Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

janulqa07
31. júl 2010

@juliap mala som ale nejako mi to uz nefunguje

juliap
31. júl 2010

@janulqa07 tak sa opytam katky, ci nieco nemenila a popytam, nech ta zase prida, ak ti to nejde ...

juliap
31. júl 2010

@janulqa07 tak uz mas pristup do sukromnej temy, pod k nam ...

juliakocka
5. aug 2010

no z katky22 som sklamaná.........chodila som do tej súkromnej temy už dlho, aj ked nie často, lebo nemám na to čas....a ona ma vyhodí.....pritom som tam nikdy s nikým sa nehádala, ani nikoho neurážala, ani zlé veci nepísala....strašné ☹

janulqa07
5. aug 2010

@juliap uz tam nie som 😀 ale kaslem na to , popiseme tu alebo cez IP... teraz vobec nestiham lebo maly sa mi nechce prisposobit a strasne ziarli, dufam ze bude teplo a pojdeme na prechadzku, som strasne zvedava na Jarka 😵

juliap
5. aug 2010

@janulqa07 a uz chodis s malymi von?, ked ano, tak mozme dat stretko niekde na cyklistaku ...

janulqa07
5. aug 2010

@juliap boli sme dvakrat ale len na chvilku, nezvladam este chodenie, strasne ma bolia klby,bola to zataz nosit ich oboch

juliap
5. aug 2010

@janulqa07 sa necudujem, ja som mala len 1 a po prvej prechadzke svalovka a klby ma bolia doteraz, ked ideme domov z prechadzky, tak schody chodim jak stara babka ...

janulqa07
5. aug 2010

@juliap ja som ledva dosla k lekarke 😒 este teraz aj tie zmeny pocasia, neda sa to vydrzat a brucho ma boli po sekcii, urobili mi dost vysoko ranu a dost velku ranu
Matusko ma stale ignoruje takze teraz by som ani nemohla riskovat s nim niekam ist

co vsetko uz Jarko vie? uz som aj zabudla co dokazu 3mesacne deticky.... dievcata sa mu venuju?

juliap
5. aug 2010

@janulqa07 kocky ho obskakuju, je zlatunky, usmieva sa na kazdeho, zatial konikujeme na brusku, do predu je lenivy dvihat este hlavku, no ale uz sa snazi a uz sa posuva v postielke, takze rano nie je po dlzke, ale po sirke. debatuje s hrackami ... kuk foto

juliap
5. aug 2010

a aspon mas cas trosku si oddychnut aj cez den? predsa len pri 3 detickach treba nabrat energiu aj pocas dna, ci matusko nepovoli? ...

janulqa07
5. aug 2010

@juliap neoddychujem vobec spim tak 4hodky dokopy v noci ☹

je zlatucky a ten usmev, vystiskala by som ho 😵 😵 😵 no krasne slniecko

juliap
5. aug 2010

@janulqa07 ked budes chciet prechadzku a vidiet sa uz aj na zivo, poslem ti aj cislo do IP na mobil, lebo na kona nemusim furt zakuknut ...

janulqa07
5. aug 2010

@juliap diky mam 😉
urcite sa ozvem ale moze to aj trvat, najprv musim niekam dat maleho na prevychovu lebo sa zblaznim uz som sama doma na tri deti 😢

juliap
5. aug 2010

@janulqa07 krasna fotecka, tak sa budem tesit

anibas
5. aug 2010

No dievčatá aj mňa zrušili - alebo je to technická chyba ? 😨 😠
Aspoň trocha slušnosti mohli - mohla mať - a oznámiť dôvod.
Ale neva, nie som závislá na virtuálnom svete. 😀
Prajem pekný deň ! 😉

zanna28
5. aug 2010

Dievčatá nebudte na Katku nazlostené, stále dostávala obťažujúce a neslušné IP od jednej nemenovanej osoby, takže tá téma je zrušená ☹ , ale veď popísať môžeme aj tu ,či? 😉 🙂

denne73
5. aug 2010

Ahojte pripájam sa k zanne. Mnohé ani netušíte čo všetko sa tu udilalo, ake IP poniektorým chodili, nebolo ine riešenie. V mene Katky a nás ostatných sa vám ospravedlnujem ak sa to niektorej dotklo. Neberte si to osobne. 😉 😉 😉 😉

anibas
5. aug 2010

Beriem na vedomie - OK 😉

denne73
5. aug 2010

@anibas 😉 😉 😉

anibas
5. aug 2010

ináč práve idem z pohotovosti - Filip od obeda vkuse zvracie - takže viroza nás neobišla 😠 😠 😠 😠 😠 😠

juliap
5. aug 2010

@anibas si dostala IP odo mna? zatial je to len 1 velka taska, este zajtra uklid v skriniach a potom brnknem, ci si prides ... hej a pozdravuju ta deny kramerova a jarka slovikova ... sa pytali ako zijes ... chceme robit stretko zo ZS, len uz po tolkych rokoch si spomenut na niektore mena je tiez teda rebus ... 😀

juliap
5. aug 2010

@anibas vraj je teraz, u nas cela svagrinina rodinka mali, zle od zaludka jeden den, druhy den behacky, hned nam volala, ako sme na tom my ... tak dufam ze nas to obide

anibas
5. aug 2010

@juliap prídem po veci, ale netuším kedy 😒

juliap
5. aug 2010

@anibas o.k. ked budem mat zajtra vytriedene, tak ti aj tak este brnknem ... sa mozme potom dohodnut aj naopak, ze by sme si urobili vylet my do medzan ... 😀 😀 😀

tinika
5. aug 2010

dievčence fakt nehnevajte sa na katku, časom dojdete aj vy do temy a pochopite čo sa dialo, skoro všetky sme dostavali vyhrazne IPčka museli sme zistit kto vynasal z nasej sukromnej temy tym osobam ktore sa vyhrazali a museli sme ist vylučovacou metodou a prve boli tie ktore tam uz dlhsie neboli, tak prosim nehnevajte sa na katku ani na nas, čakame esste na nejake ifno od adminiek a potom ste vitane 🙂

anibas
6. aug 2010

@tinika No nepochopím koho už zaujímajú naše reči o kojení, kakaní, spaní ... 😀 😀 😀 😀

tati8
6. aug 2010

ahojte dlhsie som tu nebola a len vcera som sa dozvedela od zanny o zruseni sukromnej temy, je mi to velmi luto ze katka dostavala nevhodne IP, dufam ze sukromna tema bude coskoro

olienka12
6. aug 2010

tati nie len katka dostava ip vela nas tam bolo takych...

ewkaewka
8. aug 2010

ahojte, ja som bola v sukromnej skupine este na zaciatku, ale potom ma tam uz nechcelo vpustit, asi ma katka "vyhodila" kedze som bola dlhsie mimo netu. ked som jej pisala o prijatie do sukromnej temy ani mi neodpisala. ale tak toto som si az teraz precitala. a ktora osoba vynasala a urazala ostatne baby? 😲 😕 😕 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre