Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
11. nov 2008

o kolkej to je?ja by som s vami niekedy sla....ved co budem doma robit...chodi tam vel mamiciek?su tam nejake poplatky?co sa tam vlastne robi?napiste blizsie info alebo dajte link ked maju www stranku...

nitka
11. nov 2008

zuzi tvojmu mu vsetko najlepsie k dnesnemu velkemu sviatku 😀 😉
posielam bosu na licko,dufam ze uleje daco 😀

capricieux
autor
11. nov 2008

takze je to PO UT a ST od 9-12 doobedu
utorok je cvicenie deticiek na fitloptach
streda tvorive dielne kde mamicky vyrabaju rozne veci, pr. vraj teraz sa robia sviecky a adventne kalendare
stvrtok cvicia maminy ale neviem co 😀
deti sa tam cely cas hraju, je tam kopa deciek okolo 20 a kopa hraciek
plati sa dvacik na den a das si za to kafe alebo caj
celkovo sa tam deti vyhraju a vysantia, teda tie starsie 😀 😀 😀

nitka
11. nov 2008

fajn super to je az na tu deviatu hodinu...mam problem vstat z postele 😀
tak ked niektore tieto dni pojdete a budem mat volno pojdem s vami ak ma teda zoberiete

zuzla2
11. nov 2008

nitka ze dakuje...ale zajtra este pokracuje,bo ma narodeniny 😀
a tu bosaj si nexaj pre svojho..to ti mimochodom ja odkazujem 😀 😀 😀 no a samo,ze mozes dojst..este si aj budes moct vybrat,ze co xces vypit 😀

inac je to tak ako napisala capri..len je to az od pol 10tej ne?? akurat asi streda je od 9tej..alebo ja teda neviem,ze kedy...
jo a ta 20 capri..tak ta Martina vravela,ze to iba raz do tyzdna platis..tak ja teraz neviem..ale to je zanedbatelna suma 😉

nitka
11. nov 2008

a okruhle ma zajtra?
a to v akej budove je?

zuzla2
11. nov 2008

hej zajtra..a v sobotu oslavu robi.. 😔 to zas bude....
je to pri kostole na Sekcove v tom pastoracnom centre ci ako sa to vola...

nitka
11. nov 2008

palim do roboty lebo kolegyna tam je sama...sefo so sefovou maju dnes vyrocie su 5 rokov spolu ta musia ist oslavit tak idem makat s nou...

nitka
11. nov 2008

jaaaj uz viem kde to je...
ta sebe uzijes s nim zuzi 😀
tesis sa na svokricku? 😀 🤐

zuzla2
11. nov 2008

hej na sickyx sa tesim...bo budem makat od rana do vecera 😠 kedze si nedal povedat,aby sme sli robit niekde do restiky... 🤐 🙄

capricieux
autor
11. nov 2008

jeeeeej zuzli ta si predstav ze bruno normalne dnes behal po byte sam odo mna k manzelovi 😀 😀 😀 taka som vytesena, uz normlane plynule a sa aj otacal pocas jazdy 😀 😀 no odkukal od deticiek, tak dobre ze sme boli, hehe
zajtra sa vidime 😉

zuzla2
11. nov 2008

no vidis..tak super... 😉
asi sa uz teda nastval,ze toto nie..deti si tam budu behat kade tade a ja musim byt stale zavisly na mamine 😀

endrixa
11. nov 2008

Ahojte,

hmmm...to nam este potrva kym sa pridame do vasej party....max je este taky "velky" maly...super ze citam tie vase reakcie na to materske centrum...uz sa aj ja tesim...prajem pekny vecer... 😎

muska1102
12. nov 2008

baby dakujem za nazory.stosek rodil na novej ked sme mali prvu babulku,ale teraz rodi na starej.tak sa neviem rozhodnot,ale fakt vdaka za pomoc.
😀 😀 😀

bambina
12. nov 2008

Ahojte, možno ste to tu už rozoberali, ale neviem kde hľadať tak sa Vás pre istotu opýtam znova. Nevedeli by ste mi poradiť kde v Prešove sa dá chodiť cvičiť podľa tehotenstva? Nemyslím len takú predpôrodnú prípravu, ale možno najekú tehotenskú jogu, fitlopty, tanec. Keďže chodievam do práce, tak najlepšie vo večerných hodinách príp. víkend. Ďakujem za každú info 🙂

bambina
12. nov 2008

pardón nie podľa tehotenstva ale počas 😉

yasmina
13. nov 2008

ahojte kocky ... skusim sa opytat vas lebo uz som sa pytala vo fore sidlisko II a III Presov a odpoved ziadna 😒 chcem sa opytat kde chodite na prechadzky?
mne tu chyba park...alebo to nemam dobre zmapovane...chodit na prechadzky pomedzi bloky a domy ma nebavi /to je teda priroda/
Tak skoncime to tym ze ideme do centra na prechadzku alebo na dopravne ihrisko alebo na bowling pri trati...a to po ceste ...a vsade je hluk...no proste parada...
mate nejake tiche miesta?v PO alebo blizkosti PO?
park v meste pri Ciernom moste je zdevastovany tak isto Kolomanova zahrada

danielkapo
13. nov 2008

ahojky, capri no super, maly uz teda chodi..aj s otackami 😵 blahozelame

to mc vyzera byt fajn podla vasich reakcii...my to so simonkou asi skusime az po zime...este je drobec...tak potom to uz bude ine...ale urcite s nou budem chodit, lebo ona dost sa boji cudzich, co je sice prirodzene asi, no ked vidi napr. sestrinho frajera tak rev na cele schodiste 😀 a je to fajn isto aj pre maminy...trosku ine prostredie, ini ludia 🙂

nitka aj ja na svabskej 😎 ale ta sa tiahne sice celymi svabami, takze tak🙂 my byvame takmer na konci smerom k delni

yasmina no tu tazko najst nieco ine na prechadzku....jedine tak skocit na sigord (teraz uz asi kosa) my mame chatu v takej dedinke blizko PO tak sa spolieham ze v jari/lete budeme chodievat najma tam...

yasmina
13. nov 2008

dik danielka takze nic mi neuslo...ja snivam o prechadzke krasnym parkom...ked bude slnecno tak sa vyberieme do betliara tam je krasny park...ale je to daleko to je skor vylet ako prechadzka... 😀

danielkapo
13. nov 2008

no krasny sen o prechadzke 😵 inac dost blbe, ze tu fakt nic take nie je.....

capricieux
autor
13. nov 2008

ahojte,

ked som bola s malym v Prahe a prechadzala sa po Stromovke tak som mala presne ten isty pocit, skoda ze taketo nieco nieje aj v PO, hold v PO nie je prakticky skoro nic 😀 😀 😀
dani tesime sa az so simonkou zacnete chodit, aj podla mojho nazoru je to pre nu este skoro 😉

bambina skus sa opytat v centrale v ANTcku

pekny den prajem hlavne zuzle 😉

capricieux
autor
13. nov 2008

jaaaj ci to sa asi este nechystas co? 😀 😀 😀 nejak som sa sekla v dnoch, hehe mala som pocit ze je piatok

yasmina
13. nov 2008

capricieux no v prahe v budapesti dokonca aj v BA su krasne parky /kde som bola este bez malych/a tu skapal pes...ale netrebalo by vela financii len vykosit a vycisti park pri ciernom moste alebo kolmanku dat p 😖 ar laviciek a nejake detske ihrisko a je to...ale to by mesto muselo chciet urobit nieco pre deticky

zuzla2
13. nov 2008

ahojte...
yasmina ako uz pisala capri tu v PO o nicom netusim..aj ked mne zatial nevadi prexadzat sa okolo bytoviek, domov 😎 to iste som mala aj na dedine 😀
ale fakt je ten,ze tu skutocne xyba nejaky park ako vyssie spominana Stromovka...mne xyba hlavne kvoli tomu,ze tu nemozem si nikde len tak pustit malu,aby mi behala..lebo bud xodia auta, alebo bycikle, psy...atd...

a vsak pan primator mal akesi "zajacie" umysly postavit park na Sekcove...len nepovedal,ze v ktorom roku by to malo byt 😔 😀
bambina ja s tym cvicenim nepomozem.. 😒

capri dnes este nexystam..teda upeciem len muffiny..a zajtra tortu a kolac plus polievka sa uvari...ostatne staci az v sobotu 😎
dnes len upratujeme 😀

capricieux
autor
13. nov 2008

tak sa drz, nech sa vsetko podari 😉 a muffin mi podla dohody odloz, v utorok si stvrdnuty dam 😀 😀 😀

zuzla2
13. nov 2008

dojdi teraz...su fajne cerstvucke 😀
ale nebudem teda radsej provokovat..a slubujem,ze raz ti upeciem...len este neviem kedy 😔 😎 hadam sa dozijes 😀 😀 😀

capricieux
autor
14. nov 2008

dobre ranko
jasne uz sa tesim 🙂
dnes sa chystam do prace, pozriet kolegyne 🙂 a poobede chcem este skocit do mesta na korale zlte nejake, som zvedava ci zozeniem 😉

nitka
14. nov 2008

aojte ta vy tu cmarbete vo velkom...ja som bola od utorka v robote,dnes idem na siedmu...robime s kolegynou cukrikovu party 😀 to ona ma take blbe napady kazdy piatok....
zuzi tak nech sa oslava vydari...

nitka
15. nov 2008

haloooooooooooooooooo halooooooooooooo

zuzla2
15. nov 2008

ajojte..
my uz mame po..prezila som to v zdravi 😀 len si necitim xrbat od umyvania riadu...
a keby ste xceli este muffiny abo z torty,kolaca,tak mozete dojst..nabalime vas a aj ulejeme 😀

sa mm na mna teraz vecer pozrel a vravi,ze jak to ze ne som opita...ze som vypila asi 7tatranskyx cajov a ja absolutne nic..ani keby som nic nepila 😀 tot alkacka sa nezaprie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre