Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
31. aug 2009

Ahojte, takze letne prazdniny sa koncia...takze sem sa, nech si mame o com a hlavne s kym pisat... 🙂 tesime sa na Vas ja a Tonko

adrianamickova
7. sep 2009

kde ste kočky z Prešova??? 😕 😨

ivana82
7. sep 2009

Adi, tu smeeee, teda ja a maly urcite, ostatne netusim...🙂

adrianamickova
14. sep 2009

prešov 😕 😕 nikto???
ivana ako sa vy máte s tonikom?
nám to ide, 🙂 víkendovali sme na chate pri Bardejove,a Sonka už mala 4ročky 😵 😵

zade
15. sep 2009

http://www.kamdomesta.sk/presov/deti-a-mladez/h...

ahojt, davam link na novu skolicku pre deticky v PO, zajtra budu ukazkove hodiny o 15.30 a o 16.30 🙂

klobucik
20. sep 2009

HAloo halooo zdravime Prešov. 🙂 Po takej vacsej odmlke sa opat hlasime. Ako ste travili leto babule?

ivana82
20. sep 2009

Ahojte kocky, ako ste sa mali vy? kde ste sa tak dlho tulali, uz som sa bala, ze ste na nas zabudli 🙂

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada27
26. sep 2009

Dobré ránko všetkým a uź tu zase máme skoro zimu,tak asi budeme viacej dnu ako von 😀
čo ste robili v lete?My sme stihli dovolenku v Maďarsku a náš dom zmenil farbu,tak teraz máme Danielku a katku zo zeleného domu 😀 😀 😀

tinuskaha
26. sep 2009

Ahojte mamicky Prešovčanky.Smiem sa k vam pridat?Nie som sice rodacka ale pristahovalkyna 🙂 Prajem pekny den vsetkym mamickam a ich detickam

klobucik
27. sep 2009

Ivka Tonko ahojte. Tak cele leto sme neboli doma , flakali mse sa po vonku . Teraz sa to uz trosku ukludnilo. Danka zacla chodit do novej skolky k vam na sekcov tak si zvykame. Akurat sme tento tyzden boli chorucky. Uz sa tyo zacalo. 🙄 Dufam ze to takto nebude trvat cely skosky rok lebo ma porazi. A vy co mate noveho s Tonuskom? Ved to uz velky chlap je z neho. O chvilocku oslavujete rocik ciiii. Posielame mu pusinky. 🙂

klobucik
27. sep 2009

Tinuskaha vitaj . Odkial si sa pristahovala do nasho zapadakova? 😉

tinika
29. sep 2009

AHojte, hlasim sa z noveho bytiku,
Klobucik a prečo si ju dala do novej skolky?

tinuskaha
30. sep 2009

Ahoj klobucik.Odkial som sa pristahovala?Este z vacsieho zapadakova 😀 z jednej dediny.Som rada ze som vypadla.Byvam tu uz 7 rokov.Vlastne 6,rok sme byvali v KE

klobucik
1. okt 2009

No ahoj ty z noveho bytu 🙂 A moja kava kedy bude? Az ked sa Patko narodi? potom sa ma uz nezbavis :D A preco do novej školky ? Boli sme s nou u psychologicky ze preco nam tak strasne place ked ma ist do skolky ze koli comu sa to vlastne deje a aj nam zacala pisat zrkadlovo pismena. A tak sme sa dozvedeli ze mame doma maleho genia a v starej skolke sa pri 2 rocnych detoch nudila. Tak ju integrovali do skolky na jurkovicke a tam sme maximalne spokojny . Danka tam chodi rada tesi sa do skolky su tam super pani ucitelky a hlavne sa tam nenudi a venuju sa jej. Tot v skratke . Osobne ti to rozpoviem do podrobna.

klobucik
1. okt 2009

Tinuskaha a to si sa az teraz ozvala? 😀 Pozeram ze mas maleho anjelika 😵 Kde presne byvate? Mozno sme susedky a ani o tom nevieme :D

tinika
1. okt 2009

No klobu, tak to je super, maleho genia mate doma ani ste to nevedeli hihi
No neboj, tu kavu stihame este pred tym ako sa Paťko narodi, ak sa narodi v normlanom termine v čo dufam, len teraz mam toho este dost, musime dostahovat veci, este som ani oslavy nerobila a uz aj mm bude mat sviatok okruhly ta dost toho mame

klobucik
1. okt 2009

No pohodicka ja pockam. Ved aj ja mam toho teraz dost. Hej maleho genia mame a zaroven aj hyperaktivneho taze super kombinacia :D Ale radsej nech je hyperaktivna ako keby mala byt taky glupko. Este ju musim vycvicit do skolky , lebo tam maju take drze dvojcata a tie jej robia zle a uz jej zlomili aj puzdro na kefku a ona gluptacik nam to nechcela povedat 😖 Neviem ci sa ich nebala alebo ci sa jej nejako nevyhrazali lebo oni maju aj krasnu slovnu zasobu a bezne detom nadavaju a slovicka vypadni a drganie , obuchovanie je u nich na dennom poriadku 🙄 Ale to asi treba riesit s matkou tych deti .....

tinuskaha
1. okt 2009

klobucik byvame na sidl3 vy?Maly vytuzeny sice predcasne narodeny ale robi radost 🙂

klobucik
1. okt 2009

tak zto niesme susedky:D my sme s dvojky

tinuskaha
2. okt 2009

ahojte,ma niektora z vas predcasne narodene babo?

adrianamickova
5. okt 2009

no dopisovateľky kde ste??? 🙂 🙂

tinika
7. okt 2009

ahojte
tinuskaha my byvame dva tyzdne na III kde presne ste vy? my za centrumom

michell
7. okt 2009

ahojte mozem sa aj ja pridat?

dada27
7. okt 2009

Ahojte dievčatá,chcela by som vás pozvať:
MILÉ MAMIČKY A TEHUĽKY!
Pozývame Vás na bazárik SRDIEČKO,
ktorý sa uskutoční
15.10.2009 /štvrtok/ od 9,00 do 12,00 hod
v miestnosti na Haburskej č.9
/sídlo detských lekárok a gynekológie/

Môžete doniesť vecičky:
-detské oblečenie od 0-15 rokov
-kočiariky, alebo ich reálne fotografie
-rôzne pomôcky pri opatere bábätka,
pri kojení a pod.
-tehotenské oblečenie...

Prosíme všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť
bazárika, aby ho nebrali ako príležitosť
k jesennému upratovaniu.
Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na Vás.
Ak máte nejaké otázky môžete volať na tel. č. 0905821887

tinuskaha
7. okt 2009

ahoj tinika na tiez za centrumom,vyskovy blok?

ivana82
8. okt 2009

Ahojte, no konecne sa to tu ako tak rozhybalo 🙂 comu som velmi rada, tak sa tesim a vitam nove prispievatelky...Tinika tebe sa to uz krati, tesite sa tesite??? My o chvilu budeme sfukavat prvu sviecku na torticke 🙂 ani neviem ako rychlo to ubehlo 🙂Prajeme krasny den

tinika
10. okt 2009

AHojte, Ivanka no krati krati a tesime sa a aj trocha bojime, čo nas čaka, ale to je zrejme normalne 🙂

ivana82
13. okt 2009

Tinika, samozrejme, ze je to normalne, ze mas taketo rozporuplne pocity, neviem ci existuje baba, ktora ich pred porodom svojho prveho babatka nemala...podla mna asi ani nie...🙂 ale urcite to zvladnete 🙂

yaotzin84
13. okt 2009

Tinus neboj sa ako pise Ivka ani sa nenazdate a budete sfukovat sviecky na torte, no a uz sa do kina spolu nedostaneme len s nasimi detmi :DDD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre