Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

janulqa07
6. feb 2010

zuzana: dakujem a nevies ako to je s detickami ako ich nosia?

zuzana0409
7. feb 2010

janulqa-nosia ich na kojenie kazde tri hodiny.aspon ta co so mnou lezala tak jej tak malu nosili

janulqa07
7. feb 2010

zuzka dakujem, ja som tam uz v nemocnici rodila ale maleho mi nosili na cely den, zistujem ako to je keby som bola na nadstandardnej izbe hlavne koli navstevam

zuzana0409
8. feb 2010

no navstevy tam mozes mat kedykolvek ale ked budes sama tak aj pri babu asi ale ked budes s niekym tak nie ked bude kojit....

stefisvobodova
23. mar 2010

ahojte baby ja som mala pred siedmimy rokmi Lauru na cisara teraz som v polovici siesteho mesiaca a som zo sniny porodu sa bojim su tu iny lekari ako predtym ale ja im verim !Chcela by som porodit normalne a nie zasa vsetko prespat...a kto tvrdi ze cisar je lepsi ako normalny porod ten si asi nezazil to co ja a to co som videla ze sa stat moze aj teraz mam mensie problemi vdaka cisaru 😝

katarina822
10. máj 2010

ahojte stevi drzim palce pri porode 😉

lucia32
12. júl 2010

Obnovujem....
Som tu rok nebola....fúha?
Natálka je už velká slečna...3. pôrod v pohode, rodil ma dr. Klacik...dovtedy som ho nepoznala 😅 Šlo to celkom rýchlo...rodila som aj s plodovou vodou, kedže mi neodtiekla a malá sa už tlačila...takže sme mali na sále kúpalisko 😀
Môj pocit? ....za tie roky sa tam nič nezmenilo...stará dobrá nemocnica 😉

mirkadena
21. feb 2011

S touto pôrodnicou som veľmi spokojná. Milý personál, príjemní lekári, hlavne primár a tiež sestričky sú veľmi priateľské a milé. Rodila som tam dvakrát apríl 2008 a február 2011, prvý pôrod sekcia-počas kontrakcií sa to skomplikovalo, druhý pôrod opať sekcia, ale v spinále už plánovane. Nemám výhrady voči tejto pôrodnici. Odporúčam. Aj keby sme sa presťahovali niekde na západ, rodiť by som opať prišla tu 🙂)))

veronikama
20. mar 2011

Ahojte,ja som rodila v Snine pomerne nedávno-20.10.2010 a musím povedať,že som nadmieru spokojná a rozhodnutá pri ďalšom bábu opäť pre SV! 😎
Pôrod prebehol pomerne rýchlo,malá mala pup.šnúru okolo krku,no všetko dopadlo OK! 😉
Sestričky dosť pomáhajú,pri pôrode boli 2+doktor. Rodila som priamo pri primárovi...Som nadmieru spokojná. Dokonca aj detské oddelenie je na úrovni. K detičkám sa správajú ukážkovo,dokonca im jedna milá pani často aj spievala-NADMIERNA SPOKOJNOSŤ 😀

thempting
16. feb 2012

Ahojte mamicky, chcela by som sa spytat ako to je teraz s nadstandardnou izbou kolko stoji a ci mozem mat navstevy aj na izbe. A co sa tyka babatka ci napriklad krem alebo bavlnene plienky potom pri odchode vracaju spat alebo nie??? a ci moze ist babo domov v autosedacke alebo musi byt perinka lebo doma mi tym zeru nervy mama aj teta :D dakujem za odpoved 🙂

katarina822
22. feb 2012

@thempting ahoj neviem kolko stoji nadstandartna izba ked ju budes ziadat a bude volna povedia ti cenu su tam 2postele telka a vlastna sprcha s WC.mozes mat navstevy na tejto izbe kedykolvek okrem vizity na inych izbach nie. vratia ti pri odchode zvysne plienky /stacia ti male balenie plienok/ aj krem aj vlhcene obrusky najprv ty aj na druhy den po porode das vsetko sestricke plienky obrusky masticku a asi o 2dni da tebe sestricka naspet nalepia a napisu na to meno alebo mozes aj ty doma si napisat lebo uz hlavne ako prvorodicka aby sa naucila prebalovat...dobre ked si zoberies aj 2ks.bavlnene klasicke pienky . to ako si babo zoberies domov je natebe . vacsinou beru novoredenca s nemocnice v perinke a do vanicky s kociara alebo na rukach do auta a domov. malo by byt dieta v autosedacke je to na tebe. 🙂 inac skoro po roku si obnovila temu 🙂 a drzim palce

thempting
28. feb 2012

dakujem za odpoved 🙂 no skoro po roku 🙂 no tak mam este mesiac a idem tak si vsetko zistujem a dufam ze to pojde raz dva hlavne ten porod 🙂

idusik
15. máj 2012

Ahojte, úplne ste ma tu natešili, čakáme mimčo v júli a plánujem rodiť v Snine, takže Vám ďakujem za skvelé príspevky, povzbudili ste ma, keďže idem rodiť prvýkrát a absolútne neviem do čoho idem 🙂)) Všetkým " čakateľkám" prajem samé zdravé detičky a veľa radosti !!!

jeny9999
28. aug 2012

halooo, halooo? uz tu dlho nikto nebol.. snincanky, tehulky, je tu niekto? 😉

katarina822
28. aug 2012

@jeny9999 ahoj jedna sa hlasi 😉

jeny9999
28. aug 2012

@katarina822 jeeej, ahoj 🙂 takze ty uz cakas druhe? a uz v novembri? akoto, ze este nevies pohlavie? nechces?

katarina822
28. aug 2012

@jeny9999 ano druhe v novembri asi to bude dievcatko ale na 100percent je to az pri porode. v 20tyz. ked pojdes na sono ak sa opytas doktor ti povie. ci cakate chlapceka alebo dievcatko ......

jeny9999
28. aug 2012

@katarina822 a ku komu chodis prosim ta? ja k Lukymu a on mi uz minule povedal, ze on nerad prezradza kym si nie je 100% isty.. takze pochybujem ze mi o tyzden povie 🙂

katarina822
29. aug 2012

@jeny9999 ja ku Kubalikovi. 😉

jaruskasv
6. sep 2012

Ahojky aj ja sa hlasim 🙂
Čakáme druhe....a mal by to byt chlapcek....tak sa tesime lebo prvu mame princeznu...ma 3 a pol roka 🙂
Termin mam 5. januara.....takze pomaly sa to bliži....prri prvej dcerke som mala akutny cisarsky...tak teraz uvidime..ale asi tiez. Celkovo som bola spokojna....ale tiez som uvazovala o nadštandardnej izbe tentokrat...ale este sa neviem rozhodnut 😨

vm51
8. okt 2012

Ahojte, nie je tu niekto kto rodil v SV plánovanou sekciou? Vyzerá to tak, že to čaká aj mňa, lebo moja malá je otočená KP a chcela by som vedieť ako to v Snine prebieha, či sa čaká na termín pôrodu alebo sa naplánuje o niečo skôr a tiež či je potrebná nejaká správa od môjho gynekológa pred prijatím do nemocnice, či je lepšie si zazmluvniť lekára a na čo všetko sa mám vlastne pripraviť. Ozvite sa niekto, každá rada sa mi zíde. Ďakujem. 🙂

orchidea6
9. okt 2012

Pozdravujem všetky sninčanky v očakávaní 😉

orchidea6
13. feb 2013

Sninskú pôrodnicu môžem len odporučiť. prístup lekárov a sestričiek je skutočne úžasný....v iných nemocniciach nájdete jedného alebo dvoch dobrých pôrodníkov...no v sninskej sú odborníkmi všetci....aj sestričky majú toľko skúseností, že by bez problémov i samé odrodili. 🙂

iwqa
20. feb 2013

ahojte, som rada, že tu čítam také pozitívne hodnotenia... viete mi prosím poradiť taký nejaký základ, ktorý potrebujem so sebou do pôrodnice? ďakujem 🙂

orchidea6
21. feb 2013

@iwqa veci pre seba...niekoľko nočných košieľ, popôrodné nohavičky, veľa popôrodných vložiek a tamponov do podprsenky, podložky na posteľ, plátnené plienky, plienky, kremik na riťku bábätka, vlhčené obrúsky, ...oblečenie pre bábätko na odchod z nemocnice 🙂))

ankaja
4. mar 2013

Veľmi dobré skúsenosti,rodila som pred 5 rokmi pri Dr.Lukáčovi primárovi,ale nemôžem povedať jedno krivé slovo...pôrodnica v Snine má dobré meno aj v okolí,chodia sa tu operovať aj rodiť pacientky z okolitých miest.Humenné,Stropkov,Svidník,Vranov atď.naozaj ja som sa cítila dobre.

zuzkaapeto
3. máj 2013

Nemam dobre skusenosti, sestricky su vsetky mile,zlate,ochotne ale co sa tyka lekarov hroza, vobec neinformuju o vasom zdravotnom stave, skor mi pridu taki, ze pacient ich velmi nezaujima, velmi sa to v Sníme zmenilo-NEODPORUCAM.

aninka89
14. nov 2013

Obnovujem....🙂 Ziadne nove prispevky.... Som zvedava ako tu robia planovany cisarak so spinalkou

mia501
1. jan 2014

@aninka89 ja som sice mala neplanovany cisarak so spinalom ale bolo to v pohode, bola som pri vedomi, malu som sice videla az v perinke a manzel stal v podstate za mnou, bol tam,kde beru babätka umyvat takze malu si aj nahral,nafotil 🙂

aninka89
2. jan 2014

@mia501 aj ja to uz mam v pohode za sebou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre