Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

mia501
2. jan 2014

@aninka89 ja len dufam,ze druhe uz bude normalne nie na cisarsky....aj ked po pravde tu z okolia nepoznam ani jednu mamicku co mala prvu sekciu a druhy prirodzeny....tu je druha sekcia automaticky... ☹

aninka89
2. jan 2014

@mia501 takze Ty si mala prve... Ja som mala teraz druhu sekciu no z viacerych dovodov ale myslim, ze ak je viacrocny rozdiel medzi tehotenstvami tak je mozne potom rodit normalne.

mia501
2. jan 2014

@aninka89 ano, prvu sekciu som mala neplanovanu koli tomu,ze som sa neotvarala po dvoch vyvolavackach.... takze dufam,ze pri druhom sa to rozbehne prirodzene 🙂

popka24
12. jan 2014

Ahojte som tu nová 🙂 nemala som čas čítať všetky príspevky... no chcem sa spýtať, či nemáte skúsenosti s primárom gyndy Dr. Lukáčom.

aninka89
16. jan 2014

@popka24 ahoj, ja chodim k nemu a som spokojna

popka24
17. jan 2014

@aninka89 ahoj aninka 🙂 počula som o ňom samé chvály, tak aj ja som si k nemu dala kartu. Tiež som s ním spokojná, hlavne s jeho prístupom. Koncom mesiaca idem k nemu tak som zvedava čo mi povie, keďže veľmi túžime po bábätku a nejak sa nedarí... síce skúšame len krátko, ale nastali u mna trošku problemy, ktoré som predtým nemala :( je to také nespravodlivé, tí čo nechcú deti majú a tí čo chcú, nedarí sa im ☹

monika1293
14. aug 2015

mna Dr. Lukač odrodil a bolo dobre. Aj sme sa zasmiali a posrandovali počas púorodu.. Porod trval všetkého 10 minut. Len ten postoj sestričiek by mohol byt trochu iní. Dost su drzé a furt majú vela času...

mastato
20. dec 2015

Vrelá vďaka za odborníkov v Snine. Rodila som 14.12.2015 synčeka Timura. Po skúsenostiach v Humennom kde som chodila na poradne som sa dva dni pred termínom objednala k primárovi Mudr.Lukáčovi na konzultáciu. Neodmietol ma, našiel si čas. V Humennom mi totiž pani Doktorka Becová na poslednej poradni povedala že sa zatváram a porod mi prepočitala na február. No nosiť dieťa 11 mesiacov? To bolo vrchol. Ani pán primár Buhaj mi nevysvetlil moj zdravotný stav. Ano, bol veľmi milý ale to bolo tak všetko. Ani ma nevyšetril..Takže porod v Snine, kde sa mi maximálne venovali. A Mudr. Magdololinič je úžastný,. Tam som nebola iba ďalší kus ale človek-pacient. Od upratovačky po primára. A detské sestričky sú milé, dokonca detičkám spievajú uspávanky. V Snine nenájdete len pár odborníkov, tam sú odborníci všetci. A nemusí to byť porodnica neviem koľkej generácie s vynovenými priestormi. Všetko záleží hlavne na ľuďoch. Skrátka, každej robote treba dať lásku a cit.

monika1293
20. dec 2015

No ja som rodila pred troma rokmi v Snine a katastrofa. Pri porode mf každý ma mal v paži. Človek tam mohol na plné pecky kričať že malá už ide von a sestrička len povie musíte vidržať a spojte nohy ksebe. To je prístup. Po porode tri hodiny na sále malú mi vobec neukazali ani mi ju nepriložili. A počas pobytu sestričky hnus drzé. Informácie ohladom mna a malého mi nevraveli ich vyhovorki boli bud nevieme alebo sa spitajte druhej sestričky či lekára.. Teraz som rodila v Čechách presne v Novém Jičíne o milion percent lepšie. V nemocnici sme boli všetkého 4dni. Prístup ku malému na hviezdičku a ku mne tak isto opskakovali nás tam jak služki malého som mala nobnstop pri sebe. Stravu som si mohla vybrat sama. Na yzbe televízor. Prístup pri porode tak isto super.. Keby že rodím ešte raz tak by som zase išla do Jičína. V Snine určite nie. Moj osobní názor 😊

alzbetalempelova
26. jan 2016

Ahojte maminy prosim vas co si treba vziat do porodnici v Snine. V nemocnici mi povedali ze si mam nastudovat podla netu ale vsade pisu nieco ine? Dakujem za kazde rady.

tabitana
15. feb 2016

@alzbetalempelova pre seba vsetko +pribor +kozmetika+šálka+papauče do sprchy ... a pre babatko staci krem na riťulu +plienky...a neskor nech ti niekto prinesie outfit ked pôjdete z porodnice 🙂 anezabudni tehu knižku, doklady..toto čo pišu, čo treba...nic ti nedaju..jedine, že jednorazovu podložku pod teba... v pripade silnejsieho krvacania... ale na novorodeneckom ti daju, resp. pozicaju odsavačku mlieka, ked bude potrebna ..

alzbetalempelova
15. feb 2016

@tabitana a treba aj latkove plienky pre babatko pod hlavicku alebo tak na utretie?Dakujem velmi pekne

eldane
15. feb 2016

@alzbetalempelova babo ma vsetko z nemocnice. Aj oblecko aj perinku, aj plienicky davaju pod hlavicku. Keby si potrebovala aj naviac tak ti sestricky daju, len treba pytat. Ja som maleho raz prebalovala na pultiku a podarilo sa mu vykakat akurat ked bol rozbaleny. Ospinil vsetko vratane perinky a oblecka. Nebol problem sestricka dala vsetko nove a aj my ho pomohla obliect.

tabitana
15. feb 2016

@alzbetalempelova tak ako odpovedala kolegyna nado mnou, netreba... nic netreba... sestričky z novorodeneckého ti daju vsetko, čo by si mohla potrebovať, ak nieco nebudeš mať 🙂 aj poukazuju ako kojiť, aj ako prebaliť...len neukazuju ako kupať, lebo oni deti kupu na ruke... pod tečucou vodou 🙂

alzbetalempelova
15. feb 2016

Dakujem velmi pekne za rady dievcata ☺

tabitana
16. feb 2016

@alzbetalempelova jaaj a este nezabudni na riťulu utierky 🙂

kristina011
9. sep 2016

Ako to vypadá v nemocnici Snina teraz, ste spokojné s lekármi? Čo hovoríte na Dr. Pavlovčina? A tí noví sú akí?
Ako prebieha SC?

mimi58
19. okt 2016

kristina011 ja som rodila pri Pavlovcinovi v januari, sice ma zdrbal, ze som prisla bez hodiniek a pocas toho ako malej v brusku merali ozvy som si nemerala kontrakcie (myslela som, ze to pristroj zaznamenava..noo neviem neviem) ale ako porodnik bol super..aj povzbudil, aj upokojil..porodnu asistentku som tiez velmi dobru chytila 🙂 pocas pobytu v nemocnici celkova spokojnost

kristina011
19. okt 2016

@mimi58 ďakujem za odpoveď, takže sa nemám čoho obávať 🙂 Mne sa to už kráti, tak som trocha v strese 🙂

alzbetalempelova
19. okt 2016

Ja som bola tiez spokojna. Mala som pri porode Dr. Hornaka a so vsetkym personalom som bola spokojna. Sice ma mrzi ze mm nebol pri porode lebo ho Hornak nechcel pustit hoci primar dovolil ale inak v pohode

kristina011
19. okt 2016

@alzbetalempelova no možno nechcel manžela pri pôrode, že by mal aj trému a by mu to zošívanie nešlo, či? 😀 😀 😀 😀 No uvidíme, ako dopadnem 😀

mimi58
20. okt 2016

Drzim palce @kristina011 ...mne osobne pomohli kurzy s vrchnou, asi 4x som bola...ona nam vsetko povedala tak ako to realne prebieha, nedavala si servitku pred usta, co som ocenila...dokonca nas vzala aj na salu, takze ked som tam prisla uz som to tam poznala :D

kristina011
20. okt 2016

@mimi58 juuuj, ja viem ako pôrod prebieha 😉 mám už dve šidlá doma, len 10 rokov je 10 rokov, teraz idem SC a neviem, čo ma čaká a či sa to tam nejako nepomenilo 😅 myslím ochota personálu, priebeh sekcie, či sa starajú sestry ...
A ak si vezmem nadštandard izbu, môžu prísť ku mne do izby aj rodinný príslušníci? Nevieš?

mimi58
20. okt 2016

@kristina011 ooo super potom, tak ty to das ľavou zadnou..áno, na nadstandardnu môžu prísť návštevy, pokiaľ viem platilo sa 8€/noc

kristina011
20. okt 2016

@mimi58 😉 ďakujem 😉

alzbetalempelova
21. okt 2016

Mozu prist navstevy ale nebudes mat babo stale pri sebe budu ho nosit iba na kojenie a potom hovezmu spat

monika1293
7. mar 2017

Ahojte ja rozmýšľam že pôjdem do HE rodiť v Snine nechcem. Zlí prístup . Aspoň kumne. Voda mi odtiekla na obed a mala som aj kontrakcie ale to nebolo to najhoršie . Sestrička má dala ľahnúť na kozu a mala som čakať kým príde doktor zakial som ja mala strašne kontrakcie mala sa tlačila vonku a sestrička má mala totálne v piči sedela volala z kamarátkou a hrala na pc karty. A keď som jej povedala že mala sa tlačí vonku odpovedala potlacte to vsebe. To má fakt zarazilo. Malinká už mala vonku polovičku hlavičky a vtom nabehol pán doktor a bol zhrození čo sa deje. Hneď ma odrodil . Keby že neprišiel mohlo sa čokoľvek stať. Sestrička hneď po pôrode kumne arogantná malú mi ani nechcela ukázať. Videla som ju až po dvoch hodinách. Ja osobné neradim ale každý mohol mať iné skúsenosti. 🙂

tabitana
7. mar 2017

@monika1293 a to ktorá taká džubnuta?

kormelia11
7. mar 2017

@monika1293 ja idem z He do Sv rodit 😉

monika1293
8. mar 2017

@kormelia11 a kedy budeš rodiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre