Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

yaotzin84
11. jún 2009

A kam idete na svadobnu cestu do toho egypta? A to ta tak dlho neuvidim? Takze v nedelu rychla rozlucka ci ako?
Dadi my na bazarik neprideme nakoniec nam svokrovci zariadili ma,y vylet na ktory sa tesime, takze sa ospravedlnujem mozno na buduce

tinika
12. jún 2009

ahojte, ako sa mate?
yao mate uz tie tehu oblečka? Bo som bola zase po obchodoch a nič pre mna, velke vystrihy, prilis volanikove, vzorovane a tak. hihi a uz som kukala na nete nejake len sa neviem odhodlat, bo ja cez katalogy a tak nemam dobre skusenosti, skoro nič mi nesadne

dada27
12. jún 2009

Ahoj Tini ako sa máte,ste zdraví obaja? 🙂

dada27
12. jún 2009

Práve som prišla s dievčatami z obchodu,v tom najväčšom lejaku sme stáli pred obchodom a čakali kým prestane pršať 🙂
Yao nevadí,keď zajtra neprídete,uvidíme aká bude učasť na bazáriku a možno urobíme ďalší na jeseň 🙂

yaotzin84
12. jún 2009

Tinika pridu len sukne a mozno na konci tyzdna nieco pribudne napsem ti potom

drobcek2007
12. jún 2009

ano egypt a odchdzame uz v nedelu a bola si z tasou?
😕

ivana82
14. jún 2009

Ahojte baby, prajeme krasny slnecny den...my sme s tonulkom zase sami doma, ocko isiel na rybky, kto vie kedy pride, vcera sme boli na zahrade poopekat, pooslavovat mojich chlapikov a svokra lebo mali meniny a dnes cakame este nasho krstneho, pretoze sa pride rozlucit ... takze zas navstevny den...este ze je uz skoro vsetko prichystane...este chlebiky... 🙂

Dadi - ako Vam dopadol bazarik??? Dufam, ze dobre 🙂

Drobcek - krasnu svadobnu cestu... a vela stastia do manzelstva 🙂

yaotzin84
14. jún 2009

Tak to je supko Miska poriadne si odychnite a posielame Baske boztek, S tasou som bola pokecali sme na obediku a dohodli sme sa ze si spolu este vyrazime.
Ako bolo na Dudiho svadbe.
Pozdravujemem setky mamicky a ich babatka

adrianamickova
14. jún 2009

ivana.....dodatočne Tonikovi,blahoželáme a posielame boštek na noštek 😀 😀 😀

ivana82
15. jún 2009

Adi, dakujeme pekne za blahozelanie 🙂 🙂 🙂

prajeme krasne ranko, snad bude krasny den... 🙂

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivana82
16. jún 2009

Ahojte mamicky a deticky, zelame krasne ranko a este krajsi dufajme slnecny a teply den 🙂 tak si ho uzite 🙂

adrianamickova
16. jún 2009

ahoj ivana,vy ste zasa prví,také kukučky ranné 😀 my sme hore od 7,ale do pol 8 sme si ešte poleňošili,teda
ja s amalkou,slniečkový deň asi nebude ☹ dnes ideme na trošku do centra,a potom pojdeme po sonku.
tá je u babky,ako vždy 🙂 v nedeľu boli s babkou v divadle a včera nám volala,že príd na kavu mama,tak pojdem no 🙂 😝

adrianamickova
16. jún 2009

a čo budete robiť vy dvaja?
som výššie čítala,že máš mužíčka rybára?kde chodí rybárčiť?ja mam kmotra takeho rybolovca 😀 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
16. jún 2009

vášnivého 🙂 🙂 som zabudla dopísať 😉

yaotzin84
16. jún 2009

aha rybary sa tu sretli aj moj ocko chodi casto na ryby, ale on je tzv. doplnac tekutin pre rybarov:DDDD
No dnes to nevyzera velmi pekne ale hadam sa to pocasie predsa len umudri
zelame pekny dnik

tinika
16. jún 2009

dada27 ahojky, som tu nestihla dojst odkedy som písala naposledy, zatial sme v poriadku, vo stvrtok ideme na krv a možno aj sono bude, ta uvidime čo noveho 🙂
Pekný dník vsetkym mamičkam, oteckom a ich detičkám

tinika
16. jún 2009

ahojte, chodila niektora z vas na tehu prípravu? teda predporodnu? a kam? bru nocku

adrianamickova
16. jún 2009

vy dvojka 🙂 ahojte 🙂

tinika
16. jún 2009

ahoj adka ako sa mate? 🙂

tinika
16. jún 2009

prave čítam na nete diskusie na porodnice a začínam sa bát hihi no ma nahovaraju na šacu v ke ale neviem či chcem ist niekde mimo

dada27
16. jún 2009

Ahojte dievčatá,Tini ja som nechodila na predpôrodnú prípravu a nemala som pocit,žeby mi chýbala 🙂
keď budeš rodiť,tak ti povedia všetko,čo máš robiť 🙂
Kámoška bola tiež v Kośiciach v šaci a chválila si to

adrianamickova
17. jún 2009

tini...ved vieš,toto nie je téma pre mna,v tomto ti neporadím,ale chápem tvoje obavy,ale strach ....nemaj,teš sa 🙂
my celkom v pohode,ako na materskej ved uvidíš...stále do kola

adrianamickova
17. jún 2009

len som malej kakao 🙂 ,a ešte idem do postele 😔

yaotzin84
17. jún 2009

Tini ja som rodila v Saci .....odporucam tam doktorov, ale inac nic....ale to zalezi aky den budu mat sestricky, mne nepodavali zakladne info o kontrole kojenia ani nehovorim vsetko mi poradila spolubyvajuca. Prvy de na uzbe zabudli povedat manzelovi ze uz mozem suche veci a vyzivu aby mi nieco doniesol, neinformovali ma o tom ci mam ist do jedalne na veceru alebo mi ju donesu kedze som bola po sekcii a podobne.
Takze ja ju odporucam aj neoporucam, ale po vojne je kazdy general ako sa hovori, mohla som mozno rodit tu v PO a mohla som mat celu rodinu pri sebe takto som tam bola sama.
Porodnica jak porodnica, zalezi to stale na doktoroch a sestrickach, aj v tej naj diere ti bude fajn ak budu vsetcia prijemny

ivana82
17. jún 2009

Bre ranko sa praje 😉

Tini - maly sa narodil v Presove v starej porodnci a nelutujem, hoci by som vymenila jednu sestricku za milsiu, ale ostatne boli pohoda, este by som vymenila laktacu poradkynu, ta bola teda brrrrrrrrrr.... hrozna, cela izba sme na nu nadavali. Ostatne sestricky aj na pooperacnej, aj na sestonedelke boli v pohode a sestricky z novorodeneckeho milucke, jedna si sice v jednej ruke niesla myslim az tri babatka, vtedy to vyzeralo dost hrozivo, ale nespadli 🙂 Lekarisu takisto v pohode, obcas sice niektorym chyba usmev na tvari, co pomoze, ale je to ako pise Danka - zalezi na tom, aki budu mat den lekari a sestricky... este vyhoda presovskej - navstevy som mala kazdy den, manzel maleho videl tiez skoro kazdy den, takze ...

dada27
17. jún 2009

dobré ránko všetkým mamkám a detičkám
dnes to vyzerá na pekný deň tak sa zase nedostanem k pc až večer 🙂
ja som ináč tiež rodila v starej a ono je to hlavne o tom,že tam ideš len na pár dní a ideš domov a máš hlavne blízko rodinu 🙂

yaotzin84
17. jún 2009

No presne priklanam sa k dade aj ivke, ja som sa ponahlala za slavou Sace lebo som mala velky strach z porodu a bolo to o tom ze som polku casu preplakala lebo som bola sama a nemala som nikoho pri sebe, kym Bohus prisiel za mnou trvalo to aj hodinu, a to ze som bola nekludna sa prenasalo aj na malu, aj ked ona bola zlatunka prve tyzdne len buvala, akurat vecer sme mali poplach.
ale inac bola nase zlaticko ja som kojila dva krat v noci , niekedy sotva raz.
aj dnes sa to prejavilo s nasim malym spachtosom sme mohli robit co sme chceli , fotiti ju natacat a podobne

sasasx
17. jún 2009

ahojte
chcem sa spytat, nemate niekto skusenosti s urologiou na levocskej - dr.zahorjan - neviem sa tam dovolat a neviem ci sa treba objednavat alebo nie... nasa sestricka mi nevedela povedat
inak co sa tyka porodnic v PO a okoli...ja moc neporadim, rodila som v BA, mala som sice nadstandard, ale presne ako pisete - zalezi to od toho aky je personal, ak je dobry, tak je vsetko ok. Mne napr. tiez v nemocnici povedali, ze budem mat problemy s kojenim, lebo maly sa nechce prisat a nemam prsia na kojenie a ahaho, plnych 6 mesiacov sme iba kojili, teraz este stale kojime v noci a naucili sme sa to...🙂

dada27
17. jún 2009

Ahoj sasasx my chodím k dr. Zahorjanovi a treba sa objednávať.Veľmi milý doktor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre