Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
23. júl 2008

zuzi ked este daco najdes lebo ty vies lepsie lietat po MMB ako ja tak hod link...dik
nakoniec idem az o pol stvrtej ku kozmeticke,vecer pride kamoska k nam na vinko,stary chruni bo mu nedobre,iba tu stuka uz 2 tyzdne ale do doktora nepojde 😀
este stale prsi to snad nie je normalne...ked nastupim v piatok do roboty tak vy budete lietat po vonku lebo uz urcite bude teplo 😠

zuzla2
23. júl 2008

ta ja uz nic take tam nenasla,,,okrem tyx dvox...
jojo budeme behat po vonku..sak hlasia od soboty teplo..ta dufam,ze neklamu 😀

zuzla2
23. júl 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3610212 aj tote su celkom pekne..len tiez ruzove...
a potom este tieto sa mi celkom lubia http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3581604

nitka
23. júl 2008

takze saty su volne len rozmery my neposlala,tak neviem ci by boli dobre malej ked su na 23 mesiacov ale to dnes podla velkosti kupovat sa neoplati a mala bude mat v auguste 20 mesiacov tak snad budu dobre a ked nie tak by som ic dala nejak upravit krajcirke

nitka
23. júl 2008

peknucke su ,ale zoberiem tamtie,budu takmer po zem ale to nevadi to iba na fotenie v sale prezlecieme,musim pockat kym sa stary zobudi a ukazem mu ich,dufam ze nebude spekulovat

zuzla2
23. júl 2008

ta mne sa viacej lubia ked su po zem.. 😉

nitka
23. júl 2008

sak aj budu...som si kus lahl ta som nemohla zaspat,idem daco so sebou urobit a parem ku kozmeticke

capricieux
autor
23. júl 2008

hehe nitka aj ja mam dnes kozmetiku, ale az o 17tej

nitka
23. júl 2008

tha ja uz aj nazat.ideme do maxu,na nakup lebo treba daco jest a pit

petrushka
23. júl 2008

Ahoj baby, nepozna tu nahodou jaslicky Medvedik v Presove? Nemate nejake referencie? Ideme si zobrat hypoteku a ja musim do prace, tak hladam, kde by drobcek mohol byt.

capricieux
autor
23. júl 2008

ja nepoznam

endrixa
23. júl 2008

petrushka pooznam...

nellita26
23. júl 2008

Ahoj baby,dlho som tu nebola,ako sa mate?

nitka
24. júl 2008

ahoooh jaaaj nelita dobre az na to uprsane pocasie 😠
a vy ako?mala je krasnucka,poriadny zivan ze? 😀 😉

nellita26
24. júl 2008

To veru je a este to pocasie fakt super,uzasne je.V Presove nemate kalamity?

capricieux
autor
24. júl 2008

caff, tak nam vyslo pocasie 😀
nabuduce neplanujeme, bude pekne a ideme 😉

zuzla2
24. júl 2008

cau...
nellita kde si sa tulala???
petrushka ja nepoznam..

no pocasie nam vyslo,ale to sa dalo aj predpokladat 😒 ja sledujem povodne v bj okrese..nasix to nastastie obislo...

nitka
24. júl 2008

cafo mi boli v merkury a v hruske a po ceste nas stihol dazd,sem tam sa snazi slnko vykuknut,ale aj tak sa neoplati vytahovat päty z domu...
ideme si vsetci pospat ked taky cas a potom daco navarime,najeme sa a budeme sa valat po gauci
😀

petrushka
24. júl 2008

endrixa, a co o nich vies?

karolinkafe
24. júl 2008

Caute baby. Len som vas prisla pozdravit 😉 Mam tu rodicov, tak na net nejako nemam cas 😅 Je tu krasne teplucko 😎 (az dost), tak s nimi medzi robotou aj odbieham na plaz. Az ma vcera pripieklo, tak ma dnes vsetko stipe 😀
Nitka ozval sa nam Viktor, ze mal pokazeny mobil ci co, tak mu nejaka kolegyna pozicala svoj. Ma sa OK, tak mu este chceme zavolat. 😉

nitka
24. júl 2008

kaji to je super...tu iba leje,sekcov vyliaty,dediny pozaplavovane,akurat dnes som pozerala spravy,ta babky placu,modlia sa ake nestastie...no fakt hroza...ja uz zajtra do roboty...taaaaak sa mi nece,aspon ze nie je horuco lebo by ma lakalo k vode...
fajn ze sa viky ozval... 😉

nitka
25. júl 2008

cafce kocky...ta co tu tak ticho?
ja uz v robote,samoska ze tu nik nie je ale vecer mozno bude perno... 🙄 😀

nitka
26. júl 2008

fuuuha to je dazd
vidno ze je vikend,nikto nic nepise ☹

capricieux
autor
26. júl 2008

ta ja som dnes uplne unavena a nic sa mi nechce, este ze som nesla s brunom von 😉

capricieux
autor
26. júl 2008

😀 skoro naraz napisane nitka

nitka
26. júl 2008

tha ja mala vcera take tlaky do hlavy ze som myslela ze mi druhy mozog rastie 😀
dnes zatial v pohode

zuzla2
26. júl 2008

caute caute.. 😀
vikend,tak klasika nestihacky...manzel maloval detsku..a ja upratovala ostatne izby...
no to bola teda burka 😕 my sa akurat xystali,ze pojdeme troxa von na zmrzku a tak...ta sme aj dosli..uz aj bola mala povyzliekana a hovorim mm nex ju oblecie spat,bo ide ciernava 😔

nitka
26. júl 2008

😀 😀
ta sa vam podarilo na prechadzku no
ja otvorila o tretej a este nik tu nebol 😀

nitka
26. júl 2008

ziram na toto pocko najpr slnko svieti potom dazd nenormalny tak zase slnko tak lejak jak v aprili...by som sa necudovala keby zacalo snezit a to vraj od zajtra tropicke horucavy-ta mozno v saune 😀

capricieux
autor
27. júl 2008

serus nitka, tak a mame to tu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre