Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
8. júl 2008

zuzla mas odpustene ked segra odide napis co nove...vani je uz zdrava?
kaji ta zuzla tak na kopci byva jak je konecna busu 4
ta ja tu uoratujem a upratujem a furt bordel...stary musel ist na chvilu do roboty idem za nim pojdeme do mesta,uz mame hotove obrucky ta ja zvedava potom odfotkujem a ukazem vam... 😀

karolinkafe
8. júl 2008

No ta jasne ze sa pochval 😵
Jaaaj zuzla je na kopci, tak uz som v obraze 😉 😅

nitka
8. júl 2008

tha jak vasi uz dosli ci este nie?ta ze ich pozdravuje vikiho kolegyna z oplau 😀

karolinkafe
8. júl 2008

Jasne ze odovzdam 😉 Pridu zajtra rano. Su asi niekde v taliansku.

nitka
8. júl 2008

ta to tak dlho cest atam k vam?ved isliv noci,ze?

nitka
8. júl 2008

ma porazi zo stareho..uz dnes neidem do mesta bo este furt v robote je a ani do cirkusu o piatej nestihame,kamoska mi volala ze ide s malou segrou ci nepojdem,ta ma porazi doraz...pride domov ta mu hlavu od krku odkrutim bo uz 2 dni chodime do mesta a este stale sme sa ta nedostali bo furt to pokazi 😠

karolinkafe
8. júl 2008

No ale oni sa niekde zastavili prenocovat.Ved poznas rodicov, vezmu si obrooooovsky naskok a potom radsej cakaju. Maju lod az o osmej rano, ale chcu byt v pristave dnes okolo osmej vecer, aby tam prespali a rano na lod k nam 🙂

karolinkafe
8. júl 2008

Ta preco na piatu nestihate, sak kde je ten cirkus v levoci? 😀

zuzla2
8. júl 2008

Caute...
nitka zajtra ideme na kontrolu..ale ta mala by byt zdrava..uz som s nou aj isla von,bo dnu to bolo na nevydrzanie 😠
Kaji uzi si to potom s rodicmi 😉

nitka
8. júl 2008

cafce mi stihli cirkus...
vstupne bolo 150 a deti do 2 rokov zadara...parada...program trval 2 hodky a 15 minut a medzi ym 15 minutova prestavka...som myslela ze mala nevydrzi pozerat ale bola hotova z toho...vsetky zvierata ci to bol kon ci medved boli hav(pes) 😀
na zaciatku prislo 7 levic ta sa trochu bala,mraucala,kluna ktory prisiel k nej tiez nemusela,bala sa ho,ale na predstavenie zvierat len tak kukala ani nedychala a potom aj tlieskala donemoty 😀 bolo to dzive...kopa zvierat ale najlepsi zapich bol medved ktory sa vozil na kolobezke a na skejborte 😀 skoro som sikla co tote zvierata dokazu ale nejlepsie co bolo medved asi so 4 kruhmi take ako maju tie gymnasticky kruzil na krku 😀
bolo to super...som rada ze som isla...
zajtra o druhej som objednana ku kozmeticke to je taka kozmeticka ktora pracuje iba s pripravkami,ziadne vytlacanie a podobne veci..kamoska si chvali tak idem aj ja vyskusat nech som krasna i ked mne uz nic nepomoze 😀 😀

nitka
9. júl 2008

halo halo...
zuzli co na kontrole?
kaji vasi dosli?

zuzla2
9. júl 2008

uz sme zdrave..teda mala 😎

nitka
9. júl 2008

tha parada ta nech sa drzi...segra z posla?mate nieco nove?
idem si dat pecenu klobasu,taka zdrava vecera 😝 😀

zuzla2
10. júl 2008

hej segra isla v utorok prec... 😎
ani neviem co mame nove...bo si to nezapisujem 😀

nitka
10. júl 2008

ta comu nezapisujes,ta pis...m slucha? 😀

zuzla2
10. júl 2008

jojo..sluxa zatial 😀

nitka
10. júl 2008

😀 😀 ta sak to iba zatial 😀
tha to nuda...

zuzla2
10. júl 2008

ta ja se veru vobec nenudim 😎 bo uz aj mala vstala 🙂

nitka
10. júl 2008

tha ja sa nudim...boli sme v hypernove na nakup,isli 2 pokladne a ludi milion 😠
mala se bavi sama ta ja sa nudim,spat sa mi chce,jooooj nic mi nedobre... 😀

zuzla2
10. júl 2008

my boli vonku, potom na nakup..teraz mm uspava malu a ja idem daco porobit s ceresnami...

nitka
10. júl 2008

tha mi spali...potom sm boli n zmrzku a zase v hypernove....
mnam ceresne by som si dala take vvelke fajne sladke

zuzla2
10. júl 2008

vidis a ja neznala co s nimi..bo segra mala doniest sacok a priniesla nakoniec kosik..tak sa dajake pojedli, dajake sa vyhodia bo zacali hnit a z ostatnyx som urobila dren..bo na zavaranie nem casu..

nitka
10. júl 2008

tha ty salena neznas zavolac pric po sacek ceresnoch?ja by pozrala 😀

zuzla2
11. júl 2008

ta keby ja bola znala 😀 snad nabuduce...a ked ne,ta mozes ist k nasim pooberat,ze maju plno a nema kto oberat 😀 😀 😀

nitka
11. júl 2008

tha toto mam najradsej kot ma po milu jarmilu ta nece...minule predasvala jedna babka tam pri bille ´fajne velke ceresne ale ju capli polisi asi nemala povoleniee ta som nestihla kupit 😀 ta ked pojdete k rodicom ta pooberajte a ja si uz tolko k tebe pridem 😀

nitka
11. júl 2008

o 16:45 mam byt v obote ta ja prestastna...teraz ked budem v robote ta budu horucavy aked mam volno ta prsi 😠

capricieux
autor
12. júl 2008

ahoj presovcanky 😎
to sme az na druhej srane? 😕 takze zas nikto nepise, no ja nemam co na to hovorit 😀 maly je uz taky rozlezeny ze vobec nic nestiham, a stale si spomeniem na zuzline slova 😀 😀 😀
ako sa mate dievcata, podme dakedy na pivko spolu 😉
dobru nocku

nitka
14. júl 2008

ahoooj
capri dobry napad s tym pivkom 😉 na buduci tyzden sa vam mozem venovat
nemozem vam ani napisat cez net,lebo v robote mi neide(asi ho sef nezaplatil) 😀 😀

capricieux
autor
14. júl 2008

ok, tesim sa 😉

nitka
14. júl 2008

aj ja
akurat vcera som sa dozvedela ze to kupko co robia na ihrisku v ozexe kde sme boli minule so zuzkou na pifco otvoria dakedy v auguste...takze s kupania asi poriadne nic nebude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre