Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
24. aug 2008

vsetko naj mladomanzelom 😉 pocasie vam vyslo akurat..aj zaprsalo,takze budete bohati ako my 😝
suprovy uces si mala..aj kytica bola perfektna...sice neviem ako by som ju drzala,ale urobena bola prenadherne..mne moju tak dos.ali,ze este aj teraz ma to hneva 😖
a mohla by si teda pridat daku jednu svoju fotku v satkax..aj malej 😎

nitka
24. aug 2008

dikes to az potom pridam proesionalne lebo mam iba 2 v satach ale su na prd

zade
24. aug 2008

babule, poznate MC Emerka na Sekcove? Ja som sa do PO pristahovala a chcela by som ist na koncert Podhradskej a Canakyho. Mozete mi niektora poslat cez IP ako sa tam dostanem?
Dakujem 🙂

nitka
24. aug 2008

to my aj daco tajke na sekcove mame?to pocujem prvykrat

nitka
24. aug 2008

tha kade chodite?
my ideme vecer do baru na mensie dozvuky...

endrixa
24. aug 2008

ahojky,

nitka som citala muzovi o tvojej svadbe...ta sa pyta ze de byvas, bo on taky kolacovy... 🙂 uces mas bohovsky a kytica je krasna...to de take robia?

nitka
25. aug 2008

ahoooj...tu nik nepise?kyticu mi robili v eva decor vedla red box pizze

eldzina
26. aug 2008

Ahojte.

prepacte ze Vam sem skacem, chcem sa len opytat, nemam totiz prehlad. Je vela 12 000 mesacne+ energie za prenajom 3 izboveho bytu na konci sekcova? Surne potrebujeme byt od septembra a sa mi zda, ze ta pani nadsadila cenu, lebo vidi, ze sme v tiesni. Vraj, keby ho prenajala studentkam, mala by aj viac. No mne sa to vidi vela a byt je v povodnom stave, ziadna rekonstrukcia, len plavajuca podlaha v obyvacke a bude ho treba komplet omalovat. Neviete poradit 😉

danielkapo
26. aug 2008

ahoj dievcence🙂

tak my sa mame fajn celkom, az na to ze moje male sa akosi rozhodlo, ze v noci ma kazdu hodinu skontroluje...a tak 6-8x za noc sa rozmrnci a musim ju kolisat na rukach.... 😕 dufam, ze je to len prechodne obdobie...
inac fajne, taka chutna je uz sa prevrati na brusko a snazi sa akoby plazit no velmi jej to zatial nejde tak sa rozculuje certik moj 😀

nitka ta kytica bola fakt super...a chystate sa aj niekam na svadobnu cestu?🙂

eldzina
asi ti velmi neporadim....ono vsetky podnajmy su podla mna kustik nadsadene...minule som v nejakych inzertnych novinach citala inzerat ze dvojizbak pri maxe do podnajmu za 15000...to sa mi uz zdalo riadne vela...ono aj ytch 12 je dost...ale ked je clovek nuteny byvat v podnajme...a skusala si aj ine ponuky nejake?

nitka
26. aug 2008

eldzina pre nas je to vela ale mzes byt rada ze si nasla nieco za taku cenu,lebo byty su aj ovela drahsie....trebalo prehladat viac inzeratov a obvolat viac ponuk,my sme natrafili na byt koplet zrekonstruovany za 8 500 na mesiac...

nitka
26. aug 2008

zuzla endrixa vy uryzene na nas? 😀

endrixa
26. aug 2008

ahojky

ta urazene? ta keby...nemam minutu volna...maxa dneska daco trapi...asi kakanie mu robi problem...vkuse vyrevuje...idem zblaznit sa....pomoc.... ☹

endrixa
26. aug 2008

ty kokso to tolko stoji podnajom....preboha...ved to treba ten byt radsej kupit....ja mala predstavu ze tak za 8 sa prenajima trojizbak....

eldzina
26. aug 2008

ahojte.

vdaka za rady. mne to tiez prislo vela, no to bola zatial naj ponuka od septembra,no dnes som nasla celkom byt aj zrekonstruovany, vecer ho ideme pozriet, no bude volny az niekedy oktober- november, takze asi sa nasackujeme k nasim, kym sa neuvolni.Este raz vdaka. 😉

nitka
26. aug 2008

a capri?
eldzina nemas zac,vela stastia...

capricieux
autor
26. aug 2008

hoj
capri je unavena jak sv... 😖
bola som este vcera v kine do 12 tej
no nitka tusim ze je to uz tym vekokm 😀 😀 😀

capricieux
autor
26. aug 2008

ty ako mlada pani? 😵

capricieux
autor
26. aug 2008

dieta moje vsetko chce jest 😀 co chytim do ruky tak uz krici ze chce 😀 dnes aj surovy zemiak 😎

capricieux
autor
26. aug 2008

dani simonka je sikovna 😵

nitka
26. aug 2008

cely den som iba spala a jedla
stary posiel na pivoa nmnne sa chce zase spat 😀

capricieux
autor
27. aug 2008

dobre ranko baby 😵

capricieux
autor
27. aug 2008

co mate nove? ja uz sa pomaly pripravujem na dovolenku v Prahe 😉 veeeeeeeelmi sa uz tesime ze si konecne ako rodinka spolu vyrazime a oddychneme 😎

zuzla2
27. aug 2008

ahojte..nam od vcera nesiel net...kua to netaky abstak 😀
nitka neurazene sme,len som uz vyssie popisala co sa dialo 😉 navyse prisla na navstevu cetka ta nic moc..zas tyzden meskala..ja uz neznam co mam s tym robit 😠
eldzina mne sa to veru zda dost..to uz radsej byt kupit a platit hypo..aj ked je pravda,ze teraz isli byty nehorazne hore... 😠 😠 😠
capri a kedy idete???? aj my sa xystame..len este stale nevieme,ze kedy 😀

nitka
27. aug 2008

cafte ta my popratali cely byt dala som malu spat a potom asi pojdeme von...
zranicu mame este zo svadby takze od soboty nic nevarime iba polievku pojdem postavit...
este zajtra volno a od piatku do roboty na 2 tyzdne...ale uz tam asi skoncim,kedze stary vcera cosi vravel ze kdesi pojde robit...

capricieux
autor
27. aug 2008

letime v pondelok rano tusim o 8, dost mam z toho stres ze ako mi tam dieta hodinu obsedi na ritke 😀
ta co stretneme sa v phe?

zuzla2
27. aug 2008

ta to sotva sa stretnem..bo jak som pisala este nevieme kedy ideme 😎 hadam cez vikend sa uz dozviem 😔
ty nevies jak ti obsedi hodinu..a ja neviem jak dakyx 10h...bo my ideme autom 😖

capricieux
autor
27. aug 2008

no na auto je bruno zvyknuty, tazko povedat ze co by bolo na takej dlhej trase. ked sme isli do zuberca tak spal a bola aj pauza ale po cca. 3 hodkach uz bol nenormalne nervozny. no nebude to lahke 😒 aj preto sme sa rozhodli pre lietadlo 😉

zuzla2
27. aug 2008

tak my by sme sa tiez rozhodli pre lietadlo..ale musim ist autom, lebo musime ist s nim na stk..no a tym padom si urobime aj vylet... 😉

nitka
27. aug 2008

ta vy cestovatelky... 😀
ja chcela ist do tatier ale nevidalo...dnes som bola kuknut v robote kolegynu...same zmeny...nova kasa,nove ceny,nove napoje,kavy asi 20 druhov...no a cakam ze v piatok bude natreska takze mozem od rana studovat cennik...to budu zmetky...

zuzla2
27. aug 2008

no ta netake 😖
ceny jake nove??vyssie..ci len prepocitane aj na euro???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre