Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

klobucik
7. apr 2009

hej zachvilku idem na Korziku kocikovat. 😉

klobucik
7. apr 2009

Tak par dievcat mu aspon zaplatilo najom no... ☹

klobucik
7. apr 2009

Neviem co robi ... TIna co robi? 😉

zuzla2
7. apr 2009

prosim?? to az tolko mu pozicali??? vsak to je na trestne oznamenie!!!!! aj ked maju vobec nejaky dokaz???

karolinkafe
7. apr 2009

No ja netusim co teraz robi, ale tak sa chvalil firemnym autom, tak casnika asi nie 😅
Presne ako vravis, chyby robia obaja, ale tak chodit to rozmazavat na forum... on len chcel byt lutovany a obdivovany (co sa mu aj podarilo 😉 ) ze chudacik otecko, zena ho opustila par mesiacov po svadbe kvoli milencovi a on sa stara o male dievcatko, no nepolutujes? .... 😕 😒 Problem bude asi v tom, ze pravda je asi o cosi ina....

monky1
7. apr 2009

pozeram, ze niektorym ludom sa je lepsie vyhnut 😨

zuzla2
7. apr 2009

tak pred svadbou este robil casnika na terase na hlavnej... 😉 zeby sa za necely rok tak vysplhal??? sakra tak to sa mm ma co ucit teda...lebo nema ani auto, ani telefon...vlastne ten obcas ma..ked ma pohotovost 😀

karolinkafe
7. apr 2009

No lenze on sa stale "vyhovara" na malu, ze ako ju ma zivit adt. By som chcela vidiet, ze keby si pozical v banke, kto by na toto pozeral. Take uroky by mal, ze by ho z toho porazilo. PS: bracho mu pozical uz pred 5mesiacmi 🙄 😖

zuzla2
7. apr 2009

monky hrdlo este boli????
kaji takze aj tvoj braxo mu pozical?? no parada...lenze to viete,ze ked si raz clovek pozicia,tak uz ma problem vratit...lebo vrati jednemu, nema na jedlo, tak si pozicia od druheho a uz je z toho kolotoc 😒

karolinkafe
7. apr 2009

Zuzli asi sa vsetci mame co ucit 😀 😀 ze tymi svojimi ockami si tolko toho vydobil 😅 😉 Vlastne ockami svojej malej, lebo na tu sa vyhovaral, ze nema ako zaplatit byt a ze ich vyhodia na ulicu, tak kto by dieta nepolutoval a nepozical prachy? 😒

klobucik
7. apr 2009

AKo on je demnetny.... AJ keby som nemala na chleba tak nepytam po verejnom fore.... Sak uz 2 ludi odzubal co poznam tak trestne oznamenie v pohode.... Staci jeden svedok. 😉

zuzla2
7. apr 2009

ako to hej..ale teraz budem hnusna....ale naco ma rodinu??? brata, mamu??? nex mu oni pozicaju..a nie cudzi ludia 🙄

karolinkafe
7. apr 2009

Ved hej, je pravda, ze je to potom zacarovany kruh, ale tak naco mu bolo tolko prachov? Ved pokracoval v robote a poziciaval aj tak...Je to cele divne.
Ti vravim, bracho robil s nim aj s nitkou a on od neho vtedy vyprosikal akoze na byt, lebo ze ich vyhodia. Brasko je slobodny tak nemal srdce vidiet ich aj s dietatom na ulici, tak pozical. Ja som mu uz vtedy vravela, ze tie prachy v zivote neuvidi....Co sa aj stalo 😅

klobucik
7. apr 2009

POdla mna mu je lepsie hrat sa na chudacika a tahat peniaze od inych ... Mozno m,u uz rodina nechce poziciavat a mozno berie aj od nich ale tak kazdu chvilu pytat od niekoho peniaze?
Mi pripada ako neschopny postarat sa o rodinu ... A mala do skolky nechodi? 😕

klobucik
7. apr 2009

Jak sa ma moja "neterka" v brusku? Foteckz nemame nove? 😵

zuzla2
7. apr 2009

a oni co s tymi peniazmi potom robili???? ix jedli??? ked pracovali obaja plus aj rodicovsky poberala.... 😕 😕 😕 ja som si myslela,ze tie problemy s peniazmi nastali az ked ostal sam... 😒
no tazko..hadam sem este zavita a napise aka bola a je pravda....

monky1
7. apr 2009

nepridam sa, nemam k tomu co dodat - nastastie

ale....zuzla, hrdlo boli a uz to vyhrotilo az tak, ze marodime obidve....klasika priebeh u mna ....zacne hrdlo, pokracuje nadcha, prida sa kasel....
...a malicka ma uz zase chytene priedusky....ideme na alergologiu........ozaj, pozna niekto doktorku Mlčochovu?

zuzla2
7. apr 2009

monky a nemas nahodou anginu?? lebo mna tak bolelo v januari ked som anginovala..a nic mi nezaberalo,az som musela ist ku dr a brat atb 😒
mna tiez od nedele bolelo..ale od dnes rana je to uz nastastie ok 🙂

klobucik
7. apr 2009

Nezavita a nenapise.... nema odvahu.... POdla mna teraz cita a sa klepe... Sak ked tu Kaja napisala ze nech vrati Viktorovi peniaze tak ze vysvetlenie cez ip... A ked som sa ho na o vysvetleie ptala tak mi povedal ze on mi nema co vysvetlovat lebo ja som zainetersovana strana a ja verim len Viktorovi....

karolinkafe
7. apr 2009

Klobu ved preto chcel vtedy kazdemu len IP vypisovat, aby sa mohol ako tak obranovat a hrat sa dalej na chudacika. Preto sa mi aj vyhrazal, ze ma tu bloknu atd... a dal mi aj tie prispevky zmazat. Len skoda, ze mu naleteli aj ini.... 😒 On teraz urcite uz nenapise, ked vidi, ze takmer kazdy vie kde je pravda, co by take napisal? 😅 Zuzli on poziciaval ked este boli spolu, to je v tom a bracho mu musel slubit, ze sa o tom nitka nedozvie... 😖 No nic uz, nestoji za to, aby sme sa tu o nom bavili. Krasny den vsetkym 😵

zuzla2
7. apr 2009

tak ked je tyx podvedenyx viac a nevracia im...neostava nic ine len podat na neho trestne oznamenie..lebo inac od neho asi tazko nieco vymozu 😒 aj ked zas najhorsie bude na tom Lilka 😖

no nic ...ja musim utekat..mala sa coxvila zobudi a ja som dokopy nic neurobila,aj ked som toho mala tolko na plane 😎 zatial sa majte..vecer sa stavim a mozno sa dozviem zas nieco nove...

karolinkafe
7. apr 2009

Klobu fotky budu najskor na buduci tyzden 😉 ideme na velky utz 🙂

drobcek2007
7. apr 2009

karolinka ahooooj ako tehotenstvo?dufam ze je vsetko ok

karolinkafe
7. apr 2009

Ahoj Drobcek, jasnacka vsetko v poriadku, ani neviem ze som tehu 😅 keby som nemala brusko a ma mala nekopala 😀 😀 Uz sa nam to krati... ostavaju 2 mesiace 😉 A ty? Ako idu pripravy na svadbu? 😵 Sesterka sa tusim vydava v ten isty den 😉

tinika
7. apr 2009

Ty kokso nestiham vas čitat, no mne povedal ze uz asi 8 rokov si buduje karieru pre firmu čo ma benzinky tak ja uz fakt neviem

tinika
7. apr 2009

Karolinka ja som tiez tak na tom ako tvoj brat, presne uplne

klobucik
7. apr 2009

Joooj super super. tak ze nech hodi jednu taku pozu pre tetusku. 😉 Sak to uz je velka. Kolko vazi? 😕

drobcek2007
7. apr 2009

kaji ale blazinec mame to za 60 uz sa nam to riadne krati a ja mam pocit ze nic nestiham 😉 a sesterka chodi na MS?
to som rada ze ste z malou ok

karolinkafe
7. apr 2009

Je mi to luto tinika 😒
Mala neviem presne kolko teraz vazi, ked tak rychlo teraz rastie... uvidime vsetko na buduci tyzden 😉

klobucik
7. apr 2009

Kajaaaaa Sak ja som uz vydata. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (srandujem) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre