ajojte 😉

jaruskasv
12. máj 2009

ahojte, ja som rodila v snine 19.4, muselo to nakoniec po dlhych hodinach byt na cisarsky, ale vsetko je v poriadku aj malicka, dicinka...prenatal box som dostala v nemocnici, ale musis si ho pytat lebo vedia na to zabudnut, drzim ti palceky 🙂

dicinka1
12. máj 2009

jaruska...ok dakujem ti...

baby ako vam odisla hlienova zatka 😕

zuzana17
12. máj 2009

Ahojte 😵
Jaruska blahoželám k bábu 😉
Dicinka, mne zátka neodišla 😀 a ani voda mi neodtiekla, museli mi ju prepichnúť na sále, malému sa nejak nechcelo ísť von. Prenatal box som dostala 1 u Dr. a 1 v nemocnici 😉 Drž sa 😵

jaruskasv
12. máj 2009

dicinka..mne napriklad odisla zatka uz v piatok rano a potom mi postupne odchadzala cely cas v nemocnici, kde som bola od soboty rana pol tretej a porodila som 19.4 o 15.30h. vodu mi tiez prepichli 😀

dicinka1
12. máj 2009

aha..tak som zvedava co to teda bolo... ☹

lucia32
12. máj 2009

Jaruska: blahoželám k Alexandre 😉

dicinka1
12. máj 2009

jaruska..aj ja gratulujem..a pridaj fotky malej 😉

katka1981
12. máj 2009

ahoj dicinka. Preco si zo Sniny? Ja som bola dnes presvedcena o tom, ze som ta dnes stretla na antolskej 😀

dicinka1
13. máj 2009

neeeeeeeeee ta co si.... 😉

jaruskasv
13. máj 2009

lucia..., dicinka..dakujem, chcela som uz pridat ale maju vacsiu velkost ako 700 neviem coho tak mi to nechcelo zobrat, neviete ako sa to robi 😖

lenand
13. máj 2009

ahoj jaruskasv ako sa mate v piatok sa možno stretneme u ortopeda ani som nevedela že aj ty chodiš na konika

dicinka už sa ti to krati zachvilku aj ty budeš mat už svoje slniečko pri sebe 🙂

ja som rodila 20.4 tiež na sekciu

jaruskasv
13. máj 2009

lenand..ahoj, to si ty...no vidis ja som tu chodila aj cele tehotenstvo, no urcite sa tam stretneme, ako sa ma maly?

lenand
13. máj 2009

filipka boli bruško ma koliku tak hlavne večer plačka ale inač sa mame dobre už sme pokrsteny a inač to ujde a vy ako malička poslucha
ja som sem zašla len sem tam chodila som viac do témy o endometrioze a potom k tehulkam z endometriozou

jaruskasv
14. máj 2009

tak zellam malemu, nech to prejde, my sa mame fajn, v noci je celkom dobra mala, cez den da trosku zabrat, ale inak v pohode, jaj aha tak tam som ja nechodila, skor som chodila do tem o porodoch, ako prvrodicka som chcela nieco sa dozvediet, aj tak je to celkom ine...ked uz je to naostro. tak sa majte, zajtra sa mono uvidime 🙂

zuzana17
18. máj 2009

Ahojte 😉
obnovujem 😀

lucia32
18. máj 2009

Ahojte...práve som sa dozvedela v májovkách, že lasenka má už Jakubka na svete...blahoželám 😉

zuzana17
18. máj 2009

Jéj, Lasenka blahoželám 😉 🙂 😵
Veľa zdravia obom 😎

yravas
autor
21. máj 2009

Lasenka, aj ja sa pripájam k blahoželaniam 😉 aj keď sa nepoznáme 😀
... inak baby - kde ste všetky???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre