Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
17. máj 2009

dakujeme,danielka 🙂
my sme dnes boli akože na vystave svet na kolesach,a dostali sme sa len na kolotoče
no take trhy?tam ste predavali yao?keby som bola vedela...
nič sme nekupili a minuli sme na taky,na taky na iný a zas na taký kolotoč,tu cukrova vata,a balony...
to treba sponzora na radost 🙂 🙂 🙂
ceny su dobre len koruniek malo 😖

adrianamickova
17. máj 2009

A aj napriek tomu,že málo 😉
som bola dnes uspešna na mimiaukciiach,krasny letny komplet som dievčatam,a kolieskove korčule
pre Soničku,budeme sa učiť,ona stale pozerá na korčuliaroch
😕 😕 🙂

yaotzin84
18. máj 2009

Nie nie adka praveze sme nepredavali, my sme obkukavali co maju a ked sme videli ceny tak sme gulali oci, a dosta nas prekvapovalo aj to, ze to vobec mamicky kupuju.
Preto nakoniec vznikla ta mensia zvada medzi mojou manzelkou a jej kamoskou.
To je super adik ze si vyhrala, aj my sme vyhrali, manzelke sa pacia tie body s napismi.

danielkapo
18. máj 2009

pekne ranko....dnes to vyzera opat na krasny, takmer letny den 😉
adi gratulujeme k vyhre 😀
my dnes ideme do poradne, na rocik akoze....som zvedava kolko vazi ta moja zabka 😉
planujete na leto nejaku dovolenku?

yaotzin84
18. máj 2009

Danka tak drzime prsty aby vsetko dobre dopadlo.
My sme mali v poradni 10,280 kg.
No dnes ma vraj byt az 28 stupnov na juhu takze tu takych 25 urcite takze vam zelame pekne prechadzky lebo to sa neoplati ani doma sediet.
Nasa rebeka mala pojde tiez von s babkou nakolko ja nechodim aj ked som doma, lebo ma bolia este stehy a rana.
U nas je ale uz problem byt v kociku totiz slecna uz nechce sediet ale chodit tiez nie, a nik jej nenahovori ze sa neda stvornozkovat na ulici "DDDD
Danielka mi planujeme dovolenku, taku mensiu chceli by sme ist do Bratislavy a do prahy

ivana82
18. máj 2009

Ahojte, konecne sa hlasime po dlhsej pauze...boli sme dnes v poradni a maly vazi ... fanfary .... 😀 😀 😀 8,10 kg, tj. 990 g viac za posledny mesiac... doktorka az otvarala oci, ze tolko...
My sme tiez boli na trhoch, ale az vcera doobedu, vela ludi sa uz balilo a ceny boli asi tak ako v inych obchodoch. Ja som si kupila tricko, Tono velky si kupil kapsicku a malemu sa nic neuslo, kedze este ani balonik si neuzije... 😀
V sobotu sme boli na Kleopatru, Boooooze to Vam bol zazitok, juuuuuuuuuuuuuuj, isla by som este raz...iba TOno nad podiom naratal 104 svetiel...no proste super, nevyhodili sme tolko penazi do vetra...ale tak sme sa uz ponahlali za malym, tak nam uz bolo smutno...prisli sme domov a on iba pozrel, papal dalej a sup do postielky...aspon sme mu stihli dat pusinku na dobru noc...

zade
18. máj 2009

yao - kde mate ten svoj obchodik? Este som u vas nebola.

yaotzin84
18. máj 2009

Ahoj zade mame ho v Aque , problem je ze je na poschodi pred vstupom do preskleneho arealu v zadnej casti internetopvej kaviarne, budu tam fungovat dve prevadzky v jednej, netka aj detsky obchod . Vacsie veci su zatial na objednavku a po case uvidime ako sa to rozbehne.
Zade kludni si dojdi po letacik so zlavou.

yaotzin84
18. máj 2009

a inac este jedna vec sa chysta a uz je vo vyrobe, zlavova klubova karta, dostanete ju pri nakupe nad 30 eur a tam mate stalu zlavu na nakup 3 % , doba trvania neobmedzena.

danielkapo
18. máj 2009

Ivi no fajny je maly macko 😅 To simus ma rok a dnes jku vazila, tak 8750g....ochvilu nas dobehnete 😉

ivana82
18. máj 2009

Dani, malo papate, ale vy ste vo vseobecnosti prilis chuducka rodinka,kdez to u nas u obidvoch ma fantasticky zaklad byt fajny macko 😀 😀 😀

danielkapo
18. máj 2009

ivi nieco na tom bude 😉 hlavne, ze su zdravucke deturence

yaotzin84
18. máj 2009

Ivka to je v poho hlavne ze mu chuti a simka nemoze byt tucnucka sak si drzi liniu nie :DDDD

zade
18. máj 2009

yao v tvojom slovniku sa mam troska problem orientovat. Co je netka? A co je aqua?
V PO byvam cca rok. 🙂 A este tie schody, inac sa tam dostat neda? Ako k vam chodia ostatne maminy s kocikmi?

sasasx
18. máj 2009

ahojte
ja som tu zavitala medzi vami predcasom ...a potom som sa dlho neozvala;( nejak nestiham...asi tym, ze prislo leto a sme viac vonku
potrebujem poradit - rada by som s malym vyskusala nejake autosedacky - nemate nejaky tip, kde maju v presove vacsi vyber sedaciek (9-18kg), tak aby som tam mohla posadit maleho a vidiet ako mu to sedi?

inak aqua nie je byvale kupalisko? teda oproti sporitelni v meste?

yaotzin84
19. máj 2009

Prepac, to ja a tie skratky Aqua j Aqua centrum na ciernom moste, zial s tymi schodmi nic neurobime lebo tam nemozme umiestnit rampy, nakolko schody nevyhovuju technickym parametrom, a nemaju dobry sklon, mohlo by sa stat ze ked mamicka bude tlacit kocik hore odporova sila ju prevazi.
A netka je internetova kaviaren :DDDD

Sasasx ano aqua je stare kupko, my zatial vystavene autosedacky nemame , ale mozes skusit vyskusat v meste a porovnat ceny s nasimi....a prist kupit k nam ak budeme lacnejsi, tak to niektore mamky urobili s kocikmi. :DDD ale je to uz na tebe, co ja viem tak ani v Motylovi, ani v malom svete nie je velky vyber a uz vobec nie taky zeby si mohla posadit do nich maleho, skor asi mozno babybee na slovenskej.

yaotzin84
19. máj 2009

A ozaj Ivka ked budes mat cas dojdi si po karticku, ty si uz u nas nakupovala.

danielkapo
19. máj 2009

sasasx, dost velky vyber sedaciek maju aj v maxe v tej predajni predeti, co je uplne hore...su vystavene tak, ze v pohode si odskusas...mozno aj v tescu... 😅
krasny den zelame

ivana82
19. máj 2009

Yao, neviem kedy budem mat cas, kedze maly nam vcera zareagoval na prevenar teplotami nad 38 a stale ich ma nad 38 a to aj po cipkoch. Ale zastavim sa, aj ked nenakupila som este za 30 eur 🙂

yaotzin84
19. máj 2009

No vobec nie, ta blizko k 30 euram si nakupila, ja ti to pocitam dokopy:DDDD
No vidis sasasx ozaj v predeti, maju tam celkovo najbohatsi vyber. sice mozno ja trosu navysene ceny, ale najdes tam aj nizsie ceny, maju stranku aj na nete.

sasasx
19. máj 2009

ahojte
diky za rady...tak my sa asi niekedy skusime zastavit v predeti, co tam maju... stranku som uz pozerala davnejsie, uvidime, ci tam budu mat nieco za rozumnu cenu.
My mame dokonca aj na Svaboch dve obchodiky s kocikmi a sedackami, ale to mi ukazali tak 1-2 typy sedaciek a nevyhovovali. tak uvidim, ci sa mi nieco zapaci, alebo nie...

idanielkapo - nesla si minuly tyzden aj tento tyzden v nedelu na pol 12 na solivar? zdalo sa mi, ze by si to mohla byt ty a simonka v cervenom kociku..

danielkapo
19. máj 2009

sasasx ono sa v tych mensich predajniach da zvacsa aj objednat ak nemaju priamo v predajni to, co chces....v predeti si to mozes vyskusat a aspon budes vediet co vam vyhovuje 😉 a ano isla som, tebe v nedelu maly tak plackal, ze? som si myslela, ze to si ty, no som nevedela ako sa ozvat 😀 😅

sasasx
19. máj 2009

pekny vecer prajem...
s objednanim nemam problem cez net, len si presne chcem vyskusat, ze co mne a hlavne malemu bude vyhovovat...
danielkapo - no ano presne mne tak maly plackal, akoby mu islo o zivot - dobre si to identifikovala;) spinkal mi na zaciatku omse, ale zvony ho zobudili a potom nie a nie zaspat no a nakoniec to aj tak skoncilo, ze bol uz tak unaveny, ze uz len plakal ... ok, tak buducu nedelu...🙂 mozno sa cestou niekde stretneme...🙂

yaotzin84
20. máj 2009

Pekne rano zelame, ako ste si uzili vcerajsi den.
My sme boli poobede v meste na oslavy Presovskeho radia. A okrem toho boli sme kupovat Danke satky lebo ideme na svadbu na zaciatku juna.

danielkapo
20. máj 2009

sasasx, to poznam 😀 tiez sa zvykla zobudit na zvony...teraz uz pre istotu nespi vobec 😅 tak v nedelu na ceste z/do kostola 😀 😀
yao ani som nevedela ze su nejake oslavy radia 😕 fajne bolo?

ivana82
20. máj 2009

Ahojte, prajem krasne slnecne rano, tak ako krasne dnes zasvietilo slniecko, tak aj nam zmizla teplota...rano uz bola iba 37,3 co je nic oproti poobediu, ked bolo 39 a vyssie...dali sme nakoniec zabaly na dvakrat a to asi pomohlo...my ideme dnes k svokrovcom a v piatok hor sa do Tatier na ceeeeely vikend, tesim sa... 😀

danielkapo
20. máj 2009

ivka, tesime sa, ze teploty presli....normalne zavidim ten vikend v Tatrach 😉 ale v dobrom, samozrejme...

yaotzin84
20. máj 2009

Danka celkom fajn bolo, nejake tie sutaze a podobne, aspon sa nieco dialo v meste, nasa mala ledva obsedela v kociku, vzdy chcela robit tani tani.

Ivka ta prajeme pekny vikend a hlavne dobre pocko.

Nam dosla rodina z ciech , ale len do mesta de byvala predtym manzelka ta sme smutni z toho ze ich neuvidime, ale hadam nam to v juni vyjde ten nas vylet.

ivana82
20. máj 2009

Ahojte, tak teploty tak celkom nepresli, este stale mame okolo 37,5. Ako dlho mali vase deticky teploty po druhej davke prevenaru?

yaotzin84
20. máj 2009

Ivka my sme mali dva dni teplotky a pootm uz normalka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre