Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
21. apr 2009

tinika A TY SA NEPRIDAS? ci si chora?
a tina?
monky vy uz mate program:?
a ostatni...yao, sasakx, klobucik, ivana?

tinika
21. apr 2009

no dani aha tak to potom normalne na konecnu a odtial trocha spat, a uvidim zajtra ako, lebo musim niečo vybaviť a o 12 idem na kozmetiky a vy ste sa asi na 11 dohodli ne? ☹
občas aj 5 trolej ide na koniec trojky a to ide okolo toho ihriska

monky1
21. apr 2009

na vsetko odpoviem vecer - teraz nemozem ☹

yaotzin84
21. apr 2009

Tak mi zajtra nemozme, ale nahovorime babku s malou aby zavitala ak tam trafi lebo sama na mapke este nevie chodit nakolko je pristahovalec.
Tini ja konikujem popri robote, nejak som si na to zvykol kedze manzelka tu travila vela casu, a sem tam napisat, niekedy mi neda nenapisat, nemam s tym problem

tina_
21. apr 2009

ahojte, my tiez zajtra nemozeme, lebo o 10-ej mame na čapajevovej rehabky...cvičime vojtovku, to zase bude revu... 😖

ľudia - ninka ešte stále spí...

tinika
21. apr 2009

tina to je nedaleko nas prid na kavco 🙂

tinika
21. apr 2009

yao tak to si sikovny 🙂

klobucik
21. apr 2009

Ahojte maminecky. JA tiez zajtra nemozem idem rezat sa dat 😀 😀 Idem si dat vybrat osmicku tak na mna zajtra o 8,00 rano myslite. Musim si zobrat nejake klapky na oci aby som nevidela co mi robi bo asi sa tam sklagam . Tyzden budem mimo takze my mozme na buduci tyzden . 😉
Inak ako sa tu mavate? 🙂

adrianamickova
21. apr 2009

no prezradene.....tajomstvo 🙂 🙂 🙂 🙂
fakt som neverila....nas je,aj karta nic nie je zmazane,baterky boli vybite.....
rychlo som dala nabit a uz mame nove fotky,vecer skusim nahodit...
a 2 fotak...no este nemam,len som ho dnes vyplatila,a naozaj poradte co by malo byt ako odmena 😕 😕 😕 😕

adrianamickova
21. apr 2009

ked beru krv z prsteka,moze jest
a zo zily nie,nam kazali prist na lacno,a obdery v muci...len do 8...rana,my sme boli neskor a mali sme hubovu polievku 😖

tina_
21. apr 2009

adi, to je inak super, ze sa nasiel, ...mna by hlavne stvalo, keby som prisla o fotky...chvalabohu nemam velku kartu, tak sa tam vela fotiek nevojde...

adrianamickova
21. apr 2009

tina,no,veru mna to velmi stvalo....
a ja som mala velku kartu v tomto,cez 1300fotiek
len stale rozmyslam,co dat ako odmenu??? 😕 😕 😕

adrianamickova
21. apr 2009

objednat pizzu,kupit dajaku pc.hru?ponuknut male stena?alebo eura,a kolko???

adrianamickova
21. apr 2009

zajtra sa ide na detske ihrisko???tam oproti veterine...hej???

tinika
21. apr 2009

adi no neviem, to zalezi od toho kto ti ho nasiel. fakt teraz neviem, aby aj ta druha stranka mala niečo z toho 🙂

adrianamickova
21. apr 2009

ked neviem kto nasiel,predavacka v obchode povedala,ze chlapci....

tinika
21. apr 2009

tak chlapcov mozno par euro potesi

tinika
21. apr 2009

a to kde nasli? fakt zaujimave ze si ho nenechali a podla čoho vedeli ze je tvoj?

sasasx
21. apr 2009

ahojte
kedy kde stretko? na akom ihrisku? my by sme mali ist zajtra na kontrolu s klbikmi do centrumu, takze sidlisko III sa mi aj celkom hodi a pridali by sme sa.

dada27
21. apr 2009

Ahoj sasasx,stretko zajtra o jedenástej na ihrisku na sídlisku III.,je to niekde na konečnej Monky ho má na fotkách v albume 🙂

monky1
21. apr 2009

ahojte, som tu, konecne

...z nas zajtra nic, my mame sukromne stretko 😀 😀 😀 ...s kym, neprezradim 🤐

danka, IP

adi, neverim vlastnym usiam, ze sa nasiel....blahozelam......ja by som ich odmenila financne.....myslim si, ze to ich najviac potesi 😕 ....moj nazor

tinika - trenujeme, ale nepichame....nam to dost pomaha, ked vie, do coho ide....pekne som jej vysvetlila, ze sa povezieme busikom, potom jej pani doktorka umyje prstek vatickou, pichne ju vcielka (stlacam prstik a dobnem perom) a nakoniec jej vezme krvicku, aby sa pozrela, ci je zdravucka - - - uz to ovlada naspamat...zajtra sama prstek podstrci 😀

sasasx
21. apr 2009

diky, no tak ja uvidim, ako sa nam podari zorganizovat sa...

monky1
21. apr 2009

este varovanie, dnes sme tam boli a nabehla tam MŠ - asi 3 triedy 😠 - no čisty koniec - som myslela, ze ma prevalcuju...a ten slovnik ....brrr

tina_
21. apr 2009

no, ninka vstala asi o osmej...tak som ju len prebalila, nakrmila, dala do postielky, idem mrknut ci spi, aby som daco pozehlila...
tak vam zajtra prajem pekne stretko, nech vam svieti slniecko...

tinika
21. apr 2009

monky tak super trening mate, som rada ze to pomaha 😉

dada27
21. apr 2009

Tak sa teším na zajtra kto budete môcť tak príďte 🙂 Idem spinkať,aby som zajtra vládala fungovať 😀

adrianamickova
21. apr 2009

dolozila som foto ...z mojho najdeneho fotaka....
mam nafotene vela,ale momentalne nemam program na upravu fotiek,a len tieto mali do 700..tych onych 😉

adrianamickova
21. apr 2009

tina som pozerala tvoje fotecky....pekne dievcata,mas....a nina 😵
plavate so zuzkou lukacovou?baby club zuzi???

adrianamickova
21. apr 2009

dobijam baterky na zajtrajsok...
ja som z toho hotova 🙂 😖 🙂 😖

adrianamickova
21. apr 2009

monky...zajtra budeme na vas mysliet,aby to bolo bez slziciek 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre