Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
7. feb 2009

diki diolana,nasla si nas???

adrianamickova
7. feb 2009

co sabinov lipany nefici???

adrianamickova
7. feb 2009

dioliana ale kludne sa pridaj,a budeme piati 🙂

zuzla2
7. feb 2009

heh..ale ste to tu rozbehli 😀
no my sme tu xodili...ale potom sme si povedali,ze tu nebudeme pisat dve,tak si piseme cez icq 😀

daniela84
7. feb 2009

no hej mysllim ze presovcanku sa zase rozbehnu ani neviem preco to tu tak utichlo, ja chodim skoro vsade aj na sidlisko III aj sekcov sem tam, hlavne ked oznamujem nejake veci ohladm mojho obchodiku

adrianamickova
7. feb 2009

wwaauuu,a uz sme siesti 🙂

danielkapo
7. feb 2009

daniela, no ono ked sa zabyvate tak to bude lepsie 🙂 potom mozno stretneme na nejakej prechadzke 😀 ako sa dari malickej? je velmi zlata...

adriana no presne take nieco som mala na mysli...ze vyvesis pradlo na dvore..deticky pobehuju okolo teba...havko steka opodial, v lete grilovacky a taaaak 😵 juj no mame aspon chatu (domcek) blizko PO tak aspon kustik si take uzijeme

zuzla tak mozte znovu chodit;)

adrianamickova
7. feb 2009

ano,zije sa mi tu dobre,ale ja si zeny nosim drevo do peca, 🙂 😉 to je asi dan za ten dvor 😉,vsetko ma svoje plusy aj minusy,a havkov mame 3,a este vselico ine,plny dvor mala zoo 😅

daniela84
7. feb 2009

No z to pomalicku yutulnujeme este chyba par veci, ale to su uz len malickosti. No mala je riadne cislo, uz by najradsej chodila vsade sa stveria a je velka ocinkarka, bez neho ani na krok

adrianamickova
7. feb 2009

baby mate solo deti,nechodite s nimi plavat?ja som chodila a na svaby do tej skolky na konci,teraz ma nenapada ulica,ale babatkovske plavanie to je parada,nase vodu miluju,dobre na pohyblivost,na otuzilost,ako masaz....a nove kontakty.

adrianamickova
7. feb 2009

a aj ocinkovia chodoli na plavanie s detmi 😉

adrianamickova
7. feb 2009

mam kontakt ak by ste mali zaujem

danielkapo
7. feb 2009

adriana ja som nad tym, aj uvazovala, len ta moja mala casto nadchu a bala som sa aby sa to nezhorsilo...radila som sa aj s dr. a ta vravela, ze je to tak 50:50 ze niektorym detickam to prospeje, zvysi odolnost a tak a inym zas zhorsi problemy s uskom/nachladnutim....neviem ☹

adrianamickova
7. feb 2009

aj moje boli chore,ale za pokus by to stalo,ja len preto ze to mate pod oknom, a to bol moj sen plavat s babatkami,a splnil sa mi, nenutim len radim ja som bola nadmieru spokojna 😵

danielkapo
7. feb 2009

kolko mali vtedy ked si s nimi chodila?

adrianamickova
7. feb 2009

starsia ako vase 9.mesacna zacala,a chodili sme skoro rok s mladsou menej a tak uz ani nie,lebo som nemala kde nechat zase starsiu,ale aj 2 mesacne chodili,to boli skupinky rozne podla veku

jozino24
7. feb 2009

ahojte mamicky.... juj pozeram ze sme to tu fakt rozbehli...mimochodom kazda zvas ste mali taky plan na dnesny den ako ja,,, pracka,vysavc,sporak atd... ja to musim zvladat sam... a stihli sme troska aj vonku vyjst... inak aj ja byvam v niznej... v bytovke na slanskej... byvame tu asi mesiac.. v podnajme

danielkapo
7. feb 2009

adriana, mozes poslat kontakt cez IP mozno to skusime....aspon bude viac medzi "cudzimi" lebo to je taka mamkina macicka....a kolkokrat tyzdenne je to?mozes hodit nejake info...
jozino si sikovnik 😎 a ako sa vam paci? mala si zvykla?
no ja idem uz, malinka mi zaspala na rukach...






😅

danielkapo
7. feb 2009

jeminku to kolko entero som stlacila...sorry 😅

adrianamickova
7. feb 2009

dobry vecer,ja som tu uz dost poklikala,ale naozaj jozino ty si jediny chlopek,ja som sa este s muzom nestretla,myslim tu na konikovi ...o to viac ma tesi ze sme susedia,mozno sa tu u nas stretneme,slanska to je pri haburskej a jarcek vam tecie pod oknami???

adrianamickova
7. feb 2009

🙂 🙂 🙂

jozino24
7. feb 2009

pod oknami nie...byvame az v zadnej bytovke... ale niesom tu sam otecko..je nas tu viac... mala si zvyka ale ja si akosi neviem....

zuzla2
7. feb 2009

adriana my sme nexodili,lebo kym mala bola mala,tak sme v po este nebyvali..ale mm mi vcera zahlasil,ze pojde niekedy s malou na plavaren..tak to som teda zvedava 😕

adrianamickova
7. feb 2009

som normalna?pozerala som postu pre teba a slzy v ociach.

adrianamickova
7. feb 2009

jozino priznam sa len som hadala,a to podla bytoviek,vobec nieviem ktora ulica kde?no nasu poznam 😅

adrianamickova
7. feb 2009

zuzla2 voda je nasa kamaratka,to je dobre, ze sa viete dohodnut a mat spolocne plany ze ist s malou,to jedno kde...

adrianamickova
7. feb 2009

tak dobru nocku,zelam ☹

adrianamickova
8. feb 2009

dobre rano,peknu nedelu prajeme mamickam,detickam aj ocinom 😅

danielkapo
8. feb 2009

Krasny den 😎 dnes zas vyzera, ze vonku bude krasne...tesim sa...heh ja uz citim jar 😅
adriana dik za info a kontakt 🙂

jozino vsetko chce cas, aj ty si zvyknes...drzim palce, nech je to cim skor 😉

adrianamickova
8. feb 2009

zrana tak nevyzeralo,ale je pekne ideme von,a jar uz myslite ze ano????sanky su odlozene,zatial 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre