Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
6. mar 2009

danielka sam minule som si vsimla ze ten sekac zrušili. moj svagor tam vela peknych znackovych veci kupil a by som nikdy nepovedala ze v sekaci

danielkapo
6. mar 2009

tini potesili, coby nie...ale zistila som, ze uz to nie je to, co byvalo...teda uz sa mi tak nechce po obchodoch behat...som prisla unavena viac jak z malej 😀 no nabuduce hej, dohodneme 😉 uz bude pekne, teplo joj sa tesim dakde na terasku...
a ten sekac no neviem ci som nepocula nahodou ze ten na sekcove nie je prestahovany ten co ja som myslela...sa mi pletie. No ved aj ja malej som tam chutne veci kupila este minule leto....

tinika
6. mar 2009

dani aspon zase na nejaku dobu si budes vazit ze mas pokoj od nakupov a venujes sa malej 😀 😀
jojo dani aj ja sa tesim.
dobre si hovorila ten čo bol oproti dopr. podniku uz neni tam je teraz restika činska

danielkapo
6. mar 2009

hej tini, viem, ze ten tam nie je uz, no tak som myslela, ze sa mi mari, ze ho úrestahovali na ten sekcov....jak tatar pisem 😅
ta ste sa vydebatovali, hej? fajne... 😎

danielkapo
6. mar 2009

prestahovali, nie úrestahovali 😀

klobucik
6. mar 2009

dobryyy vecer daaamy. 🙂

klobucik
6. mar 2009

Aj ja som si kupila aj ja. Botasky , mikinku a Manzelickovi tricko. No mali v ablku 50% zlavy. No nekup. 😀 😀 Botasky ma vysli na nejakych 800 sk, mikina 1000 a manzelovi triko n a 400 😉

tinika
6. mar 2009

a ja si kupim dačo v aprili ked mi vyjde ta robota ta za odmenu aj za tu makacku co mam teraz hihi

klobucik
6. mar 2009

hej hej Tini pojdeme spoluuuu 🙂

tinika
6. mar 2009

klobu ta ty setri teraz aby si mohla zase minat hihi

klobucik
6. mar 2009

nemusim manzelik zasponzoruje. 😉 🙂 ne ne . sak ja si toho tak vela nekupujeeeem len mam plnu skrinu veci. 😀 😀 😀 pochvalil mi botasky aj mikcu.A predpokladam z e niekde v podvedomi sa modlil zeby som zas dajaku kabelku nedovliekla. Inak ja som zatazena na kabelky. Mam ich milion . Furt dajaku dovlecem. 😀 😀 😀 😀 😀 Uz mi minule povedal ze este jednu kabelku donesiem a mi ju von oknom vyhodi. Ale sak neva sak tolko pod blok zbehnem . 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
6. mar 2009

si viem predstavit hihi a aby ti ju niekto nevyfukol kym po nu zbehnes byvate na prizemi?? Hihihi. Jooj sranda ked viem ze ho poznam a ako rozprava hihi

klobucik
6. mar 2009

Sranda ne? som si normalka musela dat brile nic nevidim . sa mi rozmazuje uz pred ocami. 🙂

klobucik
6. mar 2009

Byvame na prvom poschodi.A pod blokom mame taku zahradku taze nehrozi. 😀 😀 😀

tinika
6. mar 2009

sak ja k pc tiez brile bo by ma oci boleli hihi

jozino24
6. mar 2009

tinka ty nosis brile??? no toto???

tinika
6. mar 2009

nosim ale len na čtení a telku a peceeee

jozino24
6. mar 2009

aha.... no co sa clovek tu nedozvie... 😀 😀 😀

tinika
6. mar 2009

no sa a čo este vseeeetko nevies o nas kockach tu hihi

adrianamickova
6. mar 2009

svata trojica...tu ste?dame kvarteto?
pekny vecer vam 😵

tinika
6. mar 2009

Ahoj adi som mala klientku potom este telefon s dalsou. jozino je off takze si musis vystačit so mnou zatial hihi

adrianamickova
6. mar 2009

no .....stacis jasne,ze ano...
uz mam ticho v dome 😔 😔

tinika
6. mar 2009

hihi no moj muz uz pred dverami hihi, kamarat ho doviezol ta dali este cigu a ideme si dať dajake vinko abo dačo

adrianamickova
6. mar 2009

tak patri sa ....ved je piatok....venuj sa mu... 😉

tinika
6. mar 2009

sak to, ale mi je blbo bo som sa nazrala jak prasa, prazenicu a dve hrianky a som ju trocha presolila hihi 😅

tinika
6. mar 2009

idem na panelak pa zatial

adrianamickova
6. mar 2009

😀 😀
robis chutky,...pa 😉

janinka559
6. mar 2009

cauko starka, som tu

adrianamickova
6. mar 2009

no ....super...islo to? 🙂

adrianamickova
6. mar 2009

uz nas volne pole? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre