Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
9. sep 2008

jaj..tak oki no..
inac vsetko najlepsie k meninam 😀

capricieux
autor
9. sep 2008

aj od nas vsetko najlepsie 😉

nitka
9. sep 2008

juuj diky ja uz dnes dostala dve cokoladky tak vecer vytiahnem a sef mi vsetko zozere ako obvykle 😀

nitka
9. sep 2008

jooj cetka dosla ta ma brucho boli.... 😠

zuzla2
9. sep 2008

ta i mna caka..ale az o dajake 2-3 tyzdne....ale ta pan boh zna kedy zas dojde 😠 najlepsie,ze vtedy mame ist do Prahy..ta to bude zas vylet 😠 ale moja xyba..bo mm sa ma pytal,ze ci mi vtedy vyhovuje a ja reku hej...

nitka
9. sep 2008

😀
ta ja dala 2 tabletky panadol femina ale to mi vobec nepomaha ata kolegyna tu mala termosku ta som tam dala horucu vodu zabalila ju do utierky a dala na brucho a hned ma preslo...ta dufam ze uz nebude boliet zeby som vydrzala v roboto bo take krce hnusne som uz davno nemala...zuzi a to vy kedy chcete ist jak tambude v kuse prsat?

zuzla2
9. sep 2008

mne panadol femina nikdy nezabral...len ibalgin...
hadam nam vkuse prsat nebude... 😀 bo sak vlastne este ani nevieme na kolko ideme..mm vzal dovolenku cely tyzden a uvidime kolko vydrzi mala...

capricieux
autor
10. sep 2008

neskore dobre ranko 😉
mne uz nastastie po porode ani ibalgin netreba, ale volakedy to bol tazky pruser u mna, to som prvy den ani stat nedokazala, strasne bolesti a na odpadnutie 😖
inak co je s danielou a endrixou? dajak sa dlho neozvali 😕
dnes mame ockovanie, este som sa chystala teraz von s malym no zaspal mi v postielke s mliekom tak sedim doma ..... to je pre neho typicke, zaspi furt len vtedy ked netreba 😀 😀 😀
vecer idem este cvicit, bola som v pondelok na pilatesa, celkom v pohode bolo a este chcem vyskusat power jogu a h.e.a.t co je beziaci pas a dost dobre to bolo ked som na to iba kukala, ta neviem ci to zvladnem ale urcite skusim 😉

zuzla2
10. sep 2008

veru neviem,ze co je s babami 😖
ja aj pred porodom aj po porode mam velke bolesti..len ibalgin zaberie..nic ine... 😒

endrixa
11. sep 2008

ahojte baby...
ta ja zijem...ale dajako mam pocit ze meliem z posledneho...ty kokso to mat dieta to riadna fuska...capri mne do posilky asik tak skoro nebude treba chodit...vcera lekarka vazila maxa...6,8kg...a to nema este ani dva mesiace...a dajako mi odchadzaju ruky a krize...

a inak pozdravujem vsetky...dame stretko?...kym este svieti slnko...bo hlasia daku brutal kosu... 😢

zuzla2
12. sep 2008

a tu skapal pes 😀

endrixa a to ste iba cisto kojeny??? dobra vaha 😀

endrixa
12. sep 2008

hej zuzla...cisto kojeny....a najlepsie ked sa kazdy pyta a kukne na moje male cici...ta mi smisno je...

zuzla2
12. sep 2008

ty kokso..sak ty mas smetanku 😀
a moja furt len dudu hlada a vazi okolo 9kg 😀 a to uz mame skoro 15mesiacov...raz darmo..po mne isto nebude 😀 😀

nitka
13. sep 2008

cafce...konecne mam volno....vcera som bola zit prisla som rano o siestej domov.... 😅
super zabava bola....aj dnes sa chystam ale do baru oznamit sefovi ze si este tyzden odrobim a koncim 😀 len neviem ci mi pride sestra k malej...co noveho dzeci moje?
inac teraz som dosla z maxu ta som myslela ze vonku je pod nulou...skoncili prechadzky,vraj ma prist brutalna zima....

nitka
14. sep 2008

ahoooj mam fotky zo svadby...vobec nie som spokojna...je ich okolo 350 oni su vlastne pekne velmi pekne ale je ich malo a na plno zaberov si pametam a nie su tam vobec...on nam dal fotky ktore sa mu zdali najlepsie ale to neznamena ze ked sa jemu nejake fotky nepacili ze sa nebudu pacit nam...ak budem mat naladu tak nejake hodim do albumu...

zuzla2
14. sep 2008

cau..
ta to co potom za fotografa???? 😕 sak 350 to dost malo fotiek..aj ked len dobre vybrate...
a dnes sa mi zda,ze este xladnejsie jak vcera..brr...a prexadzky neskoncili..bo s detmi treba i v zime xodit von 😀 len samo,ze uz nebudu 2hodinove... 😖 ale vraj koncom septembra ma prist este babie leto.tak som zvedava

nitka
14. sep 2008

ja teraz bola v bare na caj a som zdochla od zimi kym som dosla domov...ta neviem stary mu ma volat,su nadherne fotky ale najviac ich je tam zo saly a nie my dvaja...takze som mu nezaplatila a chcem aj zvysok...sak z 1200 fotiek nam dal iba 350 odsr.na robota... 😠

nitka
14. sep 2008

stary uz zmensuje fotky tak zrobim album....

zuzla2
14. sep 2008

ta uz sa tesim na fotky 😎

nitka
14. sep 2008

niektore su nadherne ved k tym ktore sa mi moc pacia napisem komentar,ten mlady fotograf to ma iba ako hobby,ale je sikovny,len ma natentoval s tym ze ich je malo...ved si pametam na plno zaberov a nemam ich...plno fotiek s kamosmi a rodinou nemam...chcem si este dat nafotit nejake fotky ale to asi az na jar...

capricieux
autor
15. sep 2008

pekne uprsane ranko prajem
nitka fotky su uplne bohofske a ty si fakt nacisto modelkovsky typ, cica riadna 😉 😀

zuzla2
15. sep 2008

nitka no fotky su fakt super...sice niektore mohol lepsie doladit..ale nato,ze to ma iba ako hobby,tak perfektne 😉

endrixa
15. sep 2008

nitka super fotky...fakt jak z katalogu.... 🙂

lea.g
15. sep 2008

Pozdravujem všetky prešovčanky, píšem dnes prvýkrát a hneď s veľkou prosbou, tak verím, že ma príjmete medzi seba. Mám 21 mesačného syna a často sa mu stáva "z očí". Neverila som na niečo také, kým som nemala vlastné dieťa - začne nekontrolovateľne plakať a nedá sa utíšiť. Čím je starší, tým je to horšie. Tzv. "spľuvanie" mi vôbec nejde, keď mu to robím ja vôbec to nepomáha. Stále prosím o pomoc známu, ktorá ma Ďalšiu známu a tá mu to vie urobiť aj naďiaľku, tak nám zatiaľ stále pomohla, ale stane sa aj v noci, že sa zobudí a chytí taký záchvat a spravidla vtedy má každý vypnutý mobil. Tak sa chcem opýtať, či mi niektorá z Vás môže poradiť ako sa robí a používa tá " uhlíková voda". Ďakujem

nitka
15. sep 2008

dik kocky...ostatne fotky ma este napalit takze este cosi vyberiem...

zuzla2
16. sep 2008

zeny u vas uz topia??bo u nas dajak este ne 😖
lea ja ti neporadim,lebo ja akosi tomu neverim..ale viem,ze sa tu na konikovi o tom popisalo,tak pohladaj 😉

nitka
16. sep 2008

zuzi ty topenie tak skoro necakaj....budeme radi ked zacnu topit dakedy v oktobri alebo pockaju az kym nebude vonku na nule,ale to sa neda vydrzat chodim naobliekana v byte a lezim pod paplonom...

zuzla2
16. sep 2008

nesranduj..vsak vraj uz na niektoryx sidliskax topia...
ta tak to vidim,ze asi este dnes pobezime kupovat ohrievac..len potom nexcem vidiet ten nedoplatok 😠 ax jaj dakedy by som brala dom...

nitka
16. sep 2008

zuzi stary mi vravel ze ked je 3 dni po sebe vonku pod 10 stupnov tak zacnu topit ibaze uz davno je kosa tak neviem co netopia...ko si nechce zaopit tak nech vypne radiator...ale mi mame male deti ktore sa valaju po zemi tak mi potrebujeme teplo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre