Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
29. apr 2009

dadi dakujem, no manzel este zajtra ide do prace, takze si musim poradiť sama, lebo havo ma neobsluzi, ale oddychujem

tinika
29. apr 2009

yao mne pomaha aj taka podpora a som velky optimista tak dufam ze aj to pomoze.

ivana82
29. apr 2009

Ahojte, Tini to mi je luto, ale snad bude dobre, drzime prsty, nieco pre povzbudenie - stvrtinu mas za sebou 🙂 viem, ze slaba utecha, no nic lepsie mi nenapadlo...ked bude treba, prid k nam a my ta s drobcom obsluzime... 🙂
Yaova Danka - nevadi, nam to staci na koniec maja, aspon ta bundicka - dufam, ze dovtedy bude 🙂 dakujeme...mozes poslat aj nejake ine netove adresy, my radi objednavame...chcem sa spytat, mate aj nejake vecicky pre take rocne dievcatka - riflove saticky a tak podobne, ale to potrebujem na 17.maja ideme blahozelat na prve narodeniny...dajte vediet...dakujem

tinika
29. apr 2009

ivik si zlata, dakujem

adrianamickova
29. apr 2009

tinika....no davaj si pozor,my sme tu ako tvoj dozor,
na drobča sa tesime....
my mame nove velke pieskovisko...hej jej parada,ale hrady som dnes stavala dievcatam ja,
a vyberali sme ščambu 😉 ,z dlane...bol plac preveliky,ale nakoniec je to ok 😝

ivana82
30. apr 2009

Prajeme dobre ranko, adi my mame zas novy bazenik od babky a od dedka, a od nas dostal drobcek stolicku na papanie - to ako uz k pol rocku, ten bude sice o tyzden, ale sak nevadi...aj tak v nej maly este nebude sediet, az ked bude vediet sam sediet.
Prajeme krasny usmievavy den 🙂 🙂 🙂

yaotzin84
30. apr 2009

Ivka pozri sa na liliput.sk...tam je disney od nich mame tiez vsetko a co sa tyka satiek, takpoto ten dimotex co som ti spominala a richelieu.....a co sa tyka tych satociek rozmyslam nad arscomom...len to musim kuk a pootm ti napisem.

yaotzin84
30. apr 2009

Ivka nasla som od arscomu pozriem na ich stranke ci to tam maju aby si si mohla kkuk lebo ti nemam jak poslat katalog.

danielkapo
30. apr 2009

Zelame dobre ranko a krasny den 😵

ivana82
30. apr 2009

Ahoj Dani, ako sa ma Simonka? dufame, ze lepsie ... prajeme aj Vam krasny den 🙂
Danka - nic som si zatial nove nevybrala, ked vyberiem ozvem sa... 🙂

tinika
30. apr 2009

ahojte kočky

tinika
30. apr 2009

pardon ahoj aj otecko 😉

ivana82
30. apr 2009

Ahoj Tinika, ako sa mas? Oddychujes? Dava na Tebe a malicke havinko dobry pozor? 🙂

yaotzin84
30. apr 2009

Tinika za yaa sa hlasi Danka..."DDD takze si sa velmi nesekla.
Ivi mas cas, pride este aj nieco tu, mozes chodit pokukat, ale poprosim aj s malinkym:DDD
a inac my mame dneska presne rok.

ivana82
30. apr 2009

Tak to Emke z celeho srdiecka blahozelame... 🙂 a aj rodicom za odvahu a lasku, ktorou ju zahrnate ... 🙂
Dani - preco s malinkym? nemam sa tam ako s malinkym dostat, ste na poschodi a nasmu tatovi sa nechce uz po robote nikde chodit, ale ani ho velmi netahame... 🙂

tinika
30. apr 2009

ivi mam sa fajn, trocha sa mi hlava toci ale bola som na obed vonku a je teplo ta mozno z toho, chystam sa si trocha lahnut pred telku ta dufam to prejde, nechcem stresovat za kazdu chvilu ze idem do nemocky, ked do teraz mi bolo dobre a som ani nevedela ze dačo hrozi ta dufam ze aj teraz to vydzrime

Danka gratulujem drobcovi a prajem veľa zdravia, stastia a nech rastie pre radost vasu

danielkapo
30. apr 2009

ahoj
Emmke zelame este velmi vela takych rockov,plnych lasky a stastia
Ivi,mala je uz ok,kasel ustupil,takze fajne
tini aj mne sa toci hlava,moze to byt aj z pocasia..akoby pred burkou ci dazdom bolo
Pod nami v bloku prerabaju byt uz asi mesiac..porazi ma uz z toho hluku..taki ludia nech si kupia dom a vrtaju tam do nemoty..

yaotzin84
30. apr 2009

Tak dakujeme za zelania mamina za chvilu uteka konecne domov dnes mam toho nad hlavu, musim poklopat ze sa to pekne rozbieha, dufam ze to tak bude pokracovat inac ak budete mat niekto cestu okolo pridite si po letacik je s nizm zlava na nakup 2 % , bude ho roznsat aj nasa brigadnicka v pondelok.
Ivi no som ho cela pomojkat trosku, objednavku som do gaji poslala ta dufam ze tak o tyzden a pol uz budes mat tu vecicky a dufam ze budes spokojna. :DDDDD
Inac sa to doplna postupne dnes mi prisli ja vankuse na kojenie a podobne...a na buduci pride skoro cele chiccoo.
Tesim sa ja mala

yaotzin84
30. apr 2009

mam radost z takych zien co nabehnu do tesca pocas vypredajov poskupuju co vidia a pootm to predavaju na mimiaukciach s navysenim, to si tie mamky neuvedomuju ze ostatne to tiez potrebuju.

yaotzin84
30. apr 2009

A este by som od vas potrebovala zienky radu, co poviete na plienkove torty?
Jedna mamicka ich robi a dnes bola za mnou ci by som ich nechcela predavat a ze aj ona si tym privyrobi, myslela som ze je to celkom ok, pretoze plienky sa vzdy zidu, a ja som este rozmyslala ze by som tam trebars dala nejaku supravku oblecka a cumlik alebo take nejake doplnky.

zade
30. apr 2009

yao - si zena?

danielkapo
30. apr 2009

zade to pise yaova zena danka 😉

danielkapo
30. apr 2009

btw dani nechces si spravit svoj nick aby sme nemali chaos v tom kto pise? 😅

zade
30. apr 2009

Ok, dakujem za vysvetlenie. 🙂

danielkapo
30. apr 2009

A k tym tortam plienkovym-ja som o tom este nepocula 😝 Je to nieco ako darcekovy kos?

yaotzin84
30. apr 2009

Ale na co mne uz nick....s tymto si vystacime sak budete vediet ja vas upozornim.....no tam su plienky jednorazovky a este ako oblecko a potreby je to nieco take ako darcekovy kos a da sa to robit v roznych tvaroch.

tinika
30. apr 2009

Dani to su normalne plienky pampersky poukladanedo tvaru poschodovej torty, previazane stuhou, skoro v kazdom obchode s detskymi vecami to maju 😉
a vyzera ze aj bude dajaky dazdik, nejaka černava sa blizi

danielkapo
30. apr 2009

Dik 😉 za vysvetlenie
nuz mozno by sa to uchytilo...

yaotzin84
30. apr 2009

Uvidime lebo tie co maju v meste su velmi drahe kolo tisicky stoja a mne to vychadza aj s dolozenim tych veciciek nejakych 500

drobcek2007
30. apr 2009

ahojte 😉
danka si tu? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre