Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

janulqa07
31. mar 2010

jaaaaj no tie zubky poriedne potrapia, davas mu nieco?
moj tiez nepapal iba mliecko aj to niekedy z neho hned vyslo

jarimka
31. mar 2010

nie ale počula som ze je dobrý Vibrucol tak neviem ale natieram dasienka s gelom citrovital ale to mu ukludní len na chvílku a tvojmu malemu kedy vyšli zúbky? a co na velkú Noc už prichystaná ?

janulqa07
31. mar 2010

no u nas tie zubky isli krasne, zacali uz v troch mesiacoch a niekedy sme ani nevedeli ze mu idu, natierala som mu mastickou, teraz uz neviem ako sa vola, bola to zmes nejakych byliniek, nechcela som ziadne lieky a masirovala som mu ich specialnou kefkou
ja som na V.N stale pripravena 😀 bordel ako v tanku, okna neumyte a ani śa nechystam pokial nam ich nevymenia 😝 zajtra zbalim kufre a ideme k rodicom 😎
vy este stresujete?

jarimka
31. mar 2010

nie ja už okná umyte už len napiect niečo fajné a bude pokoj no ved ani ja nechcem do neho trepat žiadne lieky tiež masírujem dasienka mam taký naprtok ale my mame pomali 8mes a zubok ani jeden ☹

janulqa07
31. mar 2010

neboj ono zrazu to pojde samo, teraz mu zachuti klobaska a zubky vylezu 😀 maly to uz trosku viac vnimat, tak budete mat zabavu 😉
ja som rada ze nemusim nic robit, dnes som sa sice pokusila upratat byt ale stihla som pohlahy a nic viac 😖 asi bude nieco na tom ze mi kazdy hovori oddychovat pri dvojickach 🙂

jarimka
31. mar 2010

no určite že oddychovat ved to je dvojitá zataž a si rada že čakáte dvojičky ?

bebebrumik
31. mar 2010

jarimka-nič si z toho nerrob - mojej malej vysli dva zubky asi dva dni pred prvými narodeninami,hnad na to dalšie dva...a to slintala,šuchala si dasienka od cca troch mesiacov... 😉

janulqa07
31. mar 2010

hmm deti su deti, tesim sa lebo je to krasne, ale zaroven mam strach ako to zvladneme ☹ sama vies ze pri jednom je co robit niekedy a my budeme mat tri a ziadnu pomoc rodiny
kazdy mi len povie ake je to krasne, ale nech si to aj prezije, a to tehu som uz v strede cesty ale mam co robit vecer sa postavit

jarimka
31. mar 2010

tak to ti verím aj ja kým som nemala malého som túžila po dvojíčkách ale teraz obdivujem tie ženy čo to zvládajú lebo dve su dve a vy ste sa vlastne prečo prestahovali ??? No a pomoc rodiny pri dvoch je fakt nado všetko 🙂

jarimka
31. mar 2010

a malého maš doma alebo chodí do škôlky???

janulqa07
31. mar 2010

manzel pochadza odtialto, tak sme sa tu s malym prestahovali za nim, tazke vsetka pomoc ostala viac ako sto km od nas 😒
maly je doma chcela som ho dat do skolky ale nam ho nezobrali ☹

vy mate niekoho kto vam chodi pomahat?

jarimka
31. mar 2010

tak svokrovci oni nechodia su z Lipan ale ja mam tu mamku a to je super hlavne ked bol radko menši a prečo ti ho nevzali? ale davaš ho od septembra ?

janulqa07
31. mar 2010

no chceli sme od septembra, ale oni ked beru deti tak su urcite veci ktore oni uprednostnuju a to nie je nas pripad, ved tri deti doma je malina 😖

tak to mas dobre, aspon ti pomoze ked ti treba niekam ist a hlavne ked nevies co robit s malym

jarimka
31. mar 2010

ako ked sa pýta na WC tak neviem prečo by ho nezobrali do škôlky no ale o tých škôlkach pomlčím a to už tu v PO ste ho dávali do skôlky? tak kde mame taku podarenú škôlku? ved to že 3deti a ešte k tomu malé to je fakt malina niet sa o čom bavit

jarimka
31. mar 2010

a rodit sa hcystáš do PO???

jarimka
31. mar 2010

chystáš

janulqa07
31. mar 2010

no uprednostnuju zamestnane matky, rodinne vztahy a take veci, proste asi kto da viac, nahnevalo ma najviac ze riaditelke vadilo ze som neuviedla otca, pricom ja som zakonny zastupca maleho tak ju prd do toho

najviac sa mi paci ked chodime okolo skolky, (mame ju rovno za panelakom, ), a ide tam mamicka s kocikom pre dieta, ktore vyzera mladsie ako nas 😠 ale rozmyslame nad sukromnou, maly je sikovny a nech sa mu poriadne venuju aspon

janulqa07
31. mar 2010

rodit pojdem do rodneho mesta, ked to stihnem, aj lekarku mam tam, hlavne mi rodina pomoze s malym pokial budem v nemocnici, ty si tu rodila? nepocula som nic dobre na nemocku

jarimka
31. mar 2010

no tak to je v tých škôlkach dost blbe a my s tím nič nenarobíme ja som sa s tím postojom stretla u lekárky preto som od nej odišla lebo tiež som z nej cítila uprednosnovanie iných a teraz mam super doktorku a ona sa sprava rovnáko ku všetkým detičkám

jarimka
31. mar 2010

nie ja by som do PO rodit ani nešla ja som rodila k košiciach v sukromnej v Šaci

jarimka
31. mar 2010

ale nemôžem sa stažovať super porodník super starostlivosť

janulqa07
31. mar 2010

mala si nieco vybavene?
o skokke uz pomlcim je to hroza

jarimka
31. mar 2010

ano mala som doktora svojho ale my sme ho pred tím nepoznali len mne výšli genetické testy že bude radko mať postihnutie tak som si pozerala stránku a natrafila som na doktora ktorý sa venuje špec. ultrazvuku no išli sme za nim povedal nam že radko je uplne zdravý a potom som sa ho opýtala či ma odrodí a bez problémov súhlasim je mládý ma 29r a odrodil ma super bez nástrihu čo u prvorodičky je super a aj starostlivosť bola na 1 🙂

jarimka
31. mar 2010

súhlasil

janulqa07
31. mar 2010

fuuu tak to ano, super
ja uvidim co bude ked to nestihnem do inej nez v PO tak co uz

jarimka
31. mar 2010

no aj ja som sa bála ža nestihnem ale stihla som 🙂

jarimka
31. mar 2010

mne začala odtekat plodovka tak ja som potom mala vyvolávačku ale ved ty nebudeš v snine pred porodom???

janulqa07
31. mar 2010

no tak PO a KE sa este da ale na mna ked to pride skor ja to mam z PO asi hodku a pol 😲
no nejako uz prezijem kdekolvek v nemocke, hlavne nech su deti zdravucke a vsetko ok dopadne

aky bol maly prve mesiace? kludne alebo nekludne dieta?

janulqa07
31. mar 2010

mala by som byt ale kedy to pride pri dvojickach je to netusim, niektore rodia uz v 35tt

jarimka
31. mar 2010

vieš čo bol kludný ale malo spal a trochu nás trápila kolika ale dalo sa v noci sme vstávali len raz teraz 3krat takže je to teraz horšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre