Považská Bystrica a okolie. Ste tu niekto?

miruskaf
9. aug 2006

Ste niektoré tehulky z okolia Považskej Bystrice? 🙂

mercy
9. aug 2006

ja odtiaľ pochádzam a v pb som nedávno rodila 😉

momko
9. aug 2006

Miruskaf ahoj
Poznas nejakého dobrého gyn. v PB
Nie som tehulka, ale znažilka o sto šest ale nedarí sa
dik

miruskaf
autor
9. aug 2006

Ahoj Momko 🙂
Ja chodím k dr. Kmeťkovi v závodnej nemocnici. Podľa mňa je v pohode. Vyskúšaj

ivien
9. aug 2006

Ahoj momko,
podľa mňa je výborný doktor Zábovský, má ambulanciu na začiatku Jelšového oproti Ravenu a určite nechoď k Tomanovi na Dedovec.

momko
9. aug 2006

Ahoj ivien, mas nejake zle skúsenosti s Tomanom?Moja kamoška ku nemu chodí a ona si ho nevie vynachválit. Ja chodim ku Mudr.Jezna do ZA. Ona je super, len sa mi nepáci, že nerobí ziadne vyšetrenia ani ultrazvuk, na všetko by som musela chodiť do zil. nemocnice a ona je na solinkach. Preto mi kamoška doporučuje tomanu.

ivien
9. aug 2006

Mám s ním zle skúsenosti a mnoho ďalších, ak chceš, napíšem ti podrobnejšie do IP.

mimec
30. aug 2006

Čaute babenky, ja chodím už od školy k Dr.Kardošovi a je úplne super.Jeho žena je detská a tiež si ju chvália.
Doktor má ordináciu v nem. a zrovna zajtra k nemu idem.
Na Kmeťka som počula že teraz keď bol na dov.tak jejdnej mamine zomrelo bábo v brušku a ona o tom vôbec nevedela.Vraj to bolo trošku zanedbanie aj z jej aj z jeho strany - malo zúženú pupč.šnúru.Ale to sa stáva, nedajte sa ovplyvniť.

dorotka
30. aug 2006

aj ja odtial pochadzam
ja som chodila k bohacovi a bola som spokojna ale v poslednej dobe som pocula staznosti aj nanho 😉

dorotka
30. aug 2006

Kocky neviete mi poradit je v povazskej nejaka predajna kde predavaju tehotenske veci?

mimec
30. aug 2006

dorotka - tak to by som aj rada vedela, lebo práve dnes ráno som defin.vyradila 3-je nohavice a už druhý týž.nosím len jedny s rozop.gombíkom a v pondelok nastupujem do školy tak som zvedavá čo na seba.
Centrum mám celkom zmapované - nič tam nenajdeš, okrem nejakých tuník aj u číňanov, ale nohavice nula bodov.A čo tak tam niekde okolo orl.mosta, či ako sa to tam volá???

mimec
30. aug 2006

Ked niečo najdeš, daj vedieť aj na Inter.poštu.Ja idem zajtra na poradňu a tiež niečo omrknem.papa

dorotka
30. aug 2006

no mimec ja mam jedny ked bol drahy chudsi ale tie sa do prace nedaju nosit tak uz mi zostali len na traky take co sa pred desiatimi rokmi nosili ale nie su tehotenske takze zacinaju uz aj tie tlacit 😉
moje original som vsetky vyradila minuly tyzden aj tie ktore boli pod bruchu a uz aj brachove su male 😒

miruskaf
autor
30. aug 2006

Ahojte dorotka a mimec. Tehotenské oblečenie sa dá kúpiť v Maníne. Ale nie je tam veľký výber. Ja som bola aj v Púchove v Mamine. Tam som si kúpila jedny nohavice. Je to všetko veľmi predražené. Ešte viem o jedných rifliach dole v Bancu v Dene. Ale musíte sa spýtať predavačiek, lebo ich nemajú vyložené. Papa 🙂

dorotka
30. aug 2006

miruska dakujem v puchove asi myslis ma-ma ze? ti su aj v blave a obavam sa ze tam nebudu lacnejsi

miruskaf
autor
30. aug 2006

Dorotka je to Mamina je to na ulici V. Roya. Ceny nohavíc sa tam pohybujú od 1200SK a viac a takisto aj tričká. 🙂

dorotka
30. aug 2006

hej hej to je to iste co ma-ma no v ba
dakujem

miruskaf
autor
30. aug 2006

Dorotka ako si si vložila fotku do pasu?

dorotka
30. aug 2006

miruska pisem ti to v internej poste takze ked ti hore bude nieco blikat otvor si to 😉

ivien
1. sep 2006

Miruskaf,
myslim, ze v Manine tu predajnu uz zrusili, teraz je tam obuv. Mozno sa niekde prestahovali, neviem. Viem, ze babetkovske veci predavaju aj v tlaciarni pri Orangei, ale ci tam maju aj tehulkovske veci, neviem. 🙂
No, moc som vam nepomohla.

dorotka
4. sep 2006

ivien to vazne? kamoska tam este pred mesiacom bola obzerat kociky a bola presvedcena ze ho bude mat odtial

miruskaf
autor
4. sep 2006

Ahoj ivien a dorotka. Nebojte sa. Predajňa v Maníne je, ale veľmi maličká. Je dole na prízemí(asi vedľa zlatníctva alebo namiesto neho). Ahojte

dorotka
4. sep 2006

miruskaf dakujem no snad sa tento tyzden do pb dostaneme minuly to nevyslo

ivien
4. sep 2006

miruskaf, diky
takze sa len presunuli o par metrov dalej 🙂

dorotka
18. sep 2006

kocky zohnala som tehotenske rifle za 400 Sk v Priore na poschodi v tej lacnej predjani 😉 maju aj od S cize som bola nadsena aj ked sa mi zdali najprv trochu tesne ale sa roztiahli 😉
ta predajna v manine ma iba vytocila sme tam boli v sobotu pred desiatov a listok ze o chvilu pridem potom sme prisli o tristvrte na jedenast listok otoceny a nikde nikoho ani pred dvanastou hlavne ze mali napisane ze otvorene do dvanastej ☹

mimec
26. sep 2006

ja som tiež bola v tom maníne-je to tam maličké, výber nič moc ale tie ceny...nohavice obyč.na snúrku 700,- a také s našitým patentom okolo bruška skoro 1000,-nech si ich nechajú.Mne poslala švagriná až z prešova super za 450,- rifle a majú našité celé bruško z hrubej a na dotyk jemnej bavlny a na bokoch je ešte aj gumička na posúvanie.Možno také isté sú aj v tom priore, čo spomínala dorotka.papa

laura1602
4. jan 2007

ahojte ja som tiež z PB a 24.júna čakáme bábenko.S nohavicami zatial ešte problém nemám ale aj to určite raz príde, tak som rada, že ste mi dali nejaké typy.

dorotka
25. jan 2007

laura ked mozem este odporucit oni sa niekedy aj tie drahsie oplatia lebo tie z prioru som mohla nosit len do 7 mesiaca potom uz tlacili a nosim stale len manzestraky ktore som kupila v bratislave za 1200 Sk jednak maju lepsie strih jednak su viac elasticke

katusha
5. feb 2007

ahoj laura1602, my cakame babo 22.juna, kam chodis k doktorovi??? 🙂

hasleerka
28. jún 2007

no kde ste všetky maminy z PB?

hasleerka
24. aug 2007

no to je škoda, že tu nikto nechce pokecať ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre