Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
20. máj 2009

Ahojte,dala som sa na prestavbu nabytku v izbe kde sa hraju dievčata,
takže idem nato,pokial spia.....zatial 🙂 😉

ivana82
20. máj 2009

Adi, tak drzim palce, nech Ti to ide od ruky a nech sa tvoje dielo paci dievcatam 😀

Nas malicky chrobacik uz zas nema teplotu, uz ma z toho picne...nechapem, ma/nema azas ma a len 37,5 na porazenie...

yaotzin84
20. máj 2009

Ivka mam pocit ,ze nam doktorka hovorila ze teplotka u malych deticiek kolo 37 je normalna

ivana82
20. máj 2009

Aj ja viem o dacom takom, ale viem tiez, ze by nemala az tak kolisat... 😉 ale hraje sa, smeje sa vsetko vyzera to na dobrej ceste 🙂 akoby mu nic nebolo 🙂 snad uz bude len lepsie...

tinika
20. máj 2009

ahojte, dlho som tu nebola mam toho vela, dnes som bola na kontrolu, vsetko je ok, ale mam si davat pozor stale. mame uz aj foto. kuk

ivana82
21. máj 2009

Prajem krasne ranko, tak nas maly je uz v poriadku, prepacte, ze som tu tak vcera stresovala, ale naozaj sa stalo, ze prvykrat mal vysoke teploty, tak som z toho bola mimo, ale je to ok...
V noci sa nam prerezal uz treti zubok, takze sme este bojovali, ale uz si spime, hrajeme sa a podobne, akurat nas oco musi v praci nadavat...co uz??? 🙂

ivana82
21. máj 2009

Tinika, super, ze ste zdravi a v poriadku, mas krasnu fotocku babatka, este asi nebolo vidiet co to bude, nie? Na to je este skoro, uz si nepamatam kedy sa to uz da vidiet... mne to povedali az v septembri a v novembri som rodila, inac sa maly skryval... 😀

yaotzin84
21. máj 2009

A tinika tak balhozelame,
Ivka co by si stresovala len si sa bala, to je jasne ved maly tonko je este malinky a aj horucka by mohla ublizit.
To je nic, sem tam si treba aj postresovat.
aj tvoj Tono nadava v robote , aj ja nadavam. Nemci su hrozne hlupi sem tam.
Ale co uz narobime aspon ze mame robotu.

danielkapo
21. máj 2009

Ahojte
ivi, tak mas aspon vyriesenu "zahadu" s teplotami 😉 ked mu vysiel zubok tak je to jasne 🙂
tinika, tesime sa s tebou, nech je uz az do konca vsetko v poriadku 🙂 a pozeram, ze uz ta chyta mania aukcii 😀 😀 pozor na to, je to zavislost 😅 drzte sa

pekny den vam zelame

adrianamickova
21. máj 2009

Ahojte baby 🙂
Tinika, 😵 😵 super,len sa drž
dnes sme mali po 1x vonku bazén,to ste mali vidiet,100x som povedala,dievčata ešte sa nekupeme,len vodičku puštame ,aby sa zohriala a pokliaľ som išla vodu zastaviť už sa čapali 😎 😎riadila som ich trošku na deku osušiť sa,a tak voda,myslite že ma počuvali?nie,až sa bojim či nebudu zas chore,ale sme aj obedovali na dvore,Amalka
si v stane dala aj poobedňajšieho šlofika,
ale chutilo im boli vyčlupkane,večer sprcha,a zaspali ani nie za 3minuty 😔 😔

adrianamickova
21. máj 2009

a ešte poslušne hlásim,izbička prerobená 😉

ivana82
22. máj 2009

Krasne ranko prajem a zaroven vam prajeme krasny vikend, dúfam, ze bude pekne pocasie... 😀

dada27
22. máj 2009

Ahojte dievčatá,aj my uź buntošíme od 7,00 .Dnes to vyzerá na škaredé počasie ☹
Adi som zvedavá ako vyzerá izba 🙂
ivka asi tie teploty budú naozaj od tých zúbkov,no my sme ani pri jednej nevedeli pomaly kedy im vyšli zuby,nemali žiadne reakcie akurát veľa slintali a kusali hryzátka 🙂

adrianamickova
22. máj 2009

čaves,maminy 🙂 ideme si uvarit špagety,a dnes sme doma,hrajeme sa na doktorky,ja som MUDr. 😉 a dievčata chodia s babikami na kontroly 😀 😀 😀
dada,nie velka zmena ,iba posunute 2skrinky,otočeny stol,aby bol prístup k oknu

adrianamickova
23. máj 2009

vikend,víkend....užite si 🙂

yaotzin84
23. máj 2009

Ejha adik vy ste zmenili fotku, tak ty mas krasne princeznicky.

adrianamickova
23. máj 2009

dakujeme....všetky deti su krásne,to tvrdia mamičky a ocinovia 🙂
no že krasne,keby ste videli Amalku dnes,nechcela som ju mordovať fotenim,ale mali sme uraz,behala a spadla
na nos 😖 jak tak sme to ošetrili,ale poviem vám tak trpím s detmi,ruky sa trasú,a o hodinu sa jej podaril taký istý pad,takže to mame 2v1 😀 😀,Sonka je sekčovčanka u babky.
dnes som robila v záhrade,ta burina, 😠 😠 😠 ,ale stale aspon po troche trham kopem.

adrianamickova
23. máj 2009

fotky v albume su nove,všetko komplet z aukcií aj topanočky,a už som vám písala,že svadba padla? ☹
dievčata sa tak tešili,chceli krutiace šaty,tak robíme modnu prehliadku po dvore 😀 😀
krasny večer vám prajeme 😵

adrianamickova
23. máj 2009
adrianamickova
23. máj 2009

ktorá sa vám páči?ja ani neviem,ktoré ruky vedia take babiky vyrobiť,maju moj veľký obdiv 😵

yaotzin84
24. máj 2009

No adik ja by som uveril, ze tie babiky su normalne babatka. Tak klobuk dole pred vyrobcom.
Jasne, ze vsetky deticky su zlate..najkrajsie na svete su vsetky. "DDDD
No nasa je sama modrinka furt niekde drcne, akurat sme zacali sami chodit po kusku tak sa z toho vytesujeme. Pustila sa z nicoho nic

ivana82
24. máj 2009

Ahojte, tak aky ste mali vikend? My sme sa teda mali fantasticky 🙂 Tonko balil kazdu babu, ktoru stretol, na kazdu hodil svoj usmev a kazda z neho bola na mäkko a hned po rukach, tak som zvedava, ako to zajtra vydrzim 🙂

Yao - Emke blahozelame k prvym krocikom 😀 a nech vzdy vykroci spravnou nohou 🙂

Adi - preco padla svadba? Take sklamanie dievcatam...aj si poplakali, potrucovali, ze preco nejdeme na svadbu??? a tak podobne? inac ta modrinka na nosteku Amalky je super, taka imidzova 🙂

adrianamickova
24. máj 2009

ivana..ahoj,nie,netrucovali....my si šaty ponosíme aj tak,dajake nezhody sa začali nevesta a rodicia 😖 ,
ale to ja som sa chcela popýšiť diavčatami,po 2šatičiek aj topanočky som im kupila...škoda ☹
a amka mala nos zrýpaný krv,rana...a potom 2krat dajak zas spadla na nos,ale natieram jej framykoinom stale,teraz je to chrastička 😵

tinika
24. máj 2009

Ahojte, dakujem vam vsetkym, no este nebolo vidno čo to je, tak mozno ked pojdem na buduce, idem 18.6. na krv mozno bude aj utz a ak nie tak 14.7. idem do nemocky tak snad, svagrina nevedela do poslednej chvile bo mala sa schovavava 🙂
No zatial som bola len na jednej aukcii a hned som si vydražila saticky za euro hihi mam ich v albume

yaotzin84
25. máj 2009

Tinika davaj pozro ako pisala Danka postupom su aukcie nakazlive :DDDD
Ivka dakujeme, to je super ze ste mali skvely vikend, nasi rozmyslaju ze aj my by sme skocili na strbske na buduci vikend tak uvidime.
Adka male su paradnice jedna radost, budu to kocky, uz len frajerov si nabalit :DDDDD
Tinika my sme nevedeli do 30 tyzdna pohlavie, ale potom sa nam slecna ukazala. Takze my sme hned po UZV vbehli do predajne a nieco kupili.
Ja som s manzekou chodil aj na poradne aj na UZV.
U nas sa nakupovacia mania zacala v 6 mesiaci ked uz bolo vidno brusko zacao sa o postupne najskor latkove plienky a veci co by sme zhruba potrebovali a vo finishi oblecko, ale co to sme vydrazili na aukciach.
Danka dokonca mala aj ten ozdobny pas pre tehulky s napisom nechytat kopem....
Ked som ho videl na predajni ako si ho jedna mamka u nas kupuje prislo my tak pekne spomienkovo.

dada27
25. máj 2009

Dobré ránko všetkým už povstávali naše vtáčiky od pol siedmej čvirikajú 😀
Adi veď to nič ešte sa moźno niečo vyskytne ,alebo ich predáš v bazáry. 🙂 Dnes poobede ste doma,alebo máte iný program?
Tinka to je super,že sa cítiš lepšie 🙂 my sme pri Danielke vedeli asi ode siedmeho mesiaca,že bude dievčatko a pri Katke sme sa to dozvedeli až pri pôrode.Keď doktor zbadal hlavičku ,tak povedal,že podľa vlasov to bude dievča a strafil sa 😀

adrianamickova
25. máj 2009

ahojte.....vcera mi adminy zmayali fotku....že nie je moja reálna tvár 😝 a dievčata som tam mala,potom som im poslala nahodnych aspon 10 nickov,kde nikoho nevidno,strom tetovačku,kočiar,vodu, .....
ja mam fotiek vela,ale radšej pekné deti ako jedno oko 😖,

adrianamickova
25. máj 2009

dobrý den,Prešov....
dada neviem asi budeme na sekčove,kolotoče su pri hypernove 😵

adrianamickova
25. máj 2009

yao,že frajerov 😖 😖 nestraš ešte 20rokov,tak dam menej 15 rokov nieeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀
mame čas 😀

yaotzin84
25. máj 2009

Adi noi ved pockaj , ani sa nenazdas a uz sa budu aj malovat, my sme dnes stali pri manzelke v kupelni ked sa krasliala lebo nasej Emmke sa to velmi paci a ona tiez zahlasila, kukaj moja , ale az od 18 sa budes malovat a popritom co mne svokra bonzovala tak manzelka jej chodila uz v 13 potajme do sminiek.
My sme boli cely vikend u nasich.
Otec oslavoval narodky a v nedleu sme boli v spirite trosku sa prejst na ovocny poharik, mala ho schrumala jedna radost a uzpekne chodila za ruciky po celej restike, tak sme sa radovali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre