Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
16. apr 2009

monky my na vynechanie jednej davky mliecka mame mesiac, takze sa nemam kam ponahlat a dakujem za povzbudenie vsetkym ... 🙂

ivana82
16. apr 2009

yaotzin my mame chlapceka... 😀 snad raz bude aj dievcatko ...

danielkapo
16. apr 2009

ahojky
ivana tak pekne, nasa prva mrkvicka skoncila kdesi na zemi, resp. na mne 😀
fajne vonku, len simonka bojkotuje kociarik, najradsej by chodila po styroch... 😅 takze zabavne to vyzera s nami....
dada no super....ste sa presli zbytocne
adi drzime palce nech sa fotak navrati....
pekny dnik

yaotzin84
16. apr 2009

Ups zase som sa raz sekol, ospravedlnujem sa .

tinika
16. apr 2009

Ahojte, pozeram ze mame dalsieho ocina
ako sa mate?

bznka
16. apr 2009

Ahojte....prepacte ze som vam tu vtrhla...ale chcem sa opytat ci ma niektora skusenosti so zubarkou sevecocou na Hodzovej ulici? je to detska zubarka ..dakujem a ked chodite uz nietkore s detmi k zubarovi tak ku komu, koho odporucate?

danielkapo
16. apr 2009

Ahoj
tinika my dve sa mame ok 😉 ty sa pochval, co mas nove? ako sa citis?
bznka ja ti neviem poradit, moja mala ma sotva tri zubky 😅

monky1
16. apr 2009

tinika cau...pozeram, ze mikulasko by vam mal priniest peknu nadielku 😀
bznka, my sme zatial u zubara neboli, i ked asi by sa uz patrilo...uz som nad tym uvazovala

adrianamickova
16. apr 2009

docitam vas neskor len teraz sme vosli do domu...
uuufff,posadene...mrkva,petrzlen,cibulka cvikla,hrach...
to este nie je vsetko....amka mi pomahala take super fotky by boli,keby...
len s velkou motykou,malu ne eee....,ideme si najest kuk na telku,uspat a ak tak neskor popismenkujem 😉

danielkapo
16. apr 2009

adi tak vy ste sikovneee 🙂
pekny vecer

zade
16. apr 2009

adriana - aj my sme vcera sadili zemiaky, fotila som moju pomocnicku na dedkov mobil - a fotocky su prekrasne...
Sedela si v brazde a hrala sa ako v pieskovisku, no a poukaldane zemiaciky vyberala 🙂 🙂
... a teraz uz moze prist ten dazd, aby vsetko pekne poschadzalo...

ivana82
16. apr 2009

Ahojte...
tinika - mate uz od lekara potvrdene babo? blahozelam 😉
adi - snad sa najde fotoaparat, fotky s amalkou v zahrdke mohli byt nadherne 🙂aspon na mobil si mohla ...
dani - nas by najradsej takisto vsetko pobral do prstekov a az potom do pusinky...potom to vyzera veeeeelmi zaujimavo..., tonko takisto z nechce lezat v kociariku, uz okukuje kocky 😀 len chce sediet a pozerat...ale samozrejme bez slniecka, to nema rad ... mraci sa na neho 🙂 smiesny pohlad...
yaotzin - nic sa nedeje, preklep sa tu stane kazdemu ... 🙂

mukky
16. apr 2009

ahojte tak vas len chcem poydravit 🙂

dada27
16. apr 2009

naše bambuľky už spinkajú ,ja ešte trošku pracujem pri PC 🙂 .Dnes sme boli skoro celý deń vonku,tak aj my sme stihli posadiť trošku hrášku ,mrkvičky 🙂 Zemiaky nesadíme,lebo nemá okolo nich kto robiť 😀 radšej si kúpime hotové ,ale keď sme všetko stíhali tak sme sadili aj tie 😀

tinika
16. apr 2009

ivanka no z krvi ano ale az v utorok idem k dokymu. Ja som len do naseho labaku davala krvicku hihi takze ani hodnoty hcg neviem ani nič, len ze som tehu 🙂

tinika
16. apr 2009

dani mam sa fajn, ziadne nevolnosti
monky, mozno to bude až jezisko hihi uvidime, lebo to je len termin podla poslednej MS a aj tak len 5% porodov je podla prveho terminu vačšinou sa to bud prenasa alebo je porod skor tak uvidime, som sa smiala, ze len aby som nebola v porodnici este na Stedry večer hihi

adrianamickova
16. apr 2009

nasla som zaujimaviu
www.babyweb

adrianamickova
16. apr 2009

tak luskam luskam,
tinika .....citaj....aj pre teba
zade...vsak tie deti,co ich napadne?aj amka mala vedierka lopatky,
zbierala dazdovky a nosila jest sliepkam 😀 😀 😀 😀
a ked sme hrach sadili tak si ich do jamky a hovorila im skryt sa a zahrabala,aby vas nevidel a spat a ticho 😀 😀 😀
skoro som sikla 😀 😀

adrianamickova
16. apr 2009

a na tej stranke je sutaz o naj ufulancek,babatka deti ked papaju...prihlaste sa...
amalka uz je...tak mozte hlasovat,jahodova ako lize zmrzlinu 😝 😝 😝 ,dakujeme vam 😉

adrianamickova
16. apr 2009

tak dnes koncim ...
dobru nocku 😔

ivana82
17. apr 2009

Bre ranko prajeme..tak ako sme zvyknute...ide vikend a pocasie sa nam zhorsuje, tak co urobime? dnes asi ziadne stretko nedame, co? asi ked bude krajsie... 😠

dada27
17. apr 2009

Dobré ránko všetkým vyzerá to dnes všelijako s tým poćasím 🙂 Aspoň si poriadne upracem 😀 Asi nacháme to stretko niekedy cez týźdeň? 🙂

monky1
17. apr 2009

caute babule

mne sa dnes taaak nic nechce 🙄 🙄
...kamoska mi posiela po manzelovi domace vajicka, tak sa tesim....bude na chutnu prazenicku 😀
vcera som zabudla pozbierat bielizen z balkona, rano uz bola navlhnuta, tak susim po celom byte 😀 ...dufam, ze nikto k nam nezazvoni
.....asi pred tyzdom ma navstivila kamoska - boli sme chore, tak len na 10 minut a doniesla mi - ze SVADOBNY DAR 😀 😀 😀 - niekolko rokov po svadbe 😀 😀 😀 - ale potesil ....taky strojcek na vyrobu kolacikov s 20-imi tvarovacimi kruzkami - tak uvazujem, ze by som ho vyskusala.............poznate to niekto? robite take susienky?? hodte nejaky dobry recept na cesto

danielkapo
17. apr 2009

Dobre ranko....
tini no super, ze ti nie je zle...juuuj ked pojdes k dr.mozno uz bude aj nieco vidiet, nie? srdiecko a taaak....joooj 😵
ivi simus tiez sa mracila na slniecko....tak uz pouzivame slnecnik ku kociku, ale zas uz nechce ani sediet v nom 😀 no co uz...
dnes ma prsat...aj to vyzera tak vselijako... 😒
vcera som malej skusala plavky, taka chutna v nich bola 😀 baby chodili ste s drobcami na kupalisko? pouzivali ste tie plienky do vody? ake su? 😀 este som jej vcera na mmb objednala bazenik na leto, aj so slnecnou clonou, tak sa tesim, leto moze prist 😀
pekny dnik

tinika
17. apr 2009

dani ved preto až teraz idem, bo dúfam ze uz bude srdiečko 😉

tinika
17. apr 2009

adi nechce mi tu stranku ukazat

danielkapo
17. apr 2009

no adi ani mne....nie je tam totiz koncovka 😉
tini 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre