Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
31. okt 2008

tak co ako dnes???preslo mu to???

capricieux
autor
31. okt 2008

cau zuzi
no si predstav ze je to nakoniec hnisava angina 😲 ta to co to? to preto lebo som nedavno vravela ze este nebol chory, to u mna toto fakt zazracne plati (jak sme sa bavili) ze furt to "zarieknem" 😖
mame atb a paralen, inak je celkom okcko, dufam ze to skoro prejde
raz sme zacat museli 😅
a vy ako?

zuzla2
31. okt 2008

no neuveris...ale mna hned napadla angina..preto som sa ta pytala,ze ci ste neboli u lekarky..totizto tak isto sme to mali aj my v lete..hned horucky 38,5 a nie a nie, aby padli dole..

capricieux
autor
31. okt 2008

a aky to malo priebeh?
dlhy? 😖

zuzla2
31. okt 2008

nie...uz na druhy ci treti den po podavani atb jej horucky presli...len vacsi problem bolo dostat do nej tie atb..lebo stale ix vypluvala...

zuzla2
31. okt 2008

a klasika..tyzden brat atb...nesli sme ani von..takze to bolo na slaktrafenie,kedze to bolo v lete..este nam tu vtedy akurat zateplovali,vrtali..ale tak prezili sme 😀

capricieux
autor
1. nov 2008

no my sme dostali sumamed, co je taky praskovy sirup na 4 dni, raz denne cez taku trubicku vtlacis do pusy, ide to lepsie ako klasicke lieky ale tiez nieco aj vyplul
no a to ze nemozem ist von to je fakt na zblaznenie, este stastie ze to najhorsie, zaciatok choroby zvladneme spolu s tatikom 😉 a po vikende uz dufam bude lepsie

zuzla2
1. nov 2008

mne sa zda,ze my sme brali Penbene..alebo nejako tak sa to vola...

nitka
3. nov 2008

Ahoj...ta co tu tak ticho?
nam mala vracala bol s nou stary na pohotovosti...dostala injekciu...teraz haja...ked zajtra bude vracat tak musime ist na hospitalizaciu do nemocky ☹
tak drzte palce...ozvem sa ako to dopadlo...

capricieux
autor
3. nov 2008

nitka drzime 🙂
malemu je uz lepsie, len ma nejake vyrazticky teraz po tvari 😖 a na puse, urcite dajaka reakcia na tie lieky 😒

zuzla2
3. nov 2008

ahojte..
nitka drzte sa...
boze normalne dostavam strax...zatial odolavame,ale bojim sa,aby mala nieco nexytila 😒

capricieux
autor
4. nov 2008

tak ako nitka ste dopadli?

nitka
4. nov 2008

Ahojte.pisem namiesto manzelky.Je s Lilkou v nemocnici od vcera. Je dehydrovana z vracania.Davaju jej infuzie.Dnes konecne zacala od nedele trocha aj papat.Uz nezvracia ale ma nejake nebezpecne latky v moci z dehydratacie a nechcu aby sa jej poskodili oblicky. Preto jej davaju infuzie.Zajtra budu dalsie vysetrenia tak sa uvidi. zatial to vyzera na vyrus.Na prijme boli s takymi problemami pred nami este dalsie 3 deti. Mame este jedno stastie ze ma lepsiu starostlivost, lebo patria priamo k mojej sesternici ktora je tam lekarka, tak sa k malej dostanem aj ja, lebo tam vobec nikoho nepustaju.Zajtra ich este urcite neprepustia. Mozno az vo stvrtok.Tak ked tak ja sa Vam potom ozvem alebo potom napise ona. Tak sa majte... zatial

zuzla2
5. nov 2008

uff..tak pozdravuj nitku a nex sa s Lilkou drzia...
hlavne nex preziju ten pobyt v nemocke 😉

muska1102
5. nov 2008

ahojte maminky.chcem sa opytat ci ste nerodili nahodou u dr.stoseka,ak ano ake mate s nim skusenosti.a aj vas nazor na staru porodnicu.cakame druhe mimi ,to prve som rodila na novej noteraz to bude asi stara tak chcem vediet vase skusenosti.dik..... 😀 😀

zuzla2
5. nov 2008

muska ja neporadim 😖 ,kedze som v PO nerodila 😵

endrixa
5. nov 2008

Ahojte

pozdravujem nitku a lilku...nech sa drzia ...rychlo vyliecia a su sup-sup doma... 🙂

endrixa
5. nov 2008

Ahoj muska,

no k tej starej porodnici ti mam asi najcerstvejsie co povedat ja...rodila som tam v juli...hmm...mudr.stoseka nepoznam, tak sa neviem ku nemu vyjadrit...ale ako som tak pozerala na zoznam lekarov...tak on v starej nepracuje. isla som rodit do starej, lebo vsetci v okoli hovorili, ze je tam lepsi pristup personalu avsak ja som ten pocit nemala...vybavenie je tam ubohe...rozpadava sa vsetko na co pozries, ale da sa to prezit a teraz mi to pripada ako vylet v pionierskom tabore. no kolegyna rodila v monobloku a nebola spokojna tiez...tam jej po sekcii hned doniesli na izbu dieta a musela sa o neho starat a to ledva vladala stat na nohach...v starej ti nosia len na kojenie...tak neviem ci som poradila...ale takmer vsetky baby co poznam rodili v starej...

nitka
5. nov 2008

Ahoj...tak dnes o piatej nas pustili....budte radi ze ste neboli dakedy v tej nemocke...sami rom a vsetci tam revu nepretrzite...lekarska straostlivost pod uroven...ked som odchadzala tak mi kazali dat dole postelne pradlo a odniest ho do spinaveho.... 😠
zaplatila som za stravu za 2 dni ale nejedla som nic...na izbu vam neprinesu musite ist do jedalne ale ja som nechcela nechavat samu malu v postielke ako mi kazali,ved mala ihlu v ruke tak som jedla to co mi m priniesol...
sestricky mudre jak radio 😀 jedna pani tam bola s malou 2 tyzdne a mozno ju zajtra pustia,ale skoro plakal ked mi rozpravala ze to je hrozne byt tak dlho v nemocke...malej je dobre,chce jest aj pit...dufam ze sa to nevrati...
muska ja som rodila pri stosekovi....doktor na 100% urovni...fakt mily este si aj zo mna utahoval...dobru pracu odviedol...ja by som u nho chcela urcite aj druhy krat rodit a lezala som v monobloku takze so straou neporadim,ale kazdemu sa nieco ine paci...niekomu je zle v starej a naopak....

nitka
5. nov 2008

baby neviete o dajakom 3 izbovom byte do podnajmu?musime sa do nedele vystahovat ...uz mame pobalene ale jeden byt ktory bol dojednany nam zrusili....
no dokelu teraz sa mala povracala...asi z dzusu uz nic nnedostane...dieta....

drobcek2007
5. nov 2008

muska a stosek nerobi nahodou v monobloku?

capricieux
autor
6. nov 2008

ahojte
nitka moj kamarat prenajima! akurat minule mi spominal ci o dakom neviem, ale je nezariadeny 😒
som rada ze sa uz citite lepsie, drzime palceky
brunovi je tiez uz fajn, boli sme uz aj von, len tie noci su teraz strasidelne, stale place ked sa zobudi 😖
muska ja som tiez rodila v starej, nazory su rozne, vybavenie je fakt hrozne a personal sa mi zdal dost v pohode......

capricieux
autor
6. nov 2008

nitka IP

zuzla2
6. nov 2008

ahojte...my brutal noc...uz od piatej je mala hore,ale to vdaka mm 😠
nitka som rada,ze ste ok a uz ste doma..s bytom zial neporadim..
capri tak uz ste ok??? tak by bodlo ist dakedy von,kym je vonku tak krasne...samo,ze aj inyx sa to tyka 😀

capricieux
autor
6. nov 2008

jasne zuzi, co dnes okolo jednej pol druhej? budem u sestry hore 😉

zuzla2
6. nov 2008

jaj tak dnes ee...ked pojdem von,tak az poobede...idem lahnut lebo nevidim na oci 😖

ozik neviete kedy otvaraju electroworld?? lebo na mail neodpovedaju..hlavna vec,ze na stranku daju...napiste nam 😠
a vedeli ste,ze Bratislava je metropolou vychodu???? 😀 😀 😀

capricieux
autor
6. nov 2008

ofkej tak niekedy buduci tyzden potom 😉

zuzla2
7. nov 2008

😉

nitka a vy co tak zrazu musite opustit podnajom??? 😕 😕 😨

nitka
7. nov 2008

juj capri skoda ze tak neskoro som prisla na net...dnes sme boli na svaboch tak mame 4 izbak....zajtra stahovacka....
zuzi ta my skusame sidliska...este nam treba vyskusat sidlisko 3 ale verim tomu ze aj to pride...

zuzla2
8. nov 2008

tak prijemne stahovanie 😉 teda asi uz mate po nom... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre