Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
22. júl 2008

capri mne to je jedno ja sa prisposobujem,leo moja mala moze spat poobede ale nemusi,lebo vydrzi aj do vecera,takze kedykolvek
endrixa kde si rodila?aky bol porod,nic si sa nepochvalila 😉

zuzla2
22. júl 2008

joj zeny nemam cas tu sediet..bo mala nexce spat...a akurat mi vysla na smykalku,tak cakam kedy s nou drbne 😠

capricieux
autor
22. júl 2008

mne ide hlavne o to, ze ked sa mi maly zobudi, spinka cca od 2-3 dakedy aj skor, a musim ho ukocikovat predtym, tak by som potom okolo tej tretej mohla sadnut na pivko ale musi byt sucho a nie velmi zima lebo maly stvronozkuje a musim ho dat na zem lebo inak v kociku alebo na rukach vrieska - a to by som z toho pivka nic nemala 😀
zuzla a ty kedy mozes?

zuzla2
22. júl 2008

mne to je v podstate jedno...ale mala mi spi vacsinou uz iba jeden spanok do dna..a maximalne do tej pol druhej..aj to malokedy...zalezi,ze kedy rano vstane..
a ked mu das rohlik,tak neposedi v klude??lebo toto na nasu zaberalo..a este aj teraz obcas..ale to len ked sa vozime v kociku...inac samo,ze xce len xodit a zbierat kamienky a neviem co este...

nitka
22. júl 2008

zuzla tha vy aj smykalku mate?i ja cela ale uz by som ju nemala kde postavit 😀
capri ta ty bars narocna i tvo j mlay 😀 😀 neboj ked bude m at take kocky okolo seba ta nebude vrieskat,ved by sa hambil pred nimi 😀
ja pojdem kedykolvek aj o pol noci len treba povedat...
mala mi uz spi,idem sa vyvalit na gauc

capricieux
autor
22. júl 2008

zaberaju take kukuricne chrumky, ale nie zas dlho 🙂 akurat sa chystam ist jedne kupit, lebo mi dosli a dakedy potrebujem zeby sedel 😀 v klude

no tak co poviete, ktory den? dokedy tu mas tetku zuzla, ci mozes aj tak?

dame to na tu pol 3?

nitka
22. júl 2008

zuzi co si nepovedala ze mas foto nove...ja nekukam po albuchom ta som nevedela...ta mas co robit cely den ked sa mala chce smykat 😀 😀 krasne darceky a stym kociarikom sa aj hraje?je zlatucky...vidim ze aj trojkolku mate tak mozme vyrazit na cyklisticky a naj skusi dakto pindat ze co robime na cyklistaku ta mu trojklku o hlavu rozbiijem 😀

nitka
22. júl 2008

ej ale pisem jak talian
ja mozem capri

endrixa
22. júl 2008

nitka manzelka rodila v starej bo tam chcela ist ... a potom napise ona viac .. 🙂 lebo ja som bol iba pred salou ... 🙂 (sekcia) ..

zuzla2
22. júl 2008

capri ja uz pisala nitke,ze vo stvrtok by som uz mohla ist...to uz nebudem mat az take hrozne...(inac cetka=cervena 😀 )
nitka hej mame...mm ked si daco zmysli,ta musi byt 😉 a ja tiez..ale bola dobra cena,ta nekup to...zatial to je kde davat..sak este 2izby volne..aj ked coxvila uz budem len jedna...s kocikom sa hraje...najprv jak zacala xodit ta to bola katastrofa...bo ona nexodila,ale behala,ta by bola spadla i s kociarom na hubu..teraz uz normalne sa hraje..a este radsej,ked si moze donho sadnut a ja ju mam vozit 😀

inac neviete cim by mm mohol namalovat obrazky na stenu?? viem,ze su nato specialne..ale ta 100ml stoji 30korun..ta to dost...

capricieux
autor
22. júl 2008

zuzla? dohodnute bo ja uz musim ist

abo sa mi ozvete este na mobil?

capricieux
autor
22. júl 2008

takze stvrtok pol 3 plaza beach? 😀

endrixa
22. júl 2008

capri jasne ... 🙂

capricieux
autor
22. júl 2008

hej endrixa ty urcite ako prva 😀 😀 😀

endrixa
22. júl 2008

capri prvy ... 😀 😀

nitka
22. júl 2008

taze to ne endrixa pise ale jej muz?no mna porazi ta ja nevedela...takze endrixa este v nemocke a endrix teraz pise tak to je?ked som dobre pochopila 😀
oki dohodnute
zuzla ta s nicim inym to bdobre vyzerat nebude len s tymi farbami na stenu,moja kamoska napriklad kreslila aj ceruzkou a je to nadherne ale to kreslila iba takeho copateho anjelicka na stenu

zuzla2
22. júl 2008

capri moze bluc...teda byt 😀
nitka ta on sa pytal v robote..a daktori skusali aj s temperovymi, akrylovymi...ta neznam..bo mm dostal napad,ze s pastelovymi ci jakymi to 😀

nitka
22. júl 2008

temperky nebudu pekne vyzerat to som videla a vodovymi farbami co deti v skole maluju na vytvarnej vychove nebude na stene nic vidiet...ja som chcela aby mi kamoska nakreslila toho anjelika o ktorom som pisala vyssie tak uvidime
my uz hore ja dokjopy spala 5 minut 😒 tato pride domov tak pojdeme vonku,idem zrobit kuracie sote a trebalo by upratat spalnu a decku

capricieux
autor
22. júl 2008

nota ked to tak, kukajte jak sa pohorsilo zas 😒

capricieux
autor
22. júl 2008

dufam ze stvrtok bude aspon kus pekny, a samo ze sa tesime na ENDRIXA ako na prveho 😀

endrixa
22. júl 2008

capri ked ale uz nebudeme doma kompletny teda ...
😀

capricieux
autor
22. júl 2008

to by bolo este skoro asi 😀

endrixa
22. júl 2008

capri ani nie ... aspon podla toho co vravel dotore ... 😀

zuzla2
22. júl 2008

capri som pozerala na pocasie...tak biedne to vyzera..az od soboty hlasia pekne...

nitka
22. júl 2008

tha uz to nerieste bo to bude fakt na prd...zahovorime to a budeme sediet dom tak jak dnes
vymyslela som etiketu ktore budeme mat na svadbe na flasach s paelnkami
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

endrixa
22. júl 2008

nitka v pohode chcelo by to este datumy a nejaku vtipnu vetu ...
co buete mat ? vino ci palenuo ??

nitka
22. júl 2008

endrix bude tam nazov palencuchy kedze budu 3 druhy aby hostia vedeli co piju a nejaka veta este to sa dorobi 😀
a ty co nuda bez zeny co?ked pojes za endrixou tak ze ju vsetky pozdarvujeme

endrixa
22. júl 2008

nuda ... a poriadna .. ale zajtra uradnicky den tak to pojde rychlejsie ... a este nejaky darunok pre mamicku ...
dakujem pozdravim ..

capricieux
autor
22. júl 2008

inak ten pas baby si vsimnite endrixin, max ma 4 dni, to je chutne 😀

capricieux
autor
22. júl 2008

inak endrixo ja co viem tak po sekcii sa tak skoro nepusta, no ale ked dotore povedal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre