Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
26. feb 2009

danielka a simonke uz preslo je zdrava???

ivana82
26. feb 2009

za pokus to stoji ... skus ... mozno otvorime... 😉

adrianamickova
26. feb 2009

pocula som o tom ale nedavala,som
radsej by som isla k nasmu doktorovi rano....
skusit???to narezat na kolieska?ci ako?
dakujem klobucku 😉

adrianamickova
26. feb 2009

budem zvonit,buchat... 😉 😉

ivana82
26. feb 2009

Adi, ved vyskusaj ten zemiacik a ked to nezaberie a teplotka Amke neklesne, tak potom skocte na pohotovost ...

klobucik
26. feb 2009

hej adi normalne jak mas cely zemiak ta ho zacni krajat na take asi 1cm platky no kolieska. a daj n a zapesta z vnutornej strany a na clenky tiez z vnutornej strany. To v podstate tam ja citis tep. No a s niecim je to tam previaz . Obvazom alebo co doma mas. A nech to tam ma az dokial nepojde spinkat.

lenuska74
26. feb 2009

ahoj adi takže ste choručké 😢 nám pomáha nechať ju vo vlažnej vode kuščik vo vytopenej kupelke nech sa ochladzuje a paralen čípok a ten diazepan je tiež dobrý kôli krčom z vysokej horúčky

klobucik
26. feb 2009

ono by jej teplotka mala klesnut tak do hodinky. Ale pre istotu nechaj az do vecera. V noci ak jej znova vystupi tak daj znova alebo tie co jej das jej nechaj aj cez noc. 😉 Nech jej pomoze anjelikovi.

ivana82
26. feb 2009

Dali sme si prestavku alebo co??? 😀

dioliana1
26. feb 2009

Adi ešte Ti nejde Skype?

tinika
26. feb 2009

Ahojte uz som s5

ivana82
26. feb 2009

Huraaaaaaaaa, aspon niekto ... ako dopadol pohovor? 🙂

klobucik
26. feb 2009

defcata ja uz hned hned som pri vas. Uz len kuchyna mi ostala. Ale tam len poprekladam veci. 🙂

danielkapo
26. feb 2009

caute zavislacky 😀
Adi,malej uz celkom ok,este taky den,dva a bude zdrava..nam dr.najma capiky odporucala na teplotu,to najskor zaberie.nemas doma?skus u susedov nejakych,by som ti aj doniesla keby si nebyvala na druhom konci..tak drzime palce

tinika
26. feb 2009

ivana neviem, ale asi vyberu nejaku skusenejsiu, neva, sak ja som len tak isla vyskusat, ja čakam aj tak na inu robotku 😉
ahoj dani

tinika
26. feb 2009

dani hovoris jakeby sme v blave byvali, ze na druhom konci mesta 😀 😝

klobucik
26. feb 2009

no defcata uz som tu. Bola suseda sme kuli pikle na suseda. 😀

tinika
26. feb 2009

klobu a ake pikle ste ukuli? 😀

klobucik
26. feb 2009

aaaale vies co mame takeho pribiteho suseda ze konec . Jeho deti nam provokuju psa hadzu po nas papieriky ci chleba z okna a navyse vrchol bol ked nam nechali na poschodi macacie hov.. a sacok od macacieho zradla. No a niesu schopny raz z a mesiac umyt schody a namiesto toho mi svoju spinu zmetaju pod rohozku a pred dvere. Inak ten dotycny je domovnik ktroy berie zo spravbytu mesacne 10 000 na udrzbu vchodu a nam uz asi 5 mesiac nesveti na poschodi svetlo. Nieje totizto schopny kupit ziarovku z a 15sk. By ma zaujimalo kde tioe peniaze pcha. 🙄

ivana82
26. feb 2009

Ahojte babenky, tak co? co je nove? a klobuciku ukuli ste kvalitne pikle, ved ked nie ste spokojne s domovnikom zvolajte schodzu a odvolajte ho, pred porodom sa domovnikom stal muzicek a viem, co to je za otravu, ale ked sa na to dal, tak nech bojuje... klobucik, ale jeho honorar za to urcite nie je taky vysoky ... ani zdaleka ...

adrianamickova
26. feb 2009

ja som,tak predsa len sme boli na pohotovosti...ze zaciname anginu.
obklady si neda...plac krik,strhovala si to,
a zacala vrackat....napinalo ju azaz...joj ☹ ,
hovorim ze nech cu sidla,ako najviac vedia,len nech su zdrave vsteky deti ☹ 🙂

tinika
26. feb 2009

klobu tak to ti nezavidim, vedla nas byva taka dobra babka, pod nami prazdy byt, a susedia, čo som nemusela ale zvykli sme si a dole dve rodiny v pohode.

adrianamickova
26. feb 2009

lenuska aj tebe dik,za radu 😉

ivana82
26. feb 2009

Adi, nezavidim Ti, v noci Ti prajem vela sil, aby si sa aspon trosku vyspali a malej klesla teplota 🙂

klobucik
26. feb 2009

ved dobre ivi ale on to robi naschval chapes? on je neskutocny provokater. A zvolat schodzu v nasom vchode je nemozne 😀 😀 Byvame tu dokopy 5 a s toho jedneho nevidime vobec druha je stara babka a treti ten primitiv, a co ja so susedou dve zmozeme? 😒
Adi takze nedala si zemiacky co? No tak len nech jej lieciky pomozu a nech je cim skor fit. 🙂

ivana82
26. feb 2009

aha, tak a keby ste sa skusili stazovat na spravbyte? 😒

klobucik
26. feb 2009

aaale aj to uz bolo. No nic budeme to musiet nejako inak riesit. A aky je honorar domovnika? 😀 😀 Ci sa nato nedam ja 😀 😀 😀

ivana82
26. feb 2009

To zalezi od toho, ako ste to schvalili na predchadzajucich schodzach, vacsinou sa to pohybuje 8 - 12 Sk/m2 aspon tak nejako, je to individualne, naozaj ako ste to schvalili, ale to je pre bytove druzstvo na Bajkalskej, neviem ako to ma spravbyt komfort ...

danielkapo
26. feb 2009

no..mala spi,konecne..ale kvalitne sme sa pomojkali,joj buchta zlata je to moja,len by cuckala a nechala sa skrabkat,heh som si ju naucila😀
Tinika,presov lepsi ako BA no a niekedy sa dostat z 1konca na druhy ojoj..
Susedia,vdacna tema,mne prekaza jedine suseda,ktora je naruziva fajciarka a najma v lete,to ani balkon nemozme otvorit aby nam potom komplet byt nesmrdel..a najlepsie ked vyvesis v lete malej satocky,smrdia akoby z krcmy prisla..no co uz,panelaky..macacie hovienko by ma ale asi fakt dorazilo..klobucik,ale vy mate psa,tak sa inspiruj..😉
Adi,drzte sa v noci,amke pusu posielame

tinika
26. feb 2009

dani mi hovor, suseda z jednej strany fajci, a jej muz z druhej na balkone a ma ide poraziť ked v lete v tych horučavach mam otvorene okno, idem spať a všetok dym ide do spalne 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre