Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
31. mar 2009

a=ako zahradnicek,travnicek 😉

adky
31. mar 2009

adrianamickova....ano som presovcanka-svabcanka a som zatial v 27tt 😎

dada27
31. mar 2009

Adky treba sa objednať a neplatí sa nić,len si zober so sebou nejakú čistú ivodu a niečo na jedenie,lebo počas testovania nemôžeš jesť ani piť,ale ja som pila aspoń vodu ,aby som tam neodpadla a hneď potom som si kúpila bagetu 🙂

adky
31. mar 2009

dada27...dakujem🙂 Nemate niekto cislo na to laboratorium? 🙂

danielkapo
31. mar 2009

adky a dr.ti nevravel/a kam mas ist na ten test?Mna poslal priamo tam(k nemocnici) cislo nemam,bola som tam osobne sa objednat a neplatila som nic..skus sa spytat aj v teme sekcovske maminky,su tam baby tehulky,kt.to uz zrejme absolvovali teraz niekedy,urcite poradia😉 tiez som svabcanka😀
Adi jar je tu,tesime sa..kolotoce ale akosi balia som si vsimla dnes na prechadzke..

tinika
31. mar 2009

kocky dakujem vam pekne

monky1
31. mar 2009

dobru noc, prešovčanky 😔
...zajtra mi drzte palce
caka ma nemila robota...
😖 😠 ☹ 😒 🤐

adrianamickova
31. mar 2009

tak dve tehulky....mame z vas radost 🙂
adky....som rada ze si sa k nam pridala
😵 😉 danielka...co?sak este sme neboli a uz balia?

adrianamickova
31. mar 2009

drzime...a co ta caka monky? 🙂

adrianamickova
31. mar 2009

my zajtra doma budeme cakat postara s balikom
saticky 😵 dufam,ze uz pridu
a budeme si pracovat v zahradke,pohrabeme,pripravime....
a nachystane su aj bicykle,tak aj cykloprechadzka 😝

adky
1. apr 2009

Dakujem za rady 🙂 Ano,na zaciatku poradne mi doktorka povedala,ze sa mam a tom laboratoriu poinformovat u sestricky,ze ona mi to vysvetli.Ale neviem-asi som bola rozrusena z ultrazvuku,ze opat vidim svoju babiku ako jej bije srdiecko a opytat som sa zabudla 😎 Stve ma to,ale stane sa 😝
Danielka-takze tiez svabcanka? 😀 Ani som si nevsimla,ze uz nam zacali balit kolotoce.Ved len v nedelu ich skladali a vyhravala im tam hudba 😎 😀

monky1
1. apr 2009

adi,menia nam v bytovom jadre vodovodne a plynove potrubia....demontuju, montuju, zvaraju, rezu, pilia...smrad, bordel, spina, des, hruza.....este ze mala isla s batozkom na pleci 😀 😀 😀

monky1
1. apr 2009

inak, adky, vcera som ta ani len neprivitala 😖 .....takze vitaj medzi nami 😀 a cit sa tu ako doma 😀

adky
1. apr 2009

Monky-dakujem velmi pekne-na tuto stranku som narazila len pre tyzdnom,ale je uzasna 😀

monky1
1. apr 2009

ano, vdakanam vsetkym 😀 😀 😀

keby si vedela, co vsetko som sa tu uz ja dozvedela......nemyslim pikošky, ale nadabila som na rozne ine stranky, rozne temy.....aj ja si pochvalujem 😉

a co je hlavne, nasla som si tu niekolko kamošiek na pisanie a s niekt. sa uz pozname aj osobne - bolo stretko 🙂

adky
1. apr 2009

Ja si zacinam skumat stranku podrobnejsie-prezeram rozne temy 🙂 Ja som doteraz bola len na tehotenstvo.academy.sk -tam je tiez zopar Presovcaniek s ktorymi si pisem 🙂 ale tu ich je podstatne viac.Az nedavno som pomocou zlateho googlika objavila aj tuto stranku 😀

adrianamickova
1. apr 2009

wwwaaauu
krasny den....modra obloha
my ideme von 🙂

adrianamickova
1. apr 2009

pozdravujem sploobcianky.....
neviete nahodou co s Jozinom??? 😨

danielkapo
1. apr 2009

Ahojky, monky pevne nervy dnes.... 😖 a este taky krasny dnik .... no nic, nech to raz-dva spravia a mas pokoj.....malu si poslala vyletovat? 😅
adky hej aj ja som bola prekvaúena, akurat v sobotu som videla ako ich stavali a vcera uz to vyzeralo, ze su pobalene.... 😨 ale isto budu nejake, zvycajne okolo velkej noci su tam vzdy nejake....a kde presnejsie na svaboch byvas? Ja blizko pri CBA 😀 v lete ta budem hladat medzi kocikujucimi maminkami 😉
adi uzi si zahradku 😉

danielkapo
1. apr 2009

adi na slob.maminkach jozi pisal asi pred tyzdnom, ze sa stahuju a ze nevie kedy bude mat znovu zapojeny net.....

adky
1. apr 2009

Ja som tak v strede-medzi agrom a CBA 🙂 Blizko baru Joker 😎 no ja sa uz neviem dockat na svoju babiku-bude to uzasne ked ju uz budem drzat v naruci.Mozem sa opytat?V ktorej nemocnici si rodila a aky bol pristup lekarov? Ja by som chcela rodit v monobloku a tiez by som chcela aby bol otecko pri porode 😀 😝

danielkapo
1. apr 2009

adky ja som rodila v monobloku a som uplne spokojna....robili mi cisarsky, predtym som si tam tyzden polezala, takze som zazila lekarov asi vsetkych a vsetci boli v pohode....fakt aj sestricky....vlastne nemam ziadnu zlu skusenost 😉 a ocko pri porode moze byt, myslim ze 500sk sa vtedy priplacalo...

adky
1. apr 2009

Tak to je super-kazdy ma inu skusenost s rodenim v PO-coskoro budem mat aj ja svoju len dufam,ze nebude negativna,ale nemala by byt-vraj ked je ocko pri porode tak su lekari aj sestricky ohladuplnejsi 😀 v ambulancii svojej doktorky som tiez citala,ze sa plati 500 sk,takze super 😎

danielkapo
1. apr 2009

adky no nieco na tom isto je, ze ked je tam otec dietata tak sa zrejme spravaju trosku inac....ale fakt, nicoho sa neboj 😎 celkovo som mala z pobytu tam velmi prijemny pocit....a ked uz mas babo, tak vsetko vnimas inac aj tam 😉

adky
1. apr 2009

Ja sa zatial nebojim len zbieram informacie......ale strach,ten este len pride v nejakom 38tt,pretoze zatial nemam vlastnu skusenost a presne neviem co ma caka,ale verim a viem ze to zvladnem,pretoze od toho okamihu sa vela v nasich zivotoch zmeni-budeme mat dcerku 😀 😝

danielkapo
1. apr 2009

adky, tiez som sa nebala....az kym som neprisla do nemocky a vsetroval ma dr. v porodnej sale...az ked som to videla na vlastne oci...tak som dostala mini strach 😅 ale zas teraz si na to s raadostou spominam....a zivot sa zmeni isto, bude ovela krajsi 😎 s malinkou

monky1
1. apr 2009

adky, ja mam na porod nadherne spomienky......a musim sa priznat, ja som sa akosi nebala....ale ja vsetko, co sa tyka nemocnice zvladam dost statocne...aj operacie, aj narkozu....

monky1
1. apr 2009

ale tes sa na babatko, je to uzasny picit, mat ten maly uzlicek pri sebe 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinika
1. apr 2009

Jozino teraz je v robote aspon to tvrdi bo uzavierky robil a uz je prestahovany na sekčove. Vravel ze net uz ma, ale neviem ked tu nechodi...

adky
1. apr 2009

Ja tiez nemavam strach...az na jednu vynimku a to ked idem k zubarovi 😀 Na babatko sa tesim a velmi-musi to byt uzasne mat ho uz pri sebe 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre