Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

karolinkafe
15. máj 2008

Ahoj Drobcek ja som tu?

karolinkafe
15. máj 2008

Tak uz si dosla z prace? Je to velmi unavne co 🙄

karolinkafe
15. máj 2008

Drobcek tak kde si zmizla 😅

nitka
15. máj 2008

hej endrixa ja furt chodzim to teho zhniteho agra 😀

nitka
15. máj 2008

vonku je teplo ale to asi za to ze dusno vzduch na prdja osm mala naplanovane vydrhnut kuchynu,vecko a pozametat a poumyvat dlazku,ale ta mi je tak ako keby som mala horucku a pritom moja teplota je 36,5

karolinkafe
15. máj 2008

ta co ste boli na pive? 🙂

nitka
15. máj 2008

ne ta co si kaji ja zalahla okolo jednej a vstala o pol stvrtej sak vonku tak capalo ze strach ale sa fajne spalo 😀

karolinkafe
15. máj 2008

Ta to ti verim, ja tiez najradsej spim, ked vonku prsi 😉 A s nadchou ako? Uz ta to prechadza?
Ja som si teda dala pivko doma 😀 najlepsie tak po robote si vonku sadnut s malym pivkom 😉 ale jasne ze iba obcas

nitka
15. máj 2008

ta cosi ta nadcha este len zacina...mala som ju asi pred 2 tyzdnamiale bez toploty to bolo ok lebo ked uz mas teplotu tak to je na prd a este lietat do tretej do rana po bare ci pana...a este ako tambude nafajcene...mne inac nevadi ked je nafajcene ale ked mam nadchu tak mam hrozne citlivy nos a neznasam to

nitka
15. máj 2008

zuzla dze posla do lidlu tesca maxu? 😀 😀 😀

nitka
15. máj 2008

kaji viki kedy ide prec?17?ani sme sa nerozlucili

karolinkafe
15. máj 2008

to hej, najhorsie to, ze ides do roboty akurat teraz. nejako uz predsa vydrzis. Aka je nova nahrada za stareho barmana 😅

nitka
15. máj 2008

ta moj sef 😀 😀 lebo nema koho zohnata zajtra a v sobotu diska a nema kto robit sme len mi dvaja a vzdy nas bolo aspon 4 az 5 ty kokso ja zvedava no to bude saleny dom 😀

karolinkafe
15. máj 2008

ta to hej. A to normalka uz disky tam robite? to od kedy. Bude makacka teda 😖

nitka
15. máj 2008

a to ked dostanem dajake vysoke teploty tak nepridem ani ja takze bude sam 😀
ale dnes vecer ma prist na skusku nejaka kocka ktora ma 10 rocnuprax ta to bude dajaka 30 a on take nechce on chce mlade ,stihle atd takze topmodelky 😀

nitka
15. máj 2008

ta jajuz ani neviem od kedy zacali 😀

karolinkafe
15. máj 2008

nitka on ide prec v sobotu o dvanastej na obed. Dufam ze sa este rozlucite, sak ani ja som sa s nim nerozpravala, bo furt dakde beha.

karolinkafe
15. máj 2008

no jasnacka ved topmodelke len topmodelku moze zobrat ne? 😅

karolinkafe
15. máj 2008

To by bola teda sranda keby tam sam ostal. Sak by z toho asi osivel 😅 a tak by mal viac manko jak zarobok 😀

nitka
15. máj 2008

ta ja netopmodelka neznam co se mu na mne paci asi nic iba to ze nema kto robit ta i ja mu dobra 😀 😀

nitka
15. máj 2008

to viki vazne ide s tou slecnou S.?

karolinkafe
15. máj 2008

😀 😀 😀
no tak sa mi zda ze hej 😖 ale ta ma tam s nim ist aj jeho kamos R. 😉 a ten ju vraj neznasa, tak dufam, ze bude posobit ako repelent 😀 😀 😀

karolinkafe
15. máj 2008

Bo ja by som braxovi naplacala po zadku tiez 😀

karolinkafe
15. máj 2008

Este mu musim zavolat, ale aj tam mu budem, tak dufam ze uz chlapec nezblbne bo to by uz bol fakt tutko 🙄

nitka
15. máj 2008

ja bi ho bila po hlave ci je glupy 😀 a le ta uz neriesim

karolinkafe
15. máj 2008

Bude jak bude, ale ta dufam ze dobre 😵 😀

nitka
15. máj 2008

prave mi priniesli prihlasku pre malu do skolky

zuzla2
15. máj 2008

cafce...
ja tak lutujem,ze som nesla von..sak bolo celkom dobre..sice mm ked dosiel,ta ze ci pojdeme..ale ja bola taka hladna,ze som to zatrhla🙂 ta som isla robit placky...predtym som pozmyvala podlahu..bo tu jak u de la moreskovskych obcanoch 😠 😀

nitka
15. máj 2008

takze idem vydrhnut kuchyni mam este hodku potom ide panelak a ordinacia a potom budem pokracovat v upratovani

nitka
15. máj 2008

zuzli no skoda ze si nesla von bolo fajne ja som sice isla ba k staremu a spät bo ma bolela hlava
to skade mas taku hlasku de la moreskovskych obcanoch 😀 😀 😀
ci pana este mi treba kus dnu v linke upratat bo tolilka furt prerucuje graty a poriadne vydrhnut podlahu a hotovo,este dobre ze nemame dajaku velku kuchnu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre