Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
23. apr 2009

8 hodin nikto???
je to mozne?....kde ste?

tina_
23. apr 2009

ivi, masielko radšej este asi nie, ja davam olivovy olej, do kazdeho zeleninovo-masoveho prikrmu, tak za malu lyzicku...v masle mas kravske mlieko, to by sa do roka nemalo davat vobec...
Inak my sme dnes na radu kamosky skusili pohanku, je to ako ryza, nasla som aj kopec receptov na nu, a je to brutalne zdrava vec, na imunitu, na vysoky tlak, na cievy, obsahuje rutin, vapnik, horcik, vitaminy...proste kopec...
Tak som to trosku povarila,nechala "dojst", rozmixovala s mrkvickou, a dala k tomu este dve kocočky mrazeneho špenatu (ten co predavaju uz v kockach namrazeny) a mäsko (tiez mam uvarene, rozmixovane, zmrazene v sačkoch na ladove kocky...)...Som čakala, či zje, ale dobre vyživove skličko spapkala...
Kamoška to dava aj s jablčkom...Neobsahuje to lepok, tak sa to moze aj skor...

Ja som dnes bola inak uplne mimo, poobede som si musela lahnut, co ma tak hlava bolela, potom som sa konecne vychystala,ze ideme s Ninkou vonku, Vivi bola na vytvarke,ze pojdeme po nu, este sme ani z domu nevysli, tak uz prsalo a hrmelo, tak sme ostali tu...

Idem este mrknut nejakych Priatelov alebo Frasiera, a spat...Rano ideme na B 12-tku pichat Ninke, to zase bude plaču a vykrivene ustočka...

tinika
23. apr 2009

monky kde su fotecky???

tina_
23. apr 2009

ahojte kočky, dobru noc

tinika
23. apr 2009

klobucik ako sa tam da pridat foto? sak ja my mame hafanka

adrianamickova
23. apr 2009

tinika pridaj...posleme hlasy...
klobucik nas hlas uz mate.... 🙂

adrianamickova
23. apr 2009

tina.....aj mna bolela hlava jak slak....
😠
a ninka nech to zvladne,moja.... ☹

tinika
23. apr 2009

Adi ale neviem ako sa tam da pridat foto hihi takze pockam na odpoved klobucika a zatial najdem nejaku foto

adrianamickova
23. apr 2009

no tak ....pockame teda...
dobru noc 😔

ivana82
24. apr 2009

Ako vzdy prajeme krasne a slnecne ranko 🙂 vcerajsia burka aj nam trosku narusila plany, chceli sme sa ist este ku veceru prejst, vtedy sa nam najlepsie prechadza... aky mate plan na dnes?

tinika
24. apr 2009

Ja som včera až do večera bola u klientky a tam len trocha pokropilo a dost 😀

ivana82
24. apr 2009

Tini, dala si fotku hafanka na tu stranku, aby sme mohli hlasovat? posli link a ja zahlasujem 😀

adrianamickova
24. apr 2009

cau....
no u nas nic...a tak sme sa tesili že poleje zahradu...
na sekcove prsalo?
ideme varit,prat upratat,poobede sa chystame do mesta 🙂

adrianamickova
24. apr 2009

dolozili sme new foto,ako mi dievcata pomahaju na zadrade....
len polievat som im nedovolila,lebo by boli cele mokre 😀 😀 😀

ivana82
24. apr 2009

adi, ano na sekcove prsalo, aj hrmelo a blyskalo... 😀

adrianamickova
24. apr 2009

no tak to je .....
mi ideme polievat.... 🙂
ako tonko?papal chutilo?

ivana82
24. apr 2009

hej, prave dopapal zemiacik, spapal viac ako vcera, odgrcol ako furman a ideme na prechadzku
😀

adrianamickova
24. apr 2009

zatial je krasne treba využit,kazdu chvilu....
nase maju vonku deku asi 10 babik,kociare....

ivana82
24. apr 2009

A sme doma z prechadzky, Toninkosi pospinkal, mama nakupila co potrebovala, aj co nepotrebovala, co uz... adi musite mat doma na zahrade veselo...juuuj, obcas tak zavidim domcek, najma kvoli zahrade a ze sa nebudem musiet bat, kde by bol Tonko...a zaroven bude vonku na cerstvom vzduchu, snad sa nam to jedneho dna splni 🙂 uvidime, nechame sa prekvapit...

tinika
24. apr 2009

Ivi nedala som, bo klobucik este tu nebola. napisem jej IP

tinika
24. apr 2009

Ahojte mamičky, čo zajtra porabate poobede? Nedame konečne stretko?? Mm ide preč ta budem slamena vdova

yaotzin84
24. apr 2009

Ahojte dievcata pred nedavnom ste sa tu bavili o materskom centre, mna ten napad tiez nadchol a zistila som ze mam zname, ktore sa venuju praci s detickami a tak som im ten napad posunul, ci by vam vedeli pomoct pripadne to zastersit, boli iram nadsene takze tie co mate chut sa tomuto venovat a mate napad, ozvite sa mi, ja vas s nimi skontaktujem a rad vam aj s manzelkou pomozme, to je aj odkaz pre Zade lebo sme mysleli aj na nu a jej skolku. Dievcata totiz uz roky robia s detmi, maju organizaciu pod nazvom zabky a mnozstvo cinnosti a tym padom aj kontaktov.

danielkapo
24. apr 2009

Ahojte
tini zajtra by to slo, ja akurat musim bytik upratat, ale to zvladnem do takej druhej-tretej dufam 😅 mohli by sme ist na ten Solivar napr. ozex hm? Da sa tam posediet a aj deticky sa zahraju...tie vacsie, samozrejme 😀 no naisto sa neslubujem, malinka nejako pokaslieva, tak ale ked bude pekne slnieckovo, tak by sme sli 😉
yaotzin....myslienka je fajn, no dve MC v PO uz su, pokial viem...no zade sa mozno taky kontkt zide 🙂

tinika
24. apr 2009

dani a kde na solivare to je? No ja tiez kaslem ale dufam ze slniecko ma vyhreje 😉
A kde su tie dve MC?

danielkapo
24. apr 2009

No tam ako je plaza beach....
Jedno (emerka) je na sekcove, myslim utorok, streda a stvrtok nejake dve hodky... a potom hviezdicka je v meste kdesi pri hadzanarskej hale

tinika
24. apr 2009

no dani, ja ani neviem kde je plaza beach ja cez solivar nechodim, viem kde je ta restika sport a ten bowling a to je vsetko

danielkapo
24. apr 2009

tini je to hore, tam kde aj bowling 😀

tinika
24. apr 2009

dani no takze tam do plazy beach hej? no sak este sem kuknem doobeeda ze čo abo jak 😀

danielkapo
24. apr 2009

no ved pockame, ci sa este niekto prida 😉 ale bolo by fajn, rada by som vas spoznala..
ako inak? vsetko v oho? nevolnosti obchadzaju? 😎

tinika
24. apr 2009

aj ja dani by som vas rada spoznala
no občas ma napne, ale ok, akurat ta nadcha a od včera ma strasne dusy, som si kupila hedelix co mozu aj tehotne nech to uz konecne prejde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre