Pôrodnica Žiar nad Hronom

mhakov
19. jan 2014

Ahojte. Chcela by som poznať názor mamičiek, ktoré nedávno rodili v Žiarskej nemocnici. Počula som, že tam vymenili personál - sú tam lekári z Handlovej a Žiliny a je tam vraj oveľa prijemnejší personál ako kedysi. Vďaka 🙂

margaretka001
19. jan 2014

Ano personal sa pomenil. Ja som bola velmi spokojna s pristupomom personalu na por.sale aj na por.odd. Tiez som z Handlovej a tak novy personal poznam. Sestry velmi mile poradia,vypocuju. A zo strany lekarov zrucnost a super pristup pocas porodu. Len odporucam ak chcete ist tam.

domi1988
19. jan 2014

@mhakov rodila som tam pred par dnami.. co sa tyka lekarov-mala ma nastarosti dr.durkechova.. bola mila, informovala maco sa chysta.. nakoniec som rodila cisarskym, vsetko dobre dopadlo a v postielke mi spinka zdrave dievcatko... sestricky-to uz bolo trosku horsie, nebola som spokojna s ich pristupom, ale nasli sa aj vynimky. Ale co som teda nedomyslela bolo novorodenecke odd. To bola KATASTROFA!! Sestricky boli neochotne, vecne nemali cas, nepomohli, neukazali...a ked som sa snazila nieco sa opytat pripadala somsi ako neschopna matka ktora otravuje.. uz by som tam nesla 🤐

mhakov
autor
20. jan 2014

@domi1988 veľká vďaka za odpoveď, aj som trochu tušila, že i keď lekári sú vymenení, ale tie sestričky tam ostali.

siu04
13. máj 2014

@mhakov ahoj.chcem sa opytat ci si bola nakoniec rodit v zh a ze ako to tam chodi.aj ja tam asi pojdem.dakujem

mhakov
autor
14. máj 2014

@siu04 ahoj , nakoniec som v ZH nebola. Ale podľa toho čo som počula, je tam vymenený lekársky tím a z hľadiska profesionálneho prístupu je tam lepšia uroveň ako kedysi.Osobnú skúsenosť ale nemám.

siu04
14. máj 2014

ahoj.dakujem za odpoved.a kde si nakoniec rodila?

veva82
17. jún 2017

@mhakov kde si nakoniec rodila?Aj ked je to uz 3roky stara zalezitost 😉

mhakov
autor
21. jún 2017

@veva82 ahoj, nakoniec som svoje prvé a aj už druhé dieťa porodila v BA v Kochu - v tom čase sme bývali pri BA. Nad Ziarom som uvažovala práve z dôvodu, že som odtial pochádzala a prežila tam väčšinu svojho života. Ale rozhodla som sa trochu zainvestovať a šla som do Kochu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre