Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
26. feb 2009

xixixi -nas zaspi len v kociariku, v aute na kratke trasy nezaspi, zaspal len, ked sme sli do Kosic 😀

klobucik
26. feb 2009

nasa akonahle sme ju dali do auta spala. Ved kolko krat sme sa sli len tak vozit aby aspon trochu pospala. A spojili mse prijemne s uzitocnym . Chodili sme aj do kosic do mekaca. Tam sme mali isty aspon hodinovy spanok. 😀 😀

klobucik
26. feb 2009

Jozino dufam z e si sa nenastval zato co som ti napisala do poslednej Ip. Nehnevaj sa ale ja som to tak citila tak som to aj tak napisala. Prepac ☹

ivana82
26. feb 2009

Akosi to tu stichlo, to ste vsetci na IP-ckach??? a co s tym stretkom ? Nechame to zatial tak alebo co?

klobucik
26. feb 2009

ja nesooom ja nesoooom 🙂 Asi isli k detickam vsetci. Idem aj ja prezliect periny a upratat trosku pootm sa ohlaim . zatial papatko. A este ohladom stretka ved to este dohodneme. Ved az n a buduci tyzden by sme sa mali stzretnut. 🙂

ivana82
26. feb 2009

tak odchadzam aj ja, idem sa pomojkat s Tonuskom ... tak paaaa 🙂

danielkapo
26. feb 2009

Ahojky, nam teraz odisla navstev...a teraz uz vsetci idu pa? nieeeee 😀
podte niekto sem 😀

klobucik
26. feb 2009

ja som tu tak na pol nohy ked ti stacim 😀

danielkapo
26. feb 2009

pol nohy je akurat 😀 no co ste poriesili? uz mate datum, cas?

danielkapo
26. feb 2009

tinika ty mozes aj bez drobca ist 😎 na to stretko...

klobucik
26. feb 2009

neporiesili sme nic. Nic nemame ja mam akurat migrenu uz 😀 Idem umyt psa bo mi tu zdzabe cely byt . hned som tu 🙂

klobucik
26. feb 2009

och ta ja mam pomocnickuuuuu . Moja bambula mi pomaha periny prezliekaaaat . 😉

danielkapo
26. feb 2009

no umyvaj....mne bobacik zaspinkal.....tak nudim sa

no tak mam napadd teda, kazdy kto by eventualne na to stretko siel, nech napise kedy nemoze naisto, dajme tomu v nasledujucom tyzdni...podla mna by to najlepsie bolo niekedy doobedu/cez obed ked nie je az tak vela ludi v maxe/cukrarni....ale ako chcete

adiii ty co? opatrujes chorucke babiky ci net strajkuje?

ivana82
26. feb 2009

Aj ja som este tak trosku tu, Dani stretko pri nasej organizacii asi tak skoro nebude ... 🙂 boli este niekoho hlava? lebo mna strasne...

danielkapo
26. feb 2009

aj mna aj mna hlava boli 😀 nevadiii

ale bude, nic neboj...prinajhorsom len my pojdeme...ja nemam problem aj sama so simou 😀 aj ked rada by som pokecala aj na inu temu ako je simonkine gggg a aaaaaaaa 😅

ivana82
26. feb 2009

ja taky tak, minule som sa smiala, ze ked pojdem po materskej do roboty, tak zo seba vysukam akurat ouuu, buuu a ggggggg -.-- no co, decka budu mat srandu 😀 😀 😀 len ci pochopia, co im budem vysvetlovat ...

klobucik
26. feb 2009

aj mna hlava boliiii. Zeny nevylucujte mna zo stretkaaaa bo bitka bude. 😉

klobucik
26. feb 2009

ivi ty si ucitelka?

danielkapo
26. feb 2009

😀 😀 😀 budu mat srandu 😅

ale nie....vsak to patri k tomu...aj ked uz mam niekedy pocit, ze hlupnem 😀

danielkapo
26. feb 2009

klobucik nebooooj....ratame s tebou, s kazdym 😎

danielkapo
26. feb 2009

a to hlavybolenie...nebude to z PC? 😀 😅

ivana82
26. feb 2009

Ano, klobucik som ... iba s rocnou praxou, ale som ... 🙂 neviem, ci sa teraz chvalim alebo stazujem ...

klobucik
26. feb 2009

TA obdivujem ja by som nemala nervy na deti. Uz mi aj to jedno moje chvilami prerasta cez hlavu 🙂

erikasadek
26. feb 2009

ahojte baby, prepacte ze vam tu , trhnem do temy..potrebujem radu.. v lete pridem domov , na slovensko, aj s detmi a na 6 tyzdnov a , chcela by som info, co sa tyka lekarov, ak poznate neaku dobru pediatrcku, alebo pediatra v presove, aa kde ist , ak je to nutne... teda pohotovost
ja uz nie som na slovensku 15 rokov tak preto potrebujem tuto informaciu.. velmi pekne , dakujem za odpoved.. aj ked je mozne cez IP...
pekny den...vam prajem...

adrianamickova
26. feb 2009

ahojte
tak predsa idem s amkou na pohotovost...mame teplotu cez 38.a uz nemam ziadny sirup,nic,
rano som jej dala paralen,zabrako len na chvilku....a zase horucka.
a uz mam vsetko opravene,som pokojnejsia.... 😉

danielkapo
26. feb 2009

super adi, tesim sa 😎 ze mas opravene....
chuda amalka...nech jej prejde horucka cim skor

ivana82
26. feb 2009

Drzim palce, nech Amke rychlo pomozu ... asponze ty si pokojnejsia ... 🙂

adrianamickova
26. feb 2009

erikasadek...asi by si mala hladat,v mieste bydliska kde sa budes zdrziavat,tam u koho budes
si myslim ze by ta mali zobrat...alebo ta pohotovost je na sidlisku sekcov....a ako to s kartickami
zdravotnymi...neviem...
🙂
ale tesime sa ze prides do presova 😉

adrianamickova
26. feb 2009

mojecky dakujem za povzbudenie...
uz 3x zaspala...ideme vecer vam zaklopem,budete doma??? 😉

klobucik
26. feb 2009

Adi a zemiak si malej neskusala prikladat? NAm to vzdy zrazi horucku . K tomu stvrtinka diazepamu na upokojenie a do rana bolo dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre