Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
19. mar 2009

no fakt su zlate....keby som taku babiku mala,chodila by som ju kocikovat 😀 😀 😀 ....ja velky kociar
a moje kofy male kociare...

petra1985
19. mar 2009

neviem hm to mi prislo do mailu.. ale u nas to isto nepredavaju 😎

monky1
19. mar 2009

...niekedy ich ponukaju na MMB, ale su fest drahe 😖

petra1985
19. mar 2009

a co to je MMB?

ivana82
19. mar 2009

Mimibazar 🙂

monky1
19. mar 2009

su v cene od 3000 Sk .....aj za 6000 sa najde

adrianamickova
19. mar 2009

uz nechcem nausnice,ale babatko 😀 😀 😀
ja tiez len ten konikovsky bazar poznam,fatk to take drahe ☹
ale ociam som radost urobila.... 😵

adrianamickova
19. mar 2009

mala mi uz od 19 spi....aj cerstvy vzduch,aj rana na brade....
pozerala som spravy.....tak dvojcata z hniezda su definitivne u svojej mamy 😖 ...
a na joj....taky malilinky psik amalka sa volal... 😀 😀 😀 😀 😀 volala asi je to ona ale mini 😀 😀 😀

adrianamickova
19. mar 2009

idem zocit dalsi diel ordinacie.....a prilozit drevo do pece....
zima,zima tu je snezik poletuje 😠 😠 😠

adrianamickova
19. mar 2009

dnes idem spat s kurami....uz aj teraz
dobru noc 😔

klobucik
20. mar 2009

ADi my sme si s muzom robili srandu lebo ja uz by som strasne druhe babo ale on este chce pockat . No a zhodou okolnmosti som natrafila na mmb na tieto zive babiky, tak som mu ukazala a mi opvedal ze mi kupi aj taku babiku aj kociar a ze sa mozem chodit prechadzat s kocikom. 😀 😀 Ze mi kupi maleho cernoska a pojdeme spolu kocikovat. A ked niekoho stretneme kkukne do kocika a smiat sa jak budu ludia reagovat. 😀 😀 😀

tinika
20. mar 2009

klobučik 😀 😀 😀
sak mu povedz ze teraz este babo a potom uz praca, sak načo si budes hladat pracu, mozno dobru a potom o nu prides

klobucik
20. mar 2009

A kto povedal ze si ju hladat budem? 😀 😀 😀 ne mi sme sa tak dohodli ze najprv si dame vsetko dokopy a potom tak o 2 roky ked mala pojde do skoly. 😉

adrianamickova
20. mar 2009

caute,tini 🙂 klobucik 😉
ked je rec o detoch ja by tiez chcela...este ja by necakala... 😉
nikto by na to neprisiel ze ne zive...a jake dobre krasne a neplace 😀 to kedy sme tie babiky vozili 😀 😀

ivana82
20. mar 2009

Ahojte, Adi a kolko by sme usetrili na mlieku a na plienkach 😀 😀 😀

_Som cela natesena, lebo sme boli s malym na kontrole na ortopedii a uz konecne nemusi nosit ortopedicke nohavicky ... takze huraaaaaaaaaa 🙂 aj ked je pravda, ze posledne dni som mu ich uz nedavala 🙂

adrianamickova
20. mar 2009

tak sa tesime aj my ivana....
to si ho tak na siroko balila? 😕

adrianamickova
20. mar 2009

zmenila som si fotku podla najnovsej podoby....ze na pase...
ale co obciansky,a vodicak...tam mam fotku spred 18rokov,sak ked ma zastavia policajti....
😀 😀 😀

monky1
20. mar 2009

no kočica si ....kočica.... sa nezdas 😀

adrianamickova
20. mar 2009

sak to ze sa nezdam.... 😉
😉

adrianamickova
20. mar 2009

ale dakujem monky 🙂

monky1
20. mar 2009

ja mam zase tuto fotku este zaslobodna, haha

adrianamickova
20. mar 2009

futr...uladam periem ukladam....
som tak veci tlacila do skrine,az daco...puklo v zamku...odletela pruzinka...a skrina sa mi neda zamknut....
sikovna som ...ze aj toto sa da pokazit,som nevedela 😖

adrianamickova
20. mar 2009

mala mi spi,tak chcem rychlo rychlo...a tak to dopadne 😀

danielkapo
20. mar 2009

Ahojte...
adi kocka 😎

monky ale stale si rovnako pekna, aj ked uz neslobodna 😉

ivi tak sa tesime s tebou, ze tonko ma nozicky ok, ja som mala tiez radost, ked som uz nemusela balit nasiroko 😀

ivana82
20. mar 2009

No vidis, ja som si lahla k malemu, no po 20 minutach zavolal manzel, tak som sa zobudila a po dalsich 30 minutach sa zobudil s revom maly, lebo nacikal do plienky a ta mu nestihla sat, take mam nervy, tak som nevyspata, ze by som asi vrazdila... normalne som sa vcera kamosky pytala, ze ci nechce brigadu (a pritom chuderka, sama je tehotna) - uz mi asi preskakuje z toho spanku a rozhodeneho syastemu, co si maly nahodil...

Adi - hej balila som ho nasiroko (abdukcne balenie) do ortopedicykch nohaviciek, ale dnes konecne povedal, ze je vsetko ok, staci jednorazova plienka a ziadne kontroly netreba... tak sa este vytesujem...

- inac ta moja fotka v pase, urcite ste uhadli, ze je z maturitneho tabla, inu krajsiu nemam, teda taku, ze ktoru by som sa nehanbila, ale skusim pohladat a dam aj s malym ...

adrianamickova
20. mar 2009

zlakla som sa ze som zle tukla do ineho mesta....na ivanu z tabla som zvyknuta 😵
a zas pozeram mata a s babatkom.....no ja vas musim zoznamit 😀 ,aj ked som matu dlhsie nevidela
minule sme si kyvali na krizovatke,my v aute oni v druhom pruhu...tak to bolo skor ako vystupenie mima 😀
ale zlati ste 🙂

ivana82
20. mar 2009

dakujeme 😀 budeme sa cervenat ... 😀 vas neboli hlava, lebo mne ide prasknut od rana a to manzel pride az o dve hodiny, aj som si s malym pospala, ale nic moc, mam v sebe dve kavy, slabve, ale su ... 😒 a nic... stale nic...

adrianamickova
20. mar 2009

keby som lahla,urcite zaspim...
u nas rozvoniavaju...nie fialky 😀,ale pecene zemiaky...teraz som vypila grepovu mineralku,co ???
dat na to kavu 😖

dada27
20. mar 2009

Ahojte dievčatá,len sa chcem spýtať ako upravujete fotky aby nemali viac ako tých požadovaných 700 mb.Zdravím Aďu už sa teším na utorok do Srdiečka. 🙂

adrianamickova
20. mar 2009

dadka.....ty si... 😀 😀 😀 super
orezat....treba.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre