Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
8. feb 2009

stale nikto 😒 ???

jozino24
8. feb 2009

ahoje... bol som cely den s malou vonku... boli sme aj za (manzelkou) chcela vidiet malu tak som za nou zasiel... poviem vam je to pre mna fakt tazke... neviem ako bude dalej... juj chcel by som spoznat takeho otca ktory bol alebo je v takej situacii ako ja... mozno by mi vedel poradit... ako dalej... nooo uvidime... prajem prijemny zvysok vykendu...

adrianamickova
8. feb 2009

☹ ☹ 😖

adrianamickova
8. feb 2009

ahoj jozino

adrianamickova
8. feb 2009

jozino,osobne nepoznam muza,ktory sa stara o dieta sam,ale skus aj temu mama,oco rodina,a tam su aj podtemy slobobne maminky,krachujuce manzelstva,liga na ochranu otcov.......len klikat a citat,moja rada zatial taka,skus
drzim palce,

jozino24
8. feb 2009

diky Adi... chodim tu sice uz dlhsie ale nejako som to tu este nepresondoval... vacsinou tu chodila manzelka ale odkedy odisla chodim tu ja... este som tu vsetko nepresiel... musim si na to najst cas... no ale teraz uz do postele... rano ma caka sichta...

adrianamickova
8. feb 2009

ty jozino pracujes?alebo si doma s malou?

adrianamickova
8. feb 2009

tak dobru noc,presov uz zaspava...

dioliana1
8. feb 2009

dobru nocku starý domov.... 😵

adrianamickova
8. feb 2009

no dio??????tak to od teba sumne ze si spomenies????a das nam dobru noc

adrianamickova
8. feb 2009

pre informaciu....my sa z diolianov pozname 🙂

fimi
8. feb 2009

Zdravím,

doposiaľ som sa aktívne nezapájala do fóra, len som si čítala príspevky, ale v rámci rozšírenia prešovskej témy sa zapájam. Prajem vám pekné ránko. Nemôžem spať a bolí ma príšerne hlava.

adrianamickova
8. feb 2009

vitaj fimi, 🙂

adrianamickova
8. feb 2009

co to s tebou?

adrianamickova
8. feb 2009

a uz sme siedmi 🙂,

adrianamickova
8. feb 2009

malo ☹ nas malo nas podte rychlo medzi nas 🙂

danielkapo
9. feb 2009

Pekne ranko....no vcera bol krasny den, vsak? Normalne teplucko...sa mi nechcelo verit,ked som sa rano zobudila, ze nasnezilo... 😕 adi vyberaj sane 😀 no vyzera, ze sa to roztopi a zas bude riadna clapkanica..

fimi, vitaj...mne sa uz davno nestalo, ze by som nemohla spat....cela stastna padnem do postele hned ako malicka zaspi 😝 a v poslednej dobe uz o osmej spim s nou....parada

jozino, tiez nepoznam nikoho v podobnej situacii ako ty...a tu na MK registrujem tak 5-6 muzov....skus si zalozit vlastnu temu, ktovie, mozno sa najde niekto kto je/bol na tom podobne...ako spominala adriana je tu aj tema slobodne mamicky (tam chodievam aj ja), sme tam sice same zenske, ale rady ta privitame ak by si chcel pokecat o tom, ake to je byt na dietatko sam..

adrianamickova
9. feb 2009

no pekny biely den zacina,uz po nasej jari ☹ ,nevadi deti sa tesia,takze opat vytahujeme sane 😀 😀

danielkapo
9. feb 2009

to hej, na jar si este pockame ☹
no my dnes asi vonku s kociarikom ani nevyjdeme...riadne teda snezi..

adrianamickova
9. feb 2009

nikto? ☹

jozino24
9. feb 2009

ahoj...

adi... no pracujem... s malou mi pomaha mama...striedame sa ... raz ja v robote raz ona a tiez mi dost pomaha jej priatel... proste nejako to zvladame... musime vydrzat do septembra a potom sup malu do skolky...

danieka... nooo asi sa tam zastavim... sice zeny same z dietatom myslim na to pozeraju inak... ci ani nie? a neviem... prvykrat som v takej situacii... nooo kuveceru sa medzi vas pozriem..

inak ten sneh mi riadne robi zlost... uz som myslel ze konecne bude teplejsie.. neznasam zimu...

adrianamickova
9. feb 2009

mas uz vybratu skolku?tu u nas?a tiez si myslim ze uz nemuselo,len clapa a blato... 😠
bola som poodmetat chodnik pred domom...

adrianamickova
9. feb 2009

mala zaspala,navarene mame od vcera,to aspon v tom su pondelky skvele ze netreba varit 😅

daniela84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielkapo
9. feb 2009

jozino, podla mna je tiez rozdiel ked ostane s dietatkom sama zena a muz....neviem, muz to ma podla mna tazsie (feministky by mi dali)...ani neviem preco, len mam taky pocit..mozno nie 😒 a ty to mas tazsie o to, ze ste donedavna boli na malu dvaja...zatial co napriklad ja som s malou sama od zaciatku...
super, ked ti ma kto pomoct, najma zo zaciatku kym sa zabehnete...

adi aj moja spinka,vonku sa ist neda, tak cakam kym vstane a zas ju budem chytat po celom byte 😅

sneh nastval aj mna...aspon keby vydrzal cez den, ze by bolo pekne bielo, ale toto.... 😠

adrianamickova
9. feb 2009

daniela84
dakujeme za ponuku,popozeram 🙂

daniela84
9. feb 2009

V pohode budem rada ak si nieco vyberiete a prijimam aj konsrukcnu kritiku

capricieux
autor
9. feb 2009

ahojte, len tak nakuknem a nechapem ze co sa to tu deje, ze kolko novych ludi a kolko popisaneho 😀
pekny vecer 😉

zuzla2
9. feb 2009

vidis capri vidis?? ked sme my tu xodili,ta nexodil nikto 😒 cim to asi bude??? 😀

adrianamickova
9. feb 2009

tak zostante tu s nami konarky,bude veselo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre