Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
4. aug 2008

jj ale uz len zbytky z nej

zuzla2
4. aug 2008

caute..
my boli vonku..a domov sme dosli ltt..keby bolo na mm,tak nas stihne lejak...akurat sme prisli pred vxod,len som hned brala malu a utekala dnu co tak fukalo..mm vyberal kociar z auta a vravel,ze sa bal,ze mu odtrhne dvere ten vietor 😖
z duhy sme cosi videli..aj som ju xcela odfotit teda hlavne krasnu ruzovkastu oblohu,ale dako blbo to fotak sfotil 😠

heh a dnes v Maxe sme boli v obuve a zrazu len tma..asi tak na 5minut vypadol prud... 😀

nitka
4. aug 2008

baby mam v albume dve satky co mame doma...tie druh su krasne ale uzmale je to 86 a vyzera v nich nazivo tak smiesne a tie na prvej foto sme mali oblecene nedavno na svadbe...co n nich poviete?zajtra idem kuk po meste dajake saty ale co som pozerala v motyli tak stoja okolo 1000 Sk
inac teraz maju v motyli zlavy ale kazdy den je to na iny druh tovaru.takze somarina

nitka
4. aug 2008

su v albume Lilianka

zuzla2
4. aug 2008

tak tie druhe su fakt krasne..to su tie co si ix objednala???? 😕

capricieux
autor
5. aug 2008

tie druhe 😉

capricieux
autor
5. aug 2008

mala je v nich zlatucka 😵

nitka
5. aug 2008

nie tie druhe sme mali doma iba ze su jej tesne pod zadok,take mi pripadaju negramotne

nitka
5. aug 2008

cakam streho kym dojde od zubara a pareme do mesta..o dva tyzdne svadba a poriadne nic nevybavene...dufam ze nezacne prsat...vecer idem s kamoskou posediet,vcera mala narodky,takze zase musim vymyslat dajaky dacek ale to bude asi klasika ako vzdy...strieborna retiazka s privskom na ruku 😀

endrixa
5. aug 2008

jeeej nitka mala je rozkosna v tych satickach... 🙂

endrixa
5. aug 2008

konecne minutka volna aby som kukla co mate nove...po vcerajsom brutal dni a noci konecne drobec spinka.... 😵

capricieux
autor
5. aug 2008

endrixa ta co vas zase trapi?

capricieux
autor
5. aug 2008

nitka jak boli ste? kupili daco? hod foto ked .....

capricieux
autor
5. aug 2008

ja som dnes bola v maxe s kamoskou na kafe a som si kupila pekne spodne pradlo, odporucam maju az 70% zlavy a satocky 😉 velmi sa tesim, jak na mna site, nikdy som saty nenosila ale teplo ma premohlo 😀

nitka
6. aug 2008

cerusss
v meste uz vsetko vybavene po obchodoch sme uz nestihli chodit ani sa nam necelo...vcera sme si v maxe rezervovali bicykle sedacku a prilbu s chranicmi pre malu a dnes by sme mali ich pre nich,bo vcera uz nevidala penazenka tolko love 😀
vecer som bola sadnut s kamoskou ta som sa fest zmotovala,stary naondiany bol ta len cakam kedy pride domov bo dnes sme sa este nevideli a bude do mna hustit...nedavno som sa este rozpravala so zachodovou misou... 😅
kozmeticku som dnes musela odvolat a poobede ideme blahozelat kamoskinej sestre ta dufam ze zvladnem

endrixa
6. aug 2008

hmmm capri zavidim ti tie vypredaje...kedy sa ja dostanem do maxu...aby som v klude daco pokukala....ja neviem co s maxom...mne jednoducho pride strasne nenazraty...opije sa mlieka...vygrcne troska akoze ma dost...a vzapati pusti brutal rev bo chce dalej cicat a pritom je plny...a tak je z toho nervny...tak mu o pol hodky zasa davam cicu a o pol hodky zas...a furt dookola...som z toho unavena...uz aj johny vravel ze zravejsie dieta este nevidel...sme ho skusali aj cumlom okllamat...ale citili sme sa previnilo...tak sme to zrusili...ze oblbujeme vlastne decko... 🙂

capricieux
autor
6. aug 2008

no endrixa podla mna to nie je len hladom, chce by mozno len prituleny alebo chce pohojdat, polaskat a co sa tyka cumla tak je to v pohode, ved ked potrebuje cuckat nieco tak preco nie

zuzla2
6. aug 2008

capri kde si kupila spodne pradlo??bo i ja uz daco potrebujem aj ked neviem ci dakde moju velkost zozeniem 😖
endrixa a nemoze ho boliet brusko??? 😕

capricieux
autor
6. aug 2008

escoto alebo tak nejako sa to vola, tiez som tam bola prvy krat len 😉

zuzla2
6. aug 2008

a kde je to presnejsie??bo my boli v maxe vcera i predvcerom,ale dako ma nenapadlo ist tam kuknut 😖

endrixa
6. aug 2008

hej asik aj brusko nas bolelo...som masirovala...cvicila s nozickami a pokakal sa mi na plenu...ta idem rajbat.... 🙂

capricieux
autor
6. aug 2008

dole to je na prizemi sa mi zda ze niekde v strede ako je dracik 😉 tak dufam ze ta nezmotam 😀
boli sme s brunom kuknut na plaza bic no tak pracuje sa tam odusu ale zeby to stihali 😀 😀 😀

capricieux
autor
6. aug 2008

ulozila som krpca a dala si kafejo, joj jaka pohoda 🙂 som zvedava ako dlho 😀

nitka
6. aug 2008

tha ja sa prebrala kus k zivotu...stary ide domov od zubara ta mi pisal ze sa mu ani zit nechce jake veci mu zubar povedal ta som zvedava co mu v tych ustach nasiel
endrixa ja ti neporadim bo moje deco cucalo kazdu pol hodinu...hlavne v noci

capricieux
autor
6. aug 2008

no a ja som zostala sama ☹ rado isiel s malym k rodicom na prechadzku, mama ma zas volno 😀 dajak casto 😀 😀 😀

danielkapo
6. aug 2008

ahojky, no vyzerate uz tak "zohrate" ale predsa...mozem sa pridat? 😎 Tiez som z PO, mam malu simonku (3mesiace) a tak obcas vas tu citam, ze co nove v PO tak som sa konecne odhodlala aj napisat 😀

capricieux
autor
6. aug 2008

ahoj no jasne ze sa mozes pridat 😉 ja som sa tiez len nedavno 😀 😀 😀 a z ktorej casti PO si?

danielkapo
6. aug 2008

tak dik🙂 svaby....

capricieux
autor
6. aug 2008

ja som tu hned na solivare 😉

capricieux
autor
6. aug 2008

ty mas cerstvejsie skusenosti mozno lepsie poradis endrixe s jej problemom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre