Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
27. feb 2009

no ved ano,treba si ich este doma uzit,kym sa da..mam pocit,ze simka ma zas viac soplikov,ide vikend,to klasika..
Joj inak taka zlata je mala,sa naucila uz pusu davat,tak sa pusinkujeme,heh,aj ked ona najradsej babiku a tu tetku co je na tych tesco plienkach fialovych..zlataa(simonka,nie ta teta😀)

adrianamickova
27. feb 2009

nase zas bozkali a stale bozkaju babkinu fotku 😀 😀 😀

danielkapo
27. feb 2009

no adi,ale uznaj,ze je to vzdy lepsie nez teta z obalu plienok..uz na nu ziarlim..babka, to je aspon v rodine 😀

klobucik
27. feb 2009

Dobry vecer sa praje. No tak ja som dnes uz s nervami na konci mam dost za cely den. 🙄 Ale uz je vecer a malu chystam do hajan budem mat klud aspon do rana 😀 😀
Adi mala uz nema horucky? Uz jej je lepsie?
Dani mala bozka tetu s plienok? 😀 😀 Mala by si ziarlit . 😉

adrianamickova
27. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
27. feb 2009

klobucik...tak lepsie,uz len do 37
ale je taka malatna,len na ruky a stale si podriemkava ☹

klobucik
27. feb 2009

lebo je unavenucka. Chudatko. Hned by som vam dala aspon troska z nasej energie. 😉
Inak mne sa dnes po tvari nejake lisaje porobili 😖 Som bola u kozmeticky mi to m osterila. SOm sa zlakla lebo j a niesom zvyknuta ja som nikdy na tvari nic nemala ta som sa fakt zlakla. ☹

adrianamickova
27. feb 2009

z coho priznaj sa,
vela bozkov skodi???

klobucik
27. feb 2009

😀 😀 😀 Hej bozkov sak som ho za tri dni ani poriadne nevidela a dnes mi akurat nervy zerie a nie to este bozky. 😉
Ale teraz naozaj neviem ci sa mi to nevyhodilo s cherry paradajok. Som dnes zjedla 15 🤐

klobucik
27. feb 2009

idem baby kukat panelaka. 🙂

adrianamickova
27. feb 2009

aj my,co dnes bude???

danielkapo
27. feb 2009

klobucik,ved aj ziarlim..neviem co si mam o tom mysliet..😀
Tak pekny vecer presov,ja idem asi spat k tej mojej nevernici😉

ivana82
27. feb 2009

AHojte baby, hlasim konecne prazdny dom bez navstev 🙂 maly uz spi, vidim, ze ste popisali, docitala som..Adka som rada, ze Amke je lepsie, Klobucik my sme tiez mali plno energie a tiez teraz pozerame panelak 🙂

adrianamickova
27. feb 2009

uz som dve rozpravky precitala...nic,lezime a spanok nikde 😨

adrianamickova
27. feb 2009

dakujem ze so mnou zdielate chorobu malej aj ja budem s vami,ale radsej nie...budte deti zdrave 😵

klobucik
27. feb 2009

My chorobu nechceme fuj fuj od nas prec. Idem spinkat uz . Bru nocku .

ivana82
27. feb 2009

Adi, ved sa vyspinkali cez den, nie? teda ked iba polihovali, tak ked som bola chora, tak aj mne sa cez den lepsie spalo a v noci som citala knihu ked som bola vacsia 🙂

ivana82
27. feb 2009

Babky ked je tu tak mrtvo, tak ja idem do hajan ... majte sa, snad sa zajtra stretneme ... dobru nocku a sladke snicky papa 🙂

adrianamickova
27. feb 2009

tak vyspite sa do ruzova 🙂 🙂
mamicky a deticky

tinika
27. feb 2009

ahojte tu uz asi dnes nikto neni. Bru nocku

tinika
28. feb 2009

Bre ranko

ivana82
28. feb 2009

Bre ranko 🙂 uz tu akosi viazne komunikacia, co sa deje? Je to tym vikendom???

tinika
28. feb 2009

Kazdy asi upratuje a varí 😀

klobucik
28. feb 2009

Bre raaaano. ja neupratujem a nevarim . Vyhlasila som doma strajk 😀 😀 😀 Nie nie. teraz som s a vratila z mesta. a idem robit obed. Dnes u nas polievka s krupicovymi halustickami a halusky s tvarom a s bryndzou. 😝 Nechce sa mi varit zlozite jedla 😀 😀

ivana82
28. feb 2009

Klobucik - strajk po vcerajsej hadke? ani my nevarime, este mame od minula navarene ... pozerame film, maly pije cajicek a ja hladam, co budem varit zajtra ...

klobucik
28. feb 2009

🙂 Neeee uz dnes je dobre. 😉 zajtra ani mna nic nenapada. ja uz mam vycerpane napady. A ked si predstavim ze by som mala zas robit rezne alebo kurca alebo krkovicku tak na toto fakt nemam naladu.Netusim co zajtra uvarim . A ty si co nasla n a nete? Povedz budeme mat rovnaky obed. 😀

ivana82
28. feb 2009

našla som nieco na mimibazare - najviac sa mi paci - Marinovane steho, zemiaky a opecena zeleninka ... vyzera to mnamky ...

danielkapo
28. feb 2009

Ahojky 🙂

mna tiez caka este upratovanie este...ktosi tu vcera spominal, ze nechat tak....ehm ehm....ivana, jozino, neviete tom nieco? 😀 a ono sa samo neupratalo 😕 co to, co to 😀

adrianamickova
28. feb 2009

cujte cujte,presovcanky....asi uz aj ja chora 😖
nerobim nic,boli na hlava plny nos....
a jaka som to mama dieta som dala zase k mame 😖

danielkapo
28. feb 2009

adriana, jedna z tych najlepsich (mam)
tak len sa rychlo uzdrav

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre