Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
6. jún 2008

cafte..ta ja len naryxlo,bo sme mali brutal noc..zaspala som asi az o 3tej rano 😢
Barborke vsetko naj k 1.rocku 😉

zuzla2
6. jún 2008

mala mi vynimocne este spi..aj ked som ju uz bola uspavat...
ale ta nik tu asi neni..tak v tom horsom pripade sa tu vecer stavim..v tom lepsom pojdem spat 😀
pekny den...

nitka
6. jún 2008

bry vecer caje
vsetucko naj baske hlavne vel zdravia a nech robi samu radost mamke a ockovi...posielame pussinky
tak mi boli od rana do vecera v meste...minuli sme neskutocne mnozstvo prachov kupili kocik,ja pokupila nejake obleecko pre seba a dvoje topanky cosi malej na seba a stary si kupil jedno tricko 😀 jeho problem nechcelpo sa mu nakupovat 😀
potom sme boli v meste na helenine oci paradad ale po 3 pesnicke tak zacalo liat ze strach....dali sme malej vyrezat z dreva jej meno je to krasne potom sfotim s dam na net...
zajtra sa tiez chystame do mesta od rana snad vyjde pocko,potom na navstevu k mame a vecer pride ku mne sestra spat a mi pojdeme so starym a kamoskou s jej priatelom o polnoci na bubnovu sou a ohnostroj a dakde posediet....
zuzli vy co robili v noci?mali ste mejdan? 😀 😉

drobcek2007
6. jún 2008

cavte no hlavne Dakujeme 😀
mala si mysli ze ked ma uz 1 rok ta ze je uz velka caja dnes snou nebolo rady 😠 ale prednesok jej bude odpustene 😉 hlavne ze nech sa to uz neopakuje 😅

karolinkafe
7. jún 2008

Drobcek tak ja trosku oneskorene (vcera sa mi nedalo pripojit 😔 ) 😅 ale predsa, blahozelam Barborke k jej krasnemu 1. rocku. Nech vam len krasne dalej rastie a prinasa kopec radosti do zivota. A k tym starostiam, tak vies, male deti male starosti, velke deti, velke starosti 😕 😀
Ja mam pracovny den za sebou, teraz uz len lenosim 😅

karolinkafe
7. jún 2008

Joooooooj jak vam super, ze tam mate tolko akcii ☹ my tu nic 😒 Ako by som rada sla na niekory z tych "letnych" festivalov 😔 😢

nitka
7. jún 2008

face my zase rano vypadli a dosli nedvavno,vykupali malu a ide spat...o deviatej dorazi kamoska s priatelom pockame segru ma prist k malej a pareme na bubnovu sou a ohnostroj a potom dakde na disku popit nejake drinky 😀 😝
zajtra sa chystame tiez o mesta od 16:00 ma byt program...skoda ze dnes sme nestihli tych veteranov ale aj tak prsalo...
paaaa

nika76
8. jún 2008

Baby prosim o radu,kam mam ist ked sa mi mala vyhadzala?neviem z coho to je ale po tele ma akoby krupicu,moze to byt s prikrmov..mozno z brokolice?Neviem,ma to 1x a ja som momentale doma a chcem s nou ist k lekarke ale neviem kam,ku koznej alebo pediatricke? Prosim poradte a aj nejaku konkretnu ktora je fakt dobra.Lekarku tu nemame takze pojdem k nejakej na odporucanie.Velka vdaka.

drobcek2007
8. jún 2008

kaji dakujeeeeeeeemeeeeeeeeeee 😉

nitka
8. jún 2008

nika najprv k pediatricka ona uz bude vediet co dalej 😉
zuzlik kde si piiiiiissss co nove,neozyvas sa neviem co je s vami....bojim,bojim 😉

gabrielkabj
8. jún 2008

čawte baby boli ste dnes v meste ja som zavítala k vam do Po

zuzla2
9. jún 2008

cafce
zijem,dyxam...len v sobotu som cely den makala a vcera sme zas boli cely den prec 😎

nitka
9. jún 2008

zuzli takze ty uz 2 deti mas hej?toto druhe 29 rocne si adoptovala? 😀
my ideme do mesta...

nitka
9. jún 2008

jeeej zuzli mas nove fotoze?idem aj ja dajake prihodit

nitka
9. jún 2008

cafce pridam este fotoze z dnesneho dna....nedvno sme prisli a zajtra ideme zase do mesta

capricieux
autor
9. jún 2008

ahojte fesandy
vsetko najlepsie baske k prvemu rocku 🙂
neozvala som sa dlhsie lebo som tu mala na navsteve tetu a bratranca z nemecka tak som sa venovala 😉
nitka lilianka je zlatucka, pekne foto
mrknite na toho mojho on vkuse chce stat, sak to nie je mozne v jeho veku 😀 😀 😀

http://picasaweb.google.sk/rado.laura.jovic/Sto...

drobcek2007
9. jún 2008

capri Dakujeme 😉
sak brunko je uz velky chlap ta co sa cudujes 😀 😀

nitka
9. jún 2008

cau capri diky
pocuj nechce otvorit tu fotku a sa necuduj ja som uz pocula o tolkych detoch ktore uz v 8 mesiacoch chodili 😉

karolinkafe
9. jún 2008

Capri tak ten tvoj Bruno je uz velky chlap. Najlepsia je ta slina co mu tecie z pusy 😀
Inak pekne foto ste nahodili Zuzla s Nitkou 😉 kocice
Drobcek ake boli oslavy? Teda uz boli? tento vikend predpokladam 😅

drobcek2007
9. jún 2008

capri caf 😉
hej uz po oslavach 🙂 a cuduj sa svete dopadlo to nad moje ocakavania 😀 😀 😀 takze bolo suuuuuuuuuppppppppiiiiiiiiiisssssssssss 😀 😀 😀 😀

drobcek2007
9. jún 2008

chcela som napisat kaji caf 😅

karolinkafe
9. jún 2008

A nemas foto? 😉 😉 😉

drobcek2007
9. jún 2008

nemam stiahnute tak snad nabuduce 😉

karolinkafe
9. jún 2008

No jasne ale tak pofotila si aspon 😉 Pockame si kym to postahujes, mozno aj pozmensujes a potom sa pokochame 😀 A Barborka to ako vsetko vnimala?

nitka
9. jún 2008

capri uz mi to otvorilo...krasny chlapcek a sikovny...ej to bude betar....
kaji pisala som ti ze som pisala sms vikimu ale neodpisal,ten dostane po holej ked sa vrati 😀

karolinkafe
9. jún 2008

No ved aj odomna zasran jeden. Som mu tiez pisala a neodpisal, hlavna vec, ze Robovi (jeho naj kamos, asi ho poznas nie?) pise 😠 A odkial mas na neho cislo? Ci si mu pisala na slovenske?

nitka
9. jún 2008

ta viki raz pisal nasmu sefovi ze se vala na plazi ta mi dal sef cislo a napisala so mu len neviem mozno mu nedosla sms
se.e na mna to je kamos sak ten si to zlizne 😀

karolinkafe
9. jún 2008

Ale tak pre utechu ti poviem, ze nie len na teba se.e ale dokonca aj na svoju jedinu sestru 😢 😀

karolinkafe
9. jún 2008

ta to jaka sila ne?

drobcek2007
10. jún 2008

cav kaji ta len cakaj snad sa dockas 😀
barborka sa tesila lebo tu boli deti a ona ich miluje 🙂
no krsny jej kupil sadu hudobnych nastrojov/nech nam robi radost/ ta unas teraz v kuse hluk az ma hlava boly 😅 som povedala ze ked pojdeme ku nemu ta jej vsetky nastroje zoberem nech boly aj jeho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre